Sędziowie liniowi: Piotr Matlakiewicz - Wojciech Moszczyński

Strzały na bramkę przeciwnika: 31 - 23 Liczba wszystkich kar w meczu: 3 - 2
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 1500

0 : 1 Joonas Sammalmaa ( Krystian Dziubiński - Oskar Jaśkiewicz ) 5 na 5 30:35
1 : 1 Petr Polodna ( Wołodymyr Ałeksiuk - Jan Steber ) 5 na 5 31:44
2 : 1 Jakub Stasiewicz ( Josef Vítek - Jegor Rożkow ) 5 na 4 50:08

19:21 Szymon Marzec (#71) MH Automatyka 2 min. Atak ciałem - natarcie
32:19 Filip Wielkiewicz (#86) TatrySki Podhale 2 min. Zahaczenie
49:46 Filip Wielkiewicz (#86) TatrySki Podhale 2 min. Trzymanie
55:52 Robin Malý (#69) MH Automatyka 2 min. Przeszkadzanie
58:43 Jan Steber (#24) MH Automatyka 2 min. Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko

60 min- Kara dla Stebera! Podhale 6 na 4!
59 min- Czas dla Gdańska.
59 min- Pusta bramka Podhala!
58 min- Kapitalna okazja Stebera z najbliższej odległości, ale kapitan MH Automatyki przestrzelił!
57 min- Marzec sam na sam w osłabieniu! Zwód i strzał, ale ze zbyt ostrego kąta i fatalnie przestrzelił!
56 min- Zapała po lodzie! Blisko dobitki, ale obrońca wyjaśnia sytuację.
52 min- Indywidualna akcja Strużyka! Krążek pod parkanem Odrobnego!
51 min- GOOOL 2:1! Vitek wykłada do Stasiewicza, który umieszcza krążek w pustej bramce!
50 min- Kara dla Wielkiewicza.
48 min- Zapała z niebieskiej, prosto w bramkarza.
46 min- Dziubiński z kąta i broni Witkowski.
45 min- Steber po lodzie, bliski dobitki Polodna, ale minął się z krążkiem.
44 min- Oba zespoły wyczekują na tą jedyną okazję, która może zaważyć o wyniku meczu.
42 min- Na tafli zalega jeszcze trochę wody, co utrudnia grę, ale sędzia pozwala grać dalej.
41 min- Zaczynamy trzecią tercję. Wznowienie dla gości.

40 min- Dwukrotnie z bliska Koski! Krążek pada łupem Witkowskiego.
39 min- Już wszystko dobrze i gramy dalej.
39 min- Pastryk mocno z niebieskiej, interweniuje Odrobny, po chwili reprezentant Polski pada na lód.
37 min- Sammalmaa próbował z backhandu, ale broni Witkowski.
34 min- Vitek po buliku i końcówką parkana odbija Przemek Odrobny.
34 min- Polodna do Malego! Zdołał się przemieścić Odrobny i łapie krążek.
33 min- Kara dla Wielkiewicza.
32 min- GOOL 1:1! Błyskawiczna odpowiedź miejscowych! Polodna zbił krążek z powietrza nad interweniującym Odrobnym!
31 min- GOOL 0:1! Doczekaliśmy się trafienia. Sammalmaa pięknie trafia nad barkiem Witkowskiego w okienko bramki!
30 min- Znów dobrze interweniuje golkiper przyjezdnych. Tym razem po strzale Stebera.
29 min- Typowy mecz walki. W roli głównej Przemysław Odrobny.
28 min- Polodna trącił krążek po wrzutce Stebera i instynktownie interweniował Odrobny.
26 min- Michalski miał dobrą okazję, ale osaczony przez trzech obrońców i nie oddał strzału.
25 min- Marzec próbował wjechać przed bramkę, ale został dobrze powstrzymany przez Dziubińskiego.
24 min- Steber sam na sam! Świetnie rakiem broni Odrobny!
23 min- Worwa próbował dograć do nieobstawionego Tolvanena, jednak dobrze przeszkodził kijem obrońca Automatyki.
22 min- Gdańsk w pełnym zestawieniu.
21 min- Rożkow miał świetną okazję w osłabieniu! Jednak przeniósł krążek nad bramką.
21 min- Czas na drugą tercję.

20 min- Pierwsza kara w tym meczu. Przewaga dla Podhala.
19 min- Vitek do Tieslukiewicza, ten wjechał do tercji gości, oddał strzał, ale spokojnie mrozi krążek Odrobny.
18 min- Wyśmienita okazja Danieluka! Łapie Odrobny!
18 min- Ładna kombinacja w wykonaniu Podhala, ale obrońca stanął na drodze krążka i nie ma pierwszej bramki.
17 min- Kantor po dograniu Marca z pierwszego, parkanem interweniuje Odrobny.
14 min- Dutka miał dużo miejsca do strzału, ale trafia w nogi obrońcy.
12 min- Pastryk spod niebieskiej. Spokojnie zbija krążek do boku "Wiedźmin".
10 min- Steber z korytarza między bulikami, ale pomylił się i krążek mija bramkę.
8 min- Wrzutka Tieslukiewicza przed bramkę, zasłonięty bramkarz "Szarotek", jednak zdołał nakryć krążek.
6 min- Pesta przejmuje krążek i momentalnie strzela na bramkę, jednak pomylił się i Odrobny nie zmuszony do interwencji.
4 min- Dziubiński obrócił się i strzelił, zasłonięty był WItkowski, mimo tego odbija krążek.
3 min- Ostro potraktowany Worwa przez Rompkowskiego, ale bez kary.
2 min- Spokojny początek meczu. Oba zespoły badają swoje siły.
1 min- Gramy! Bulika wygrany przez gości.

Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiej-hokej-ligi-2018-19-i7564149089.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 1000 zł! ----- >>>> https://www.totolotek.pl/cw/partnerzy/236/hokejnet

31 T. Witkowski (BR1) 60:00 23 22 1 0.96