13:06 Wojciech Wojtarowicz (#21) KS Unia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
17:11 Kamil Falkenhagen (#3) TMH Polonia 2 min. Wysoki kij
21:28 Ondřej Kasperlik (#43) KS Unia 2 min. Rzucenie na bandę
24:08 Lubomir Vosatko (#22) KS Unia 2 min. Przytrzymywanie kija przeciwnika
36:17 Tomasz Pastryk (#68) TMH Polonia 2 min. Zahaczenie
37:44 Jan Daneček (#7) KS Unia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
37:44 Matej Cunik (#74) TMH Polonia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
42:24 Wojciech Wojtarowicz (#21) KS Unia 2 min. Uderzanie kijem
45:09 Marcin Frączek (#27) TMH Polonia 2 min. Przeszkadzanie
48:08 Jan Daneček (#7) KS Unia 2 min. Przeszkadzanie
50:01 Lubomir Vosatko (#22) KS Unia 2 min. Opóźnianie gry
61:18 Martin Kasperlík (#98) KS Unia 2 min. Trzymanie

63. min - GOOOL! 4:3! Pastryk zagrywa na bramkę, przekierowanie Salamona i Fikrt jest bez szans
62. min - Kara dla Martina Kasperlika. Polonia zagra w przewadze.
61. min - Zaczynamy dogrywkę.

Koniec regulaminowego czasu gry. Będziemy mieli dogrywkę,
59. min - GOOOL! 3:3! Salamon dobija uderzenie Turonia. Fikrt nie ma szans
58. min - Oświęcimianie mają problem, by wyrzucić krążek z własnej tercji.
56. min - Swoich szans w kontrach szukają też oświęcimianie.
55. min - Bytomianie starają się pójść za ciosem. Fikrt ma w ostatnich minutach sporo pracy
53. min - GOOOL! 2:3! Kontaktowy gol dla Polonii. Uderzał Turoń i krążek odbił się jeszcze od kija któregoś z oświęcimskich obrońców
53. min - Vosatko opuścił ławkę kar.
51. min - Fikrt kolejny raz ratuje oświęcimianom skórę. Strzelał Tomasz Kozłowski.
51. min - Kara dla Vosatki. Unia przez sześć sekund w podwójnym osłabieniu.
50. min - Wyprowadzili nawet kontrę. Haas do Rufera, ale jego strzał zablokowany.
50. min - Na razie oświęcimianie dobrze się bronią.
49. min - Dwie minuty karne dla Daneczka. Czeski środkowy mocno zdziwiony.
48. min - GOOOL! 1:3! Malicki ładnie zjechał z lewego skrzydła w kierunku bramki i strzałem z nadgarstka pokonał Landsmana
47. min - Unia przewagi rozgrywają według jednego schematu. Długie rozgrywanie i wrzutka z niebieskiej. Aż prosi się, by uderzyć z bulika.
46. min - Kara dla bytomian. Marcin Frączek wędruje do boksu.
45. min - Tabaczek! Potężnie uderzył z lewego bulika, dobrze broni Landsman.
45. min - Będą jeszcze emocje. Oświęcimianie ruszają do ataku.
44. min - GOOOL! 1:2! Danieluk zza bramki do Krzemienia, a ten z najbliższej odległości pokonuje Fikrta
44. min - Na razie oświęcimianie dobrze się bronią. Wystrzeliwują krążki.
43. min - Dwie minuty karne dla Wojciecha Wojtarowicza. Bytomianie przed szansą na złapanie kontaktu z rywalem.
43. min - Malicki! Uderzył sprzed obrońcy. Fiip Landsman zdołał złapać ten strzał.
42. min - Krzemień z niebieskiej. Ale był to strzął z gatunku tych, by wywalczyć bulik i zjechać na zmianę.
41. min - Saur z niebieskiej, potem Kowalówka i Daneczek. Landsman jest na posterunku.
41. min - Agresywnie grają oświęcimianie. Dobry forechecking, bytomianie zamknięci w swojej tercji.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

38. min - Obustronne wykluczenie.
37. min - Z niebieskiej pociągnął Saur. Broni Landsman.
37. min - Kolejna kara dla Polonii. Tym razem na ławkę kar wędruje Pastryk.
36. min - Mieliśmy małe problemy techniczne. Wracamy.
31. min - Haas! Z bliskiej odległości nie pokonał Landsmana.
29. min - Frączek! Świetnie Fikrt.
28. min - Oświęcimianie mają solidną zaliczkę. Zapewne teraz delikatnie się wycofają i poszukają szans w kontrach.
27. min - GOOOL! 0:2! Ondrzej Kasperlik ładnie wyjechał przed bramkę i sprytnym strzałem pokonał Ladnasmana
27. min - Gramy w pełnych składach.
26. min - Ale bytomianie również mocno schematycznie grają w przewagach. Brakuje im przyspieszenia akcji, oddania kąśliwego strzału.
25. min - Vosatko udaje się na ławkę kar. Kolejna szansa dla bytomian.
24. min - Gramy w pełnych składach.
23. min - Fikrt jest dzisiaj mocnym punktem oświęcimian.
22. min - Dwie minuty karne dla Ondrzeja Kasaperlika.
22. min - Twardo na bandach grają oba zespoły. Kości trzeszczą.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę.

20. min - Ostro starają się grac bytomianie. Mocne ataki ciałem na Maciejewskiego i Wanata.
19. min - GOOOL! 0:1! Bezuszka przymierzył z nadgarstka z okolic linii niebieskiej, a zasłonięty przez Wojtarowicza i Daneczka Landsman nie zdążył zareagować.
18. min - Kolejna kara dla bytomian. Falkenhagen.
17. min - Unia szuka pierwszego gola, ale na razie bije głowa w mur.
16. min - Wojtarowicz jest już na lodzie. Gramy pięciu na pięciu.
15. min - Przez niespełna pół minuty Polonia zagra w przewadze.
15. min - Teraz Haas! Poprawka Kowalówki. Landsman pewnie broni.
15. min - Strzelał Salamon, ale krążek podbity przez obrońce.
14. min - Martin Kasperlik przejechał z krążkiem całe lodowisko.
14. min - Sporo nerwowości w szeregach obu ekip. Będzie kara dla Wojtarowicza.
13. min - Kolejna kara dla bytomian. Znów Novak.
13. min - Bytomianie szukają swoich szans w kontrach. Na razie ich strzały są albo blokowane, albo niecelne.
12. min - Kolejna kara niewykorzystana.
11. min - Zbyt dużo podań, zbyt mało strzałów.
10. min - Bezuszka uderzał z niebieskiej, gumę do bramki zbił Martin Kasperlik. Sędzia Radzik najpierw zaliczył gola, po konsultacji go anulował.
10. min - Ale kolejną karę łapie Novak. Przewrócił Rufera.
10. min - Turoń jest już na lodzie.
9. min - Danieluk w świetnej sytuacji uderza z nadgarstka! Jak on tego nie strzelił? Fikrt świetnie odbił krążek odbijakiem. To powinien być gol dla Polonii.
9. min - Przewagi, to ostatnio pięta achillesowa oświęcimian. Brakuje im dokładności i zdecydowania.
8. min - Kolejna kara dla bytomian. Turoń wepchnął do bramki próbującego dobijać Wojciecha Wojtarowicza.
7. min - Rufer! Ładnie najechał prawą stroną. Uderzył, ale Landsman obronił ten strzał.
7. min - Nie podoba się bytomskim kibicom praca arbitrów. Padło wiele mocnych słów.
6. min - Stępień jest już na lodzie.
6. min - Teraz próba kombinacyjnego rozegrania. Martin Kasperlik do Rufera, krążek podbity.
5. min - Unia założyła zamek. Z niebieskiej uderzał Saur.
4. min - Tymczasem kontra Frączka zakończona celnym strzałem. Była to "kaczucha", bardzo trudna do obrony.
4. min - Kara dla Stępnia. Ostro potraktował Malickiego.
3. min - Teraz szansa Polonii. Próbował Salamon.
2. min - Maciejewski pociągnął z nadgarstka. Krążek został zbity przez Ondrzeja Kasperlika, ale przeleciał obok prawego słupka bytomskiej bramki.
1. min - Martin Kasperlik dał próbkę swojej świetnej szybkości Dojechał do krążka i od razu strzelił. Filip Landsman broni z problemami.
1. min - Zaczynamy! W bramkach Landsman i Fikrt.

Spotkanie poprzedzi minuta ciszy ku czci zmarłego w piątek Adama Korczyka, byłego sędziego, obserwatora oraz działacza Śląskiego Okręgowego Związku Hokeja na Lodzie.

- Prosimy naszych użytkowników o klikanie w reklamy na portalu Hokej.Net. Was to nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju. Nie chcemy robić dostępów do tekstów jak na niektórych portalach. Wystarczy kliknąć i docenić naszą pracę :-)

31 F. Landsman (BR1) 62:56 37 34 3 0.92