Rozgrywki: Ekstraliga - II runda - 19 kolejka
Lodowisko: Nowy Targ (Miejska Hala Lodowa)
Sędziowie liniowi: Grzegorz Cudek - Rafał Noworyta

Strzały na bramkę przeciwnika: 37 - 38 Liczba wszystkich kar w meczu: 7 - 8
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 1470
Łączna długość kar w meczu: 22 - 16 min.

0 : 1 Bartosz Fraszko ( Martin Čakajík - Janne Laakkonen ) 5 na 5 08:16
0 : 2 Eetu Heikkinen ( Bartosz Fraszko ) 5 na 5 17:06
0 : 3 Tomasz Malasiński ( Grzegorz Pasiut ) 5 na 5 36:49
1 : 3 Krzysztof Zapała ( Bartłomiej Neupauer - Krystian Dziubiński ) 5 na 4 49:03
2 : 3 Kacper Guzik ( Filip Wielkiewicz ) 5 na 5 52:25
2 : 4 Jesse Rohtla ( Patryk Wronka - Mikołaj Łopuski ) 5 na 5 52:57
2 : 5 Maciej Urbanowicz ( Jesse Rohtla - Dušan Devečka ) 5 na 5 EN 59:42

02:06 Bartłomiej Neupauer (#9) TatrySki Podhale 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
02:06 Patryk Krężołek (#8) Tauron KH GKS 2 min. Uderzanie kijem
05:34 Tomasz Skokan (#2) Tauron KH GKS 2 min. Trzymanie
09:27 Mikołaj Łopuski (#28) Tauron KH GKS 2 min. Wysoki kij
19:04 Joona Tolvanen (#47) TatrySki Podhale 2 min. Opóźnianie gry
23:32 Robert Mrugała (#77) TatrySki Podhale 2 min. Wysoki kij
29:55 Filip Wielkiewicz (#86) TatrySki Podhale 10 min. Niesportowe zachowanie
32:52 Maciej Urbanowicz (#93) Tauron KH GKS 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
33:02 Jesse Rohtla (#11) Tauron KH GKS 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
37:17 Mikołaj Łopuski (#28) Tauron KH GKS 2 min. Opóźnianie gry
38:33 Oskar Jaśkiewicz (#24) TatrySki Podhale 2 min. Przytrzymywanie kija przeciwnika
46:33 Jesse Rohtla (#11) Tauron KH GKS 2 min. Przeszkadzanie
48:25 Mikołaj Łopuski (#28) Tauron KH GKS 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
48:46 Krzysztof Zapała (#19) TatrySki Podhale 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
54:18 Krystian Dziubiński (#61) TatrySki Podhale 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz

Koniec meczu
60 min - GOOOL! 2:5! Urbanowicz strzela do pustej bramki!
59 min - Czas dla gospodarzy i Odrobny schodzi do boksu
59 min - Wajda blisko strzelenia gola, ale obok bramki
57 min - Krążek w tercji gości, nowotarżanie mają problem z wyjazdem z tercji
53 min - GOOOL! 2:4! Rohtla na pełnej szybkości minął zawodników rywali i strzelił gola strzałem w krótki róg!
53 min - GOOOL! 2:3! Wielkiewicz oddał strzał, ale niecelnie i krążek odbija się od bandy, ale Guzik szybko dopadł do krążka i umieścił krążek w siatce!
50 min - Mecz nieco się zaostrzył, najpierw Łopuski ostro potraktował jednego z rywali, a następnie Zapała rzucił na bandę Malasińskiego
49 min - GOOOL! 1:3! Zapała dostaje krążek, miał sporo miejsca i strzela ponad Lindskougiem!
47 min - Neupauer strzela w krótki róg, ale odbija krążek Lindskoug
46 min - Nowotarżanie podkręcają tempo
46 min - Dziubiński dostaje krążek przed bramkę, ale nie trafił czysto w krążek
45 min - Wanacki strzela! Krążek odbija się od nogi jednego z zawodników i minimalnie mija bramkę!
44 min - Zapała mocno z niebieskiej! Minimalnie obok bramki
43 min - Sporo niedokładności z obu stron, a strzałów jak na lekarstwo
41 min - Trzecia tercja rozpoczęta! Wznowienie wygrywają katowiczanie!

Koniec II tercji
40 min - Cakajik z okolic bulika! Wprost w bramkarza!
37 min - GOOOL! 0:3! Malasiński strzela dwa razy w bramkarza, ale dopiero trzecia dobitka przyniosła bramkę!
35 min - Nowotarżanie w przewadze, ale strzały Neupauera, Guzika i Tolvanena niecelne
33 min - Malasiński strzela! Nad bramką
30 min - Fraszko chciał zmieścic krążek pomiędzy parkanami Odrobnego, ale broni nowotarski bramkarz!
30 min - Fraszko faulowany w sytuacji sam na sam i będzie rzut karny!
30 min - Katowiczanie pewnie kontrolują przebieg spotkania
28 min - Heikkinen uderza z niebieskiej po lodzie, ale nikt nie zmienił toru lotu krążka i Odrobny mrozi gumę
26 min - Siuty indywidualnie, ale uderzył niecelnie
23 min - Koski miał dużo miejsca, ale jego strzał odbija się od kija obrońcy Gieksy
21 min - Laakonen strzela, ale dobrze broni Odrobny
21 min - Zaczynamy drugą odsłonę! Wznawiają gospodarze!

Koniec I tercji. Strzały 9-12
20 min - Zamieszanie pod bramką gospodarzy, ale wybijają obrońcy
18 min - GOOOL! 0:2! Heikkinen oddaje mocny strzał i nie daje szans bramkarzowi gospodarzy! Zasłużona bramka dla gości
17 min - Strzał Malasińskiego z bliska! Odrobny instynktownie interweniuje!
16 min - Rohtla chciał zaskoczyć bramkarza, ale wybijają krążek obrońcy Podhala
16 min - Zamieszanie pod bramką Odrobnego, ale ten zdołał złapać krążek
12 min - Nerwowo grają gospodarze, mają problem z wyprowadzeniem akcji
9 min - GOOOL! 0:1! Rozklepana defensywa Szarotek i Fraszko pakuje krążek do pustej bramki!
8 min - Nowotarżanie bronią się pomimo gry w przewadze, Cakajik oddał strzał, lecz Odrobny pewnie łapnie
7 min - Łopuski wychodził sam na sam, ale świetnie wykazał się Jaśkiewicz, który przerwał akcję
5 min - Malasiński był sam na sam z bramkarzem, ale przewraca się i przesuwa bramkę
4 min - Siuty strzela i wywalczył wznowienie w tercji gości
3 min - Strzał Devecki, ale ponownie górą bramkarz gospodarzy
3 min - Urbanowicz strzela wprost w Odrobnego
1 min - Patryk Wronka oddaje pierwszy strzał w meczu, pewnie łapie Odrobny
1 min - Gramy! Pierwsze wznowienie wygrywają goście!

PROMOCJA! Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? DRUGA SZTUKA GRATIS! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiej-hokej-ligi-2018-19-i7564149089.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 1000 zł! ----- >>>> https://www.totolotek.pl/cw/partnerzy/236/hokejnet

90 P. Odrobny (BR1) 58:53 37 32 5 0.86