Rozgrywki: I liga - 2 runda - sezon zasadniczy - 19 kolejka
Lodowisko: Toruń (Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego)
Sędziowie liniowi: Marcin Kołodziej - Patryk Sikora

Strzały na bramkę przeciwnika: 45 - 30 Liczba wszystkich kar w meczu: 6 - 9
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 550
Łączna długość kar w meczu: 20 - 18 min.

1 : 0 Siemion Garszyn ( Daniił Oriechin - Robert Karczocha ) 5 na 5 11:45
2 : 0 Robert Karczocha ( Daniel Minge ) 5 na 5 17:11
3 : 0 Daniel Minge ( Piotr Winiarski - Jarosław Dołęga ) 5 na 5 19:09
3 : 1 Mateusz Wiśniewski ( Władysław Haurus - Uładzisław Czarnieuski ) 5 na 5 24:35
11 : 2 Szymon Niedlich ( Daniił Oriechin - Bartosz Skólmowski ) 5 na 5 52:19
11 : 3 Przemysław Ludwiczak ( Mateusz Kubiak - Uładzisław Czarnieuski ) 5 na 5 54:41

26:43 Mateusz Kubiak (#18) Hokej Poznań 2 min. Zahaczenie
33:54 Przemysław Ludwiczak (#92) Hokej Poznań 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
54:56 Mateusz Zawiła (#27) Hokej Poznań 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika

Koniec II tercji. Na początek trzeciej tercji zapraszamy ok. godz. 18.35.
37 min. 7:2!!! Strzelcem siódmej bramki Daniił Oriechin po podaniu Siemiona Garszyna.
36 min. Drużyna z Poznania w pełnym składzie.
34 min. Kara dla gości. Przemysław Ludwiczak otrzymuje dwie minuty za atak kijem trzymanym oburącz.
30 min. 6:2!!!!!!!!!!!!!! Na listę strzelców wpisuje się Łukasz Podsiadło i mamy szóstą bramkę dla gospodarzy.
30 min. 5:2!!!!!!!!!!!!!!Mamy kolejną bramkę dla Nesty. Musina pokonuje Jarosław Dołęga
28 min. 4:2!! Szybka odpowiedź gospodarzy. Wynik spotkania podwyższa Miłosz Lidtke.
26 min. 3:2!!!! Druga bramka dla gości, a jej zdobywcą został Artem Szejnikowicz.
25 min. 3:1! Strzałem w okienko Mateusz Wiśniewski pokonuje bramkarza gospodarzy, Krzysztofa Bojanowskiego.
24 min. Torunianie w pełnym składzie.
22 min. Kara dla Nesty Mires. Na ławce kar za zahaczanie ląduje Marcin Wiśniewski.
21 min. Rozpoczczynamy drugą tercję na Tor-Torze. Pierwsze wznowienie dla Hokej Poznań.

Koniec pierwszej tercji. Na drugą odsłonę zapraszamy od godziny 17.45.
20 min.3:0!!! Trzecią bramkę dla Nesty Mires Toruń strzela Daniel Minge.
17 min. 2:0!!!Robert Karczocha podwyższa wynik na 2:0 po świenym podaniu Daniela Minge.
17 min. Grożna sytuacja gości, ale krążek ląduje nad poprzeczką.
17 min, Lidtke prosto w bramkarza.
12 min. Piekna zespołowa akcja drużyny Nesty Mires Toruń i mamy 1:0. Wynik spotkania otwiera Siemion Garszyn.
10 min. Kolejna kara dla gospodarzy. Marcin Jóźwiak otrzymuje dwie minuty za zahaczanie.
10 min. Strzał Szuby broni Bojanowski.
10 min. Goście w pelnym składzie.
9 min. Coraz bliżej zdobycia pierwszej bramki w sobotnim spotkaniu gospodarze.
8 min. Marek Iwański ponownie ukarany karą mniejszą dwóch minut Tym razem za zahaczenie.
7 min. Drużyna z Poznania występuje już w pełnym składzie.
3 min. Na ławce kar ląduje Marcin Wiśniewski za uderzanie kijem.
1 min. Pierwszy krążek dla gospodarzy.

Zawodnicy już po mału wychodzą na lód, Za moment pierwszy gwizdek.

Witamy z Torunia gdzie już za chwilę początek spotkania Hokej I Ligi pomiędzy Nestą Mires Toruń a Hokej Poznań.

39 K. Bojanowski (BR1) 60:00 30 27 3 0.9