2 : 0 Filip Komorski ( Bartłomiej Pociecha - Gleb Klimienko ) 5 na 4 +/- 43:33
3 : 0 Filip Komorski ( Kamil Górny - Kamil Kalinowski ) 5 na 5 PENS +/- 47:46
4 : 0 Alexander Szczechura ( Michael Cichy - Gleb Klimienko ) 5 na 4 +/- 52:58

00:56 Damian Tomasik (#15) TatrySki Podhale 2 min. Uderzanie kijem
06:42 TatrySki Podhale Nowy Targ 2 min. Nadmierna liczba graczy na lodzie
08:22 Mateusz Michalski (#88) TatrySki Podhale 2 min. Zahaczenie
09:28 Radosław Galant (#24) GKS Tychy 2 min. Trzymanie
13:46 Miloslav Jáchym (#21) GKS Tychy 2 min. Przeszkadzanie
16:06 Adam Bagiński (#3) GKS Tychy 2 min. Wysoki kij
24:36 Michał Kotlorz (#87) GKS Tychy 2 min. Trzymanie
28:38 Michal Pichnarčík (#71) TatrySki Podhale 2 min. Nadmierna ostrość w grze
31:14 Marcin Kolusz (#20) TatrySki Podhale 2 min. Przeszkadzanie
43:25 Maciej Sulka (#76) TatrySki Podhale 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
44:39 Bartłomiej Neupauer (#9) TatrySki Podhale 2 min. Niesportowe zachowanie
52:29 Maciej Sulka (#76) TatrySki Podhale 2 min. Zahaczenie
56:44 Gleb Klimienko (#15) GKS Tychy 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
58:57 Dmitrij Samarin (#33) TatrySki Podhale 2 min. Zahaczenie

60min. Koniec spotkania.... pierwsza bitwa dla GKSu Tychy
59min. Biezais z bulika a po chwili Samarin ... Murray bezbłędny
57min. Kara dla Klimienki... trener Podhala prosi o czas dla swojej drużyny
55min. Dobre uderzenie Tomasika z dystansu, broni pewnie Murray
54min. Szansa Bagińskiego, nie ma bramki
53min. Odrobny zjeżdża z lodu, jego miejsce zajmuje Błażej Kapica
53min. GOOL!!! Szczechura z klepy, krążek odbija się od poprzeczki i ląduje w bramce Podhala!
53min. Kogut ucieka obrońcy... zahaczany
50min. Akcja Ogorodnikowa i Biezaijsa daje trochę wytchnienia Odrobnemu
49min. GKS "poczuł krew"... goście w głębokiej defensywie... Huovinen marnuje doskonałą okazję
48min. GOOL!!! Komorski huknął z kilku metrów pod porzeczkę i podwyższa prowadzenie GKSu!
45min. Odrobny łapie gumę po strzale Klimienki
44min. GOOL!!! Arbiter uznaje bramkę! Komorski zmienił tor lotu krążka po uderzeniu Pociechy! 2-0!
44min. Krążek ląduje w nowotarskiej bramce... analiza video
42min. Górny z dystansu, krążek wpada prosto do raka bramkarza Podhala
41min. Wznowienie dla GKSu... od razu świetna okazja Witeckiego, nie trafia do bramki

PRZERWA

40min. Ostatnie sekundy drugiej tercji... GKS bije głową w mur
38min. Jeziorski oddaje przed bramkę, Komorski uderza a guma przelatuje milimetry nad poprzeczką
35min. Kolejna świetna okazja Jeziorskiego, Odrobny broni jego dwie próby
33min. Pociecha z niebieskiej
31min. Huovinen po męsku potraktowany pod bramką Odrobnego, nie ma wykluczenia
30min. Gorąco pod nowotarską bramką, Bryk dwukrotnie w bramkarza a Bagiński niecelnie na pustą bramkę
28min. Szczechura minimalnie obok słupka
27min. Zapała z bulika prosto w bramkarza
26min. Ogorodnikov nad bramką
26min. Podhale w przewadze, długo rozgrywa krążek w tyskiej tercji obronnej bez strzału na bramkę
24min. Jeziorski wyschodzi sam na sam, Odrobny przeczytał zamiary młodego tyskiego napastnika
24min. Ogorodnikov sprawdził Murraya
22min. Klimienko trafia w słupek
21min. Pociecha dwukrotnie z dystansu, Witecki dopadł do odbitego krążka ale nie potrafił skierować go do bramki
21min. Wznowienie dla GKSu

PRZERWA

20min. Kotlorz huknął spod bandy, zasłonięty Odrobny w sobie znany sposób to obronił
19min. Neupauer uderza zza pleców na tyską bramkę, Murray odbija za bramkę
19min. Klimienko uderza po lodzie, krążek odbija się od obrońcy i mija światło bramki
17min. Tyszanie w osłabieniu... Podhale nie potrafi wyprowadzić krążka z własnej tercji
15min. Kontra tyszan... Witecki wymanewrował obrońcę i oddał do Cichego a ten minimalnie się pomylił
14min. Jachym z niebieskiej
14min. Kogut spod bandy, odbija Odrobny przed siebie
12min. Cichy powalczył o krążek i mógł teraz zdobyć bramkę, jednak Odrobny pewnie broni
10min. Witecki zakręcił obrońcą i uderzył na bramkę Odrobnego
7min. Cichy ucieka obrońcom... broni Odrobny
6min. Ależ okazja tyskiego zespołu, Jeziorski przegrywa pojedynek sam na sam z Odrobnym
5min. Dobra próba Zapały
4min. Kamil Kapica z dystansu, mrozi gumę Murray
3min. GOOL!!! Kapitalna akcja Kotlorza z Brykiem i 1-0 dla GKSu!!!
2min. Odpowiedź GKSu... Huovinen bliski pokonania Odrobnego
2min. Kontra gości i Michalski przegrywa z tyskim bramkarzem
1min. Doskonała okazja Ogorodnikova... Murray łapie
1min. Zaczynamy, wznowienie dla Podhala

Witamy ze Stadionu Zimowego w Tychach... za kilka minut rozpoczynamy połfinałowy pojedynek pomiędzy GKSem Tychy a Tatryski Podhale Nowy Targ. Zapraszamy na relację tekstową.

- Prosimy naszych użytkowników o klikanie w reklamy na portalu Hokej.Net. Was to nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju. Nie chcemy robić płatnych dostępów do tekstów jak na niektórych portalach. Wystarczy kliknąć i docenić naszą pracę :-)

31 J. Murray (BR1) 60:00 30 30 0 100