Rozgrywki: Ekstraliga - Play-Off - Ćwierćfinał 3
Lodowisko: Oświęcim (Hala Lodowa MOSiR Oświęcim)
Sędziowie główni: Paweł Breske - Maciej Pachucki
Sędziowie liniowi: Michał Kogut - Marcin Polak

Strzały na bramkę przeciwnika: 28 - 36 Liczba wszystkich kar w meczu: 3 - 10
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 1800
Bramki w przewadze: 2 - 1
Łączna długość kar w meczu: 6 - 28 min.

0 : 1 Kasper Bryniczka ( Mateusz Rompkowski - Filip Drzewiecki ) 5 na 5 +/- 10:40
1 : 1 Radim Haas ( Kamil Paszek - Peter Bezuška ) 5 na 4 +/- 15:41
1 : 2 Tomáš Sýkora ( Petr Chaloupka - Pawieł Worobjow ) 5 na 4 +/- 17:41
2 : 2 Damian Piotrowicz ( Martin Kasperlík - Dawid Maciejewski ) 5 na 5 +/- 26:01
3 : 2 Wojciech Wojtarowicz ( Sebastian Kowalówka - Radim Haas ) 5 na 3 +/- 44:48
3 : 3 Filip Drzewiecki ( Petr Chaloupka - Maciej Urbanowicz ) 5 na 5 +/- 46:28
3 : 4 Ņikita Kolesņikovs ( Kasper Bryniczka - Maciej Urbanowicz ) 5 na 5 +/- 64:59

44:15 Patryk Wajda (#8) Comarch Cracovia 2 min. Uderzanie kijem
48:40 Ņikita Kolesņikovs (#52) Comarch Cracovia 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
49:07 Kamil Paszek (#9) KS Unia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
62:25 Petr Chaloupka (#24) Comarch Cracovia 2 min. Przeszkadzanie
64:45 Petr Chaloupka (#24) Comarch Cracovia 10 min. Niesportowe zachowanie

Cracovia w półfinale.
65. min - GOOOL! 3:4! Kolesnikovs wrzutką z niebieskiej zaskoczył Fikrta. Na 0,5 sekundy przed końcem dogrykwki
65. min - Gdy kończył się czas, Cracovia umieściła krążek w bramce.
65. min - Rompkowski z pełnego zamachu. Broni Fikrt.
65. min - Unia atakiuje. Maciejewski! Broni Radziszewski.
64. min - Radziszewski dosłownie okradł z gola Martina Kasperlika.
63. min - Dwie minuty karne dla Chaloupki. Unia przed świetną okazją na to, by zakończyć mecz.
63. min - Da Costa! Fikrt dobrze broni.
62. min - Piotrowicz! Broni "Radzik".
62. min - Martin Kasperlik zrobił dwa kółeczka. Uderzył z nadgarstka, ale Radziszewski obronił tenn strzał.
61. min - Da Costa sprawdził czujność Fikrta.
61. min - Zaczynamy dogrywkę.

Będziemy mieli dogrywkę.
60. min - Kociołek pod krakowską bramką. Zabrakło oświęcimianom szczęścia, by dobić gumę do bramki.
59. min - Obaj bramkarze nie podejmują ryzyka. Mrożą krążki przy każdej możliwej okazji.
58. min - Sykora sam na sam z Fikrtem. Broni oświęcimski bramkarz. Słowacki napastnik Cracovii reklamuje sędziem
58. min - Oświęcimscy kibice oglądają to spotkanie na stojąco.
57. min - Malicki sprzed obrońcy. Broni Radziszewski.
56. min - Dziubiński! Efektownie minął Piotrowicza, potem oddał strzał. Minimalnie niecelny.
55. min - Drzewiecki z prawego bulika. Broni Fikrt.
55. min - Sebastian Kowalówka z naadgarstka, ale Radziszewski był dobrze ustawiony i obronił ten strzał.
54. min - Nerwowo w obu boksach.
53. min - Obie drużyny starają się przede wszystkim nie popełnić błędu.
52. min - Przerwa. Power break.
51. min - Gramy w pełnych składach.
51. min - Dziubiński! Broni Fikrt.
50. min - Siły się wyrównały. Dwie minuty karne dla Paszka.
49. min - Dwie minuty karne dla Kolesnikovsa. Ewidentny faul na Piotrowiczu.
48. min - Pasy zwietrzyły szansę na to, by przejąć kontrolę nad wydarzeniami na lodzie.
47. min - GOOOL! 3:3! Drzewiecki wykorzystał błąd Fikrta, który nie zdążył się przemieścić. Sędzia Maciej Pachucki sprawdził jeszcze zapis wideo.
47. min - Wajda jest już na lodzie.
46. min - Unia jeszcze w przewadze. Szansa na to, by podwyższyć prowadzenie.
45. min - GOOOL! 3:2! Wojtarowicz podbił gumę po strzale Kowalówki. Unia dziś poraz pierwszy wychodzi na prowadzenie
45. min - Kowalówka znalazł się w dobrej sytuacji. Oddał strzał, ale minimalnie niecelny. Był jednak faulowany przez Wajdę. 37 sekund w podwójnej przewadze będą grać oświęcimianie.
44. min - Sporo nerwowości i niedokładności w grze Unii.
43. min - Kara dla Kapicy. Natarcie.
43. min - W oświęcimskiej bramce znalazł się... Filip Drzewiecki. Gra przerwana.
42. min - Urbanowicz ładnie przedarł się przez zasieki obronne oświęcimian. Jego uderzenie minęło jednak prawy słupek bramki Fikrta.
41. min - Unia zaczęła agresywnie.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40. min - Ładnie w tercji obronnej krążek wygarnął Maciejewski. Mogło być groźnie.
39. min - Da Costa z pełnego zamachu. Broni Fikrt.
39. min - Pasy na 80 sekund zamknęły Unię w jej tercji.
39. min - Kalus! Ładnie przymierzył. Fikrt na posterunku.
38. min - Dziubiński mógł wykorzystać błąd Tabaczka. Mógł, bo dosłownie z gola okradł do Michal Fikrt. "Fiki, Fiki, Fiki" - roznosi się po trybunach.
37. min - Coraz mocniej kotłuje się pod oświęcimską bramką.
36. min - Teraz przycisnęła Cracovia. Oświęcimianie zamknięci we własnej tercji.
35. min - Sykora objechał bramkę, pociągnął z nadgarstka, ale krążek powędrował obok lewego słupka bramki Fikrta.
34. min - Power break.
33. min - Szybkie tempo tego spotkania. Akcje przenoszą się spod jednej bramki pod drugą.
32. min - Unia mocniej zaatakowała, krakowianie maja trochę problemu w defensywie.
31. min - Pasy w pełnym składzie.
31. min - Maciejewski ładna indywidualna akcja. Radziszewski świetnie broni jego strzał.
30. min - Dwoi i troi się Radziszewski. Coraz groźniejsza gra Unii w przewadze. W końcu więcej strzałów.
29. min - Unia w przewadze.
29. min - Dwie minuty karne dla Wajdy. Nieprzepisowo powstrzymał Maciejewskiego.
28. min - Kontra Unii! Rufer ładnie ograł dwóch defensorów. Uderzył, Malicki przeciął krążek, niewiele
28. min - Urosły skrzydła oświęcimianom. Grają coraz odważniej i coraz agresywniej.
27. min - GOOOL! 2:2! M. Kasperlik zza bramki do Piotrowicza, a ten strzałem bez przyjęcia zaskoczył Radziszewskiego
26. min - Gdyby O. Kasperlik lepiej przyjąłby krążek, to miałby znakomitą okazje, by pokonać Radziszewskiego.
25. min - Kapica z bekendu, ale Fikrt broni ten strzał.
24. min - Sykora z pierwszego krążka! Niecelnie!
24. min - Dwie minuty karne dla Maciejewskiego. Szansa dla Cracovii.
23. min - Sykora jest już na lodzie.
22. min - Teraz Tabaczek. Ponownie dobrze Radziszewski.
22. min - Haas! Dobre uderzenie, jeszcze lepsza interwencja Radziszerwskiego.
21. min - Ale ręka sędziego znów jest w górze. Na ławkę kar odesłany Sykora.
21. min - Bryniczka i Urbanowicz są już na lodzie.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę. Unia przez ponad 20 sekund w podwójnej przewadze.

20. min - Pasy się wybroniły do zakończenia pierwszej tercji.
20. min - Maciejewski szukał Tabaczka pod bramką. Zagrał jednak niedokładnie.
19. min - Kolejny raz Bezuszka. "Radzik" znów dobrze broni.
19. min - Zamek założony. Paszek do Bezuszki, ten uderza z niebieskiej, ale Radziszewski jest na posterunku.
19. min - Unia przez 112 sekund zagra w podwójnej przewadze. Na ławkę kar odesłany też Urbanowicz.
19. min - Bryniczka wędruje na ławkę kar.
18. min - GOOOL! 1:2! Pasy wykorzystują okres gry w przewadze. Na listę strzelców wpisuje się Sykora.
18. min - Kara dla Wojtarowicza.
17. min - Rufer do Maciejewskiego. Ten uderzył nad poprzeczką.
16. min - GOOOL! 1:1! Paszek idealnie obsłużył Haasa! Czech umieszcza gumę w siatce
16. min - Chaloupka faulował M. Kasperlika. Unia zagra w przewadze.
15. min - Akcja "coast-to-coast" w wykoaniu Piotrowicza. Radziszerwski broni ten strzał.
14. min - Nacierają krakowianie. Błyskawicznie wjeżdżają do oświęcimskiej tercji.
13. min - Haas! Indywidualna akcja, ale nie zdołał oddać kąśliwego strzału.
12. min - Pasy w pogoni za drugim golem. Akcja pierwszej formacji, ale Fikrt broni uderzenie Sykory.
11. min - GOOOL! 0:1! Cracovia obejmuje prowadzenie! Wrzutka z niebieskiej Mateusza Rompkowskiego, a Kasper Brynicka sprytnie zmienił tor lotu krążka.
11. mim - Power break.
10. min - Da Cosyta! Najszybciej dojechał do odbitego krążka. Uderzył, ale Fikrt odbił ten strzał.
9. min - Worobjow z nadgarstka! Fikrt zdołał złączyć parkany.
8. min - Zakotłowało się pod bramką Cracovii. Wrzutka z niebieskiej, gumę strącił Haas. Niewiele zabrakło, by pokonać Radziszewskiego.
8. min - Teraz Kowalówka! Uderzył z prawego bulika, ale Radziszewski broni ten krążek.
7. min - Zarysowuje się przewaga Pasów. Grają agresywnie, oświęcimianie mają problem z wyjściem z własnej tercji.
6. min - Groźna akcja Cracovii. Potężne uderzenie Kalusa, broni Fikrt.
5. min - Martin Kasperlik pociągnął z nadgarstka, gumę próbował zbijać jeszcze Sebastian Kowalówka.
4. min - Ładne rozegranie, ale Kapica nie trafił czysto w krążek.
3. min - Kontra Pasów i uderzenie Da Costy. W ostatniej chwili podbite przez obrońców.
3. min - Haas! Potężny strzał, ale niecelny.
2. min - Kolesnikovs! Uderzył z nadgarstka, a zasłonięty Fikrt zdołał odbić ten strzał.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Fikrt i Radziszewski.

- Prosimy naszych użytkowników o klikanie w reklamy na portalu Hokej.Net. Was to nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju. Nie chcemy robić płatnych dostępów do tekstów jak na niektórych portalach. Wystarczy kliknąć i docenić naszą pracę :-)

37 M. Fikrt (BR1) 64:59 36 32 4 0.89