1 : 0 Marcin Kolusz ( Elvijs Biezais - Dmitrij Samarin ) 5 na 4 +/- 24:58
2 : 0 Maciej Sulka ( Elvijs Biezais - Siergiej Ogorodnikow ) 5 na 4 +/- 30:40
2 : 1 Michael Cichy ( Filip Komorski ) 5 na 4 +/- 44:20
3 : 1 Siergiej Ogorodnikow ( Marcin Kolusz ) 5 na 5 +/- 47:08
3 : 2 Joonas Huovinen ( Jarosław Rzeszutko - Adam Bagiński ) 5 na 4 +/- 50:40
4 : 2 Elvijs Biezais ( Siergiej Ogorodnikow ) 5 na 5 +/- 54:36
5 : 2 Dmitrij Samarin ( Siergiej Ogorodnikow ) 5 na 5 EN +/- 59:20

00:30 Damian Tomasik (#15) TatrySki Podhale 2 min. Trzymanie
03:01 Bartłomiej Jeziorski (#91) GKS Tychy 2 min. Rzucenie na bandę
23:37 Bartłomiej Neupauer (#9) TatrySki Podhale 2 min. Zahaczenie
24:44 Jakub Witecki (#66) GKS Tychy 2 min. Przytrzymywanie kija przeciwnika
26:01 Mateusz Wojdyła (#44) TatrySki Podhale 2 min. Przeszkadzanie
26:29 Jarosław Różański (#7) TatrySki Podhale 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
29:16 Kamil Górny (#17) GKS Tychy 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
38:56 Krzysztof Zapała (#19) TatrySki Podhale 4 min. Wysoki kij
48:13 Damian Tomasik (#15) TatrySki Podhale 2 min. Przeszkadzanie
56:34 Mateusz Bryk (#65) GKS Tychy 2 min. Atak łokciem

60 min- Samarin ustala wynik strzałem do pustaka!
60 min- Pusta bramka GKS-u.
59 min- Tyszanie w pełnym składzie.
58 min- Ogorodnikow do Biezaisa, ten strzelił prosto w bramkarza.
58 min- Gdzie jest krążek? Był Różański na dobitce, ale Murray rzucił się na krążek i nakrywa go.
57 min- Komorski! Jest? Nie ma! Krążek obija się od poprzeczki i spada przed linię bramkową i zdołał wybić krążek obrońca!
56 min- Rzucają się do ataku goście, ale brak dziś im skuteczności i zadziorności.
55 min- GOOL 4:2! Biezais sam i strzałem przy bliższym słupku pokonuje Murraya!
55 min- Próbują tyszanie, ale dobrze w obronie Górale.
53 min- Niezwykle aktywny Biezais, nieznacznie się pomylił.
51 min- Kolusz do Bieziaisa! Ten "huknął", ale tuż nad bramką!
50 min- GOOL 3:2! Huovinen świetnie znalazł miejsce przy krótszym słupku!
50 min- Rzeszutko! Miał pustą bramkę, ale chyba po kiju obrońcy krążek przeleciał nad bramką.
49 min- Kara dla Tomasika.
48 min- GOOOL 3:1! Kolusz do Ogorodnikowa, który był zupełnie niepilnowany, a ten zwiódł Murarza i jeszcze po nieszczęśliwym odbiciu od Ciury, krążek wpada do bramki!
47 min- Komorski z bliska, ale dobrze pilnował słupka Wiedźmin.
46 min- Gościński! Kąśliwy strzał, ale zdołał odbić krążek Odrobny.
45 min- 2 na 1! Ogorodnikow! Próbował podać do środka, ale niedokładnie.
45 min- GOOL 2:1! Cichy zgarnia bezpański krążek i umieszcza go w odsłoniętej bramce!
44 min- Fauluje Neupauer i szansa znów dla GKS-u.
43 min- Obroniły się Szarotki!
42 min- Odrobny broni strzał Szczechury, dostał gdzieś w okolicę szyi i chwila przerwy.
41 min- Tyszanie w przewadze.

39 min- Podwójna kara za wysoki kij dla Zapały.
38 min- Próbują tyszanie, ale brakuje im skuteczności.
36 min- Cichy! Sam wyjechał przed bramkę, oddał strzał, ale nie do pokonania jest Wiedźmin.
35 min- Zapała do Tomasika i broni Murarz.
34 min- Galant dwukrotnie, ale świetnie spisuje się Odrobny.
33 min- Ogorodnikow zza bramki do Biezaisa, ale tylko boczna siatka!
32 min- Kontra 2 na 1! Strzela sam Neupauer, ale tym razem łapie Murray!
31 min- GOOL 2:0!! Biezais strzelił na bramkę, krążek trącił Sulka, a dobrze zasłaniał widoczność bramkarzowi Kolusz i mamy bramkę!
30 min- Murray zostawił pustą bramkę! Nie wykorzystali tego gospodarze.
29 min- Galant do Witeckiego! Ten minimalnie obok! W odpowiedzi Różański do Tomasika, ale ten nie zdołał pokonać bramkarza!
29 min- Podhale w piątkę.
29 min- Komorski! Jak on tego nie trafił? Miał odsłoniętą bramkę, ale strzelił nad bramką.
28 min- Bryk próbował mocnego strzału, ale Odrobny nie był zasłonięty i łapie krążek!
27 min- Różański na ławce kar i tyszanie przez ponad półtorej minuty 5/3!
27 min- Tym razem kara dla Wojdyły.
25 min- GOOL 1:0! Strzał Biezaisa i krążek odbił się od Kolusza, który stał przed bramką!
25 min- Kara dla Witeckiego, który protestuje.
24 min- Ogorodnikow! Próbował z korytarza między bulikami, ale "Jasiek Murarz" nie dał się zaskoczyć!
23 min- Kondraszow próbował spod niebieskiej, odbija Murray.
22 min- Witecki do Bagińskiego! Kapitalnie broni Odrobny!
21 min- Już po kilku sekundach kapitalna szansa Bepierszcza! Znów krążek ląduje w łapaczce Wiedźmina.
21 min- Zaczynamy drugą odsłonę.

19 min- Samotna akcja Biezaisa! Zwiódł Ciurę, ale strzelił prosto w Murraya.
18 min- Próbują wrzutkami tyszanie, ale na razie nie daje to efektu.
17 min- Kogut z najbliższej odległości, ale świetnie Odrobny!
17 min- Różański sam z backhandu! Zdołał odbić Murray i nie ma dobitki.
16 min- Mało ciekawych akcji na lodzie, oba zespoły dość defensywnie.
14 min- Próba Bryka, ale wyblokował krążek Samarin.
12 min- Galant! Szansa z bliska, ale refleks Odrobnego ratuje jego zespół.
11 min- Lepiej prezentują się przyjezdni.
10 min- Wrzutka Bagińskiego, ale nie daje się zaskoczyć Odrobny.
9 min- Gubią się Szarotki we własnej tercji.
8 min- Pociecha próbował z niebieskiej, ale dobrze blokuje Siuty.
7 min- Kondraszow! Wyszedł sam na sam, ale uderzył tuż obok!
6 min- Gramy w pełnych składach.
5 min- Tomasik z niebieskiej, poprawia Jaśkiewicz, ale krążek nie wpada do siatki.
4 min- Teraz kara dla gości. Szansa przez Szarotkami.
2 min- Komorski! Wydawało się, że będzie bramka, ale Odrobny popisał się refleksem i mrozi krążek!
1 min- Kara dla Tomasika.
1 min- Gramy! Krążek dla Tychów.

- Prosimy naszych użytkowników o klikanie w reklamy na portalu Hokej.Net. Was to nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju. Nie chcemy robić płatnych dostępów do tekstów jak na niektórych portalach. Wystarczy kliknąć i docenić naszą pracę :-)

90 P. Odrobny (BR1) 60:00 25 23 2 0.92