Rozgrywki: Ekstraliga - Play-Off - Ćwierćfinał 4
Lodowisko: Nowy Targ (Miejska Hala Lodowa)
Sędziowie główni: Michał Baca - Zbigniew Wolas
Sędziowie liniowi: Paweł Kosidło - Rafał Noworyta

Strzały na bramkę przeciwnika: 32 - 27 Liczba wszystkich kar w meczu: 10 - 10
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 1460
Bramki w przewadze: 2 - 1
Łączna długość kar w meczu: 20 - 41 min.

1 : 0 Siergiej Ogorodnikow ( Elvijs Biezais - Dariusz Gruszka ) 5 na 5 +/- 17:34
1 : 1 Jakub Gimiński ( Jakub Kubeš - Radosław Nalewajka ) 5 na 4 +/- 25:41
2 : 1 Dariusz Gruszka ( Siergiej Ogorodnikow - Dmitrij Samarin ) 5 na 3 +/- 35:34
3 : 1 Elvijs Biezais ( Siergiej Ogorodnikow - Dmitrij Samarin ) 5 na 4 +/- 37:28
4 : 1 Bartłomiej Neupauer ( Jarosław Różański - Michal Pichnarčík ) 5 na 5 +/- 58:00

09:46 Robert Mrugała (#77) TatrySki Podhale 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
11:43 Elvijs Biezais (#17) TatrySki Podhale 2 min. Nadmierna ostrość w grze
11:43 Ivan Jankovič (#27) JKH GKS 2 min. Nadmierna ostrość w grze
11:51 Bartłomiej Neupauer (#9) TatrySki Podhale 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
15:50 Bartłomiej Neupauer (#9) TatrySki Podhale 2 min. Nadmierna ostrość w grze
15:50 Jarosław Różański (#7) TatrySki Podhale 2 min. Nadmierna ostrość w grze
15:50 Jakub Gimiński (#94) JKH GKS 2 min. Nadmierna ostrość w grze
15:50 Marcin Horzelski (#23) JKH GKS 2 min. Nadmierna ostrość w grze
17:52 Marcin Horzelski (#23) JKH GKS 2 min. Uderzanie kijem
20:20 Krzysztof Zapała (#19) TatrySki Podhale 2 min. Uderzanie kijem
23:41 Dariusz Gruszka (#41) TatrySki Podhale 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
26:33 Tomasz Kulas (#10) JKH GKS 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
32:51 Radosław Nalewajka (#22) JKH GKS 5 min. Atak ciałem - natarcie
32:51 Radosław Nalewajka (#22) JKH GKS 20 min. Kara meczu za niesportowe zachowanie
34:52 Leszek Laszkiewicz (#81) JKH GKS 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
39:10 Filip Wielkiewicz (#26) TatrySki Podhale 2 min. Nadmierna ostrość w grze
42:54 Oskar Jaśkiewicz (#24) TatrySki Podhale 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
46:22 Dominik Paś (#14) JKH GKS 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
53:48 Bartłomiej Neupauer (#9) TatrySki Podhale 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
58:40 Kamil Świerski (#19) JKH GKS 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika

Koniec meczu! Po ostrym meczu Podhale wygrywa z JKH. Stan serii 1:0 dla TatrySki Podhala.
58 min- GOOOL 4:1! Neupauer sam na sam i krążek gdzieś pod pachą Fuczika znalazł się w siatce!
57 min- Fuczik odbija kaskiem! Po chwili Paś sam na sam! Broni Odrobny!
56 min- Obronili się Górale.
54 min- Kara dla Neupauera i szansa dla JKH!
53 min- Kominek mija jak tyczki rywali, ale nie oddał celnego strzału.
51 min- Tomasik! Ale Kolusz spalił w polu bramkowym.
51 min- Próbują goście, ale dobrze bronią Szarotki. Dobrze wspomaga swój zespół Odrobny.
50 min- Jaśkiewicz z niebieskiej, ale dobrze broni Fuczik.
48 min- Kontra 3 na 1! Lukaczik w okienko i znanym tylko sobie sposobem broni Odrobny!
50 min- Dobra okazja Ogorodnikowa, ale bramka ruszona.
49 min- GKS w piątkę.
48 min- Ładnie bronią przyjezdni.
47 min- Paś na ławce kar.
45 min- Podhale w pełnym składzie.
45 min- Lukaczik! Bomba z niebieskiej, ale tuż obok!
43 min- Kulas z czerwonej i na raty mrozi Odrobny.
42 min- Lukaczik! Broni Wiedźmin.
41 min- Zapała sam na sam! Kontra w osłabieniu, ale nie trafia!
41 min- Zaczynamy ostatnią tercję.

40 min- Kara dla Wielkiewicza.
38 min- GOOL 3:1! Ogorodnikow świetnie do Biezaisa, a ten miał odsłoniętą bramkę i z pierwszego wpakował krążek do siatki!
36 min- GOOOL 2:1! Ogorodnikow wzdłuż bramki do Gruszki, a ten miał łatwe zadanie i strzelił do odsłoniętej bramki.
35 min- Kolejna kara dla JKH.
33 min- Kara meczu dla Nalewajki!
Zawodnik Podhala opuścił lód na noszach.
33 min- Leży Przemysław Michalski, wybiegli do niego zawodnicy i lekarz, chyba stracił przytomność. Są nosze na lodzie. Nie wygląda to dobrze.
32 min- Bigos! Świetna okazja, ale instynktownie odbił bramkarz!
32 min- Bordowski z bulika i broni Odrobny.
32 min- Gospodarze mogli wyjść 2 na 1, ale zgubił krążek jeden z napastników.
31 min- Znów lekka przewaga GKS-u.
29 min- Nie ma bramki!
29 min- Kulas wrócił na lód i cieszą się nowotarżanie, czy była bramka? Analiza wideo. Czekamy na werdykt.
26 min- GOOOL 1:1! Kubesz do Gimińskiego, a ten z niebieskiej pociągnął z nadgarstka, a krążek wpadł do bramki. Odrobny był zasłonięty.
25 min- Jankowicz nagrał na kij do Laszki, ale krążek poleciał prosto w Odrobnego.
24 min- Kolejna kara dla Szarotek.
23 min- Neupauer miał szansę, dostawił łopatkę kija, ale krążek przeleciał obok.
23 min- Podhale w pełnym składzie.
21 min- Odrobny dwukrotnie ratuje swój zespół.

Koniec I tercji, strzały 7 - 11.
20 min- Różański! Kapitalna okazja po podaniu wzdłuż bramki do Michalskiego, ale broni Fuczik!
19 min- Dobrze bronią się goście.
18 min- GOOL 1:0! Biezais do Ogorodnikowa, a ten w sytuacji sam na sam znalazł lukę między parkanami Fuczika!
15 min- Zaostrzyło się to spotkanie, kolejna przepychanka i trwa narada sędziów.
14 min- Podhale w pełnym zestawieniu.
13 min- Dobrze wybijają gospodarze.
12 min- Kolejna kara. Tym razem Neupauer.
12 min- Mała przepychanka w czasie gry, Biezais i Jankowicz. Obaj odesłani na ławkę kar.
11 min- Bomba Gimińskiego, po chwili równie mocno Lukaczik, ale krążek wyłapany przed bramkarza Szarotek.
11 min- Wrzutka na bramkę, kocioł, ale łapie Odrobny.
10 min- Pierwsza kara w tym ćwierćfinale. JKH przed szansą w przewadze.
9 min- Nadal bez jakiś klarownych okazji.
8 min- Nahunko spod niebieskiej, łapie Odrobny.
7 min- Laszkiewicz do Bordowskiego, świetna okazja, ale trafił w obrońcę!
7 min- Niedokładnie Szarotki i mamy uwolnienie.
6 min- Goście mają optyczną przewagę.
5 min- Oba zespoły na razie spokojnie, na trybunach za to głośno miejscowi, jak i liczna grupa gości.
3 min- Różański próbował przy słupku, ale pomylił się.
1 min- Pierwszy strzał, próbował Bordowski, ale czujny Odrobny.
1 min- Gramy! Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.

- Prosimy naszych użytkowników o klikanie w reklamy na portalu Hokej.Net. Was to nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju. Nie chcemy robić płatnych dostępów do tekstów jak na niektórych portalach. Wystarczy kliknąć i docenić naszą pracę :-)

90 P. Odrobny (BR1) 60:00 27 26 1 0.96