Nie trafiony Leszek Laszkiewicz 2 : 1 JKH GKS Jastrzębie
Nie trafiony Elvijs Biezais 2 : 1 TatrySki Podhale Nowy Targ
Nie trafiony Tomáš Komínek 2 : 1 JKH GKS Jastrzębie

01:06 Krzysztof Zapała (#19) TatrySki Podhale 2 min. Opóźnianie gry
08:05 Leszek Laszkiewicz (#81) JKH GKS 4 min. Wysoki kij
15:48 Oskar Jaśkiewicz (#24) TatrySki Podhale 2 min. Wysoki kij
26:25 JKH GKS Jastrzębie 2 min. Nadmierna liczba graczy na lodzie
26:48 Jan Homer (#92) JKH GKS 2 min. Nadmierna ostrość w grze
26:48 Marcin Kolusz (#20) TatrySki Podhale 2 min. Uderzanie kijem
43:54 Jarosław Różański (#7) TatrySki Podhale 2 min. Uderzanie kijem
50:35 Łukasz Nalewajka (#20) JKH GKS 2 min. Trzymanie
54:09 Jan Homer (#92) JKH GKS 2 min. Nadmierna ostrość w grze
64:26 Tomáš Fučík (#66) JKH GKS 2 min. Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
65:00 Tomáš Komínek (#41) JKH GKS 2 min. Niesportowe zachowanie

CZEKAJ NAS SERIA RZUTÓW KARNYCH!
65 min. Kara dla Fuczika! Wystrzelił "gumę" za taflę. 34 sekundy szansy Górali na bramkę.
63 min- Fuczik! Znów broni "setkę", a przed szansą był Kamil Kapica! Kapitalna obrona Czecha!
62 min- Znów ruszona bramka.
61 min- Biezais! Już po kilku sekunadach mógł skończyć ten mecz! Fuczik! Bohater gości!

60 min- Horzelski! Dobija Paś i wiele szczęścia po stronie Podhala! Goście mogli wyjść na prowadzenie!
59 min- GOOOOOL 2:2! Kominek zdołał wyrównać! Niesamowita końcówka. Czech z bliska daje wyrównanie, Odrobny bez szans!
59 min- Nalewajka! Powinien był wyrównać!
58 min- Laszkiewicz! Próbował "od zakrystii", ale Odrobny zdołał obronić! Czas dla gości. 2 min. i 58 sekund do końca.
56 min- Goście w pełnym składzie.
53 min- GOOOL 2:1! Kapica przymierzył przy krótkim słupku i Fuczik przepuszcza krążek!
- 50 minuta - Cios za cios, ale mamy nadal 1-1.

Strzały po II tercjach: 19 - 19

31:53 - Sulka fauluje Pasia w sytuacji sam na sam a sędzia dyktuje rzut karny. Paś wykorzystuje tą szansę posyłając gumę po lodzie między parkanami bramkarza.

Strzały: 13 - 9 po I tercji.

- Prosimy naszych użytkowników o klikanie w reklamy na portalu Hokej.Net. Was to nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju. Nie chcemy robić płatnych dostępów do tekstów jak na niektórych portalach. Wystarczy kliknąć i docenić naszą pracę :-)

90 P. Odrobny (BR1) 65:00 31 29 2 0.94
25 B. Kapica (BR2) - 0 - 0 -