1 : 0 Robert Karczocha ( Daniił Oriechin - Siemion Garszyn ) 5 na 5 13:29
2 : 0 Maksim Kamienkow ( Arciom Mianciuk - Jarosław Dołęga ) 5 na 4 20:33
2 : 1 Karol Wąsiński ( David Turoň - Łukasz Krzemień ) 5 na 5 21:22
3 : 1 Michał Kalinowski ( Daniel Minge - Jan Walter ) 5 na 5 22:45
4 : 1 Jarosław Dołęga ( Maksim Kamienkow - Michał Kalinowski ) 5 na 5 23:11
4 : 2 Iwo Sroka ( Łukasz Krzemień - Karol Wąsiński ) 5 na 5 32:15
5 : 2 Arciom Mianciuk ( Jan Walter - Michał Kalinowski ) 5 na 5 34:54
6 : 2 Dienis Trachanow ( Daniił Oriechin - Siemion Garszyn ) 5 na 5 35:24
7 : 2 Marcin Wiśniewski ( Miłosz Lidtke ) 5 na 5 42:12
8 : 2 Michał Kalinowski ( Maksim Kamienkow - Arciom Mianciuk ) 5 na 4 57:56
8 : 3 Maciej Anklewicz ( Kamil Filip ) 5 na 5 58:38

04:28 Aleksander Bodora (#8) Węglokoks Kraj Polonia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
15:50 Arciom Mianciuk (#90) KH Energa Toruń 2 min. Trzymanie
17:44 Siemion Garszyn (#10) KH Energa Toruń 2 min. Trzymanie
18:35 David Turoň (#41) Węglokoks Kraj Polonia 2 min. Uderzanie kijem
53:08 Siarhiej Kukuszkin (#70) Węglokoks Kraj Polonia 2 min. Zahaczenie
56:38 Bartłomiej Stępień (#14) Węglokoks Kraj Polonia 2 min. Zahaczenie

- Koniec Meczu.
- 59 min. - >GOL! 8-3! Filip do Anklewicza a ten ostrego kąta pod poprzeczkę w długi róg bramki Bojanowskiego.
- 58 min. - GOL! 8-2! Kalinowski pod bramkę z ostrego kąta i krążek odbija się od zawodnika Polonii i wpada do bramki.
- 58 min. - Zamieszanie pod bramką, Karczocha - ale mrozi Studziński.
- 56 min. - Strzał Lidtke, odbija Studziński.
- 53 min. - Z okolicy bulika uderzył Krzemień, lecz dobrze Bojanowski mrozi gumę.
- 52 min. - Kontuzja Minge, który uderzył w bandę i zjeżdża do boksu z pomocą kolegów.
- 50 min. - Trachanow obok słupka spod niebieskiej.
- 49 min. - Stępień nieczysto uderzył, ale broni Bojanowski.
- 45 min. - Uderzenie Trachanowa broni Studziński.
- 44 min. - Kalinowski uderza z dwóch metrów nad bramką.
- 42 min. - GOL! 7-2! Z bulika przymierzył Wiśniewski i pokonany został Studziński.

Zmiana w bramce Polonii. W miejsce Krausa wchodzi Studziński.

- Koniec II tercji.
- 36 min. - GOL! 6-2! Z backhandu Trachanow, błąd Krausa który nie zamroził gumy a z bliska dobił Oriechin.
- 35 min. - GOL! 5-2! Walter na bulik do Mianciuka a ten pokonuje z pierwszego krążka Krausa.
- 34 min. - Zamieszanie pod bramką Krausa, próbował Oriechin, ale mrozi gumę bramkarz gości.
- 33 min. - GOL! 4-2! Kontra Polonii 2 na 1 i gumę Sroce wykłada Krzemień.
- 32 min. - Mocny strzał Kamienkowa ląduje na poprzeczce bramki Krausa.
- 31 min. - Dwa uderzenia Gajdzika z niebieskiej, ale oba niecelne.
- 30 min. - Uderzenie z niebieskiej Parizka, zostaje zablokowane.
- 28 min. - Z bulika Krzemień, łapie Bojanowski.
- 23 min. - Czas dla drużyny z Bytomia.
- 23 min. - GOL! 4-1! Tym razem Dołęga z bliska trafia do bramki!
- 23 min. - GOL! 3-1! Podanie wzdłuż bramki, niepilnowany Kalinowski pokonuje Krausa!
- 22 min. - GOL! 2-1! Szybka odpowiedź gości. Bojanowski nie zamroził krążka gdy leżał na lodzie w zamieszaniu gumę do bramki wpakował Wąsiński.
- 21 min - GOL! 2-0! Z niebieskiej przymierzył Kamienkow i krążek zaskakuje Krausa.

- Koniec I tercji.
- 18 min. - Z bliska Turon, ale Bojanowski mrozi gumę, próbował dobijać czeski obrońca ale sędzia uznał że przekroczył przepisy i odesłał go na ławkę kar.
- 17 min. - Bytomianie grają 5 na 3 przez 7 sekund.
- 15 min. - Kukuszkin z trzech metrów dogodnej sytuacji nie trafia w bramkę!
- 13 min. - GOL! 1-0! Podanie za bramki Oriechina i Karczocha zaskakuje celnym uderzeniem z metra Krausa.
- 13 min. - Strzał Dybasia ale zablokowany.
- 12 min. - Naparło sam na sam, ale trafia prosto w Krausa.
- 9 min. - Minge spod bramki, ale obok bramki.
- 8 min. - Akcja trio z Rosji, ale uderzenie nad poprzeczką Graszyna.
- 8 min. - Z niebieskiej Kamienkow, ale Kraus mrozi gumę
- 7 min. - Torunianie atakują, lecz na razie dobrze wybijają z rytmu rywala bytomianie.
- 6 min. - Wiśniewski uderzył nad bramką.
- 4 min. - W przewadze gospodarze.

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? TERAZ JEDYNIE 10 zł! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiego-hokeja-2018-19-gratis-i7674199330.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 400 zł! ----- >>>> https://online-mexos.fortunaaffiliates.com/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTEzNTMwMTk4JnA9NjY2Nw%3D%3D