Łączna długość kar w meczu: 16 - 20 min.

1 : 0 Florian Kettemer ( Keith Aucoin - Konrad Abeltshauser ) 5 na 5 17:45
1 : 1 Damian Kapica ( Krystian Dziubiński - Lukáš Zíb ) 4 na 5 32:16
2 : 1 Markus Lauridsen ( Michael Wolf - Jason Jaffray ) 5 na 5 35:51
3 : 1 Jason Jaffray ( Michael Wolf - Daryl Boyle ) 5 na 5 39:08
3 : 2 Maciej Urbanowicz ( Kasper Bryniczka - Maciej Kruczek ) 5 na 4 46:24
4 : 2 Patrick Hager ( Jason Jaffray - Dominik Kahún ) 5 na 4 50:00
5 : 2 Jerome Flaake ( Jonathan Matsumoto - Andreas Eder ) 5 na 5 57:05
6 : 2 Andreas Eder ( Konrad Abeltshauser - Jerome Flaake ) 5 na 5 57:31

22:24 Rafał Dutka (#29) Comarch Cracovia 2 min. Zahaczenie
26:50 Teddy Da Costa (#77) Comarch Cracovia 2 min. Trzymanie
28:13 Bartosz Dąbkowski (#14) Comarch Cracovia 2 min. Uderzanie kijem
30:34 Peter Novajovský (#88) Comarch Cracovia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
36:46 Jason Jaffray (#15) EHC Red Bull Monachium 2 min. Przytrzymywanie kija przeciwnika
42:37 Teddy Da Costa (#77) Comarch Cracovia 10 min. Niesportowe zachowanie
42:37 Steven Pinizzotto (#14) EHC Red Bull Monachium 10 min. Niesportowe zachowanie
45:28 Florian Kettemer (#69) EHC Red Bull Monachium 2 min. Trzymanie
48:51 Damian Kapica (#95) Comarch Cracovia 2 min. Uderzanie kijem

Koniec meczu! Cracovia mimo ambitnej walki przegrywa 6:2 z mistrzem Niemiec.
58 min- Kolejny gol, pięknie uderzył z pierwszego Eder i Radziszewski bez szans.
58 min- GOOL 5:2. Krążek tańczył na linii bramkowej, wybił go Dąbkowski, ale trafił w rywala, a ten dobił go do pustej bramki.
55 min- Dobra szansa Kalusa, ale strzał zbyt lekki.
50 min- Kapitalne rozegranie przewagi przed gospodarzy i Hager tylko dołożył łopatki, a krążek wpadł do bramki.
49 min- Świetnie Radziszewski broni, a po chwili kontra Sykory, gdyby lepiej przyjął byłby sam na sam.
47 min- GOOL 3:2! Urbanowicz po ładnej drużynowej akcji zdobywa gola strzałem gola z backhandu pomiędzy parkanami!
46 min- Kolejna szansa dla Cracovii w przewadze.
43 min- Prowokacje na lodzie, sędziowie nie mogą zapanować nad zawodnikami.
43 min- Cracovia zamknięta we własnej tercji, krążek cudem nie wpada do bramki.
41 min- Cracovia wybija na uwolnienie.

40 min- GOOL 3:1! Jaffray wrócił do gry z ławki, pomknął pod bramkę, a tam otrzymał podanie z prawego skrzydła od swojego kolegi i podwyższył wynik.
37 min- Pierwsza okazja dla Pasów w przewadze.
33 min- GOOOL 1:1! Kapica sam na sam w osłabieniu po pięknym podaniu przez całą długość lodu od Dziubińskiego. Aus den Birken położył się i nasz napastnik z łatwością strzela bramkę.
31 min- Kolejna kara, tym razem Novajovsky.
30 min- Cracovia z kontrą w osłabieniu, ale zabrakło strzału.
27 min- Słaboń do Drzewieckiego, ależ nie wiele zabrakło.
26 min- Red Bull w natarciu, ale nie mogą znaleźć sposobu na świetnie dysponowanego Radzika.
25 min- Dutka na lodzie, dużo szczęścia, że nie wpadła bramka. Poprzeczka zadźwięczała w Monachium po strzale rywali.
23 min- Pierwsza kara w tym meczu dla Dutki.
21 min- Zaczynamy drugą tercję.

Przerwa, Mistrz Polski przegrywa w Monachium tylko 0:1.
19 min- Krążek ciągle pod bramką Cracovii, ale dobrze broni Radziszewski.
18 min- GOOL! Samotnie pozostawiony Kettemer umieścił krążek w samym okienku!
16 min- Da Costa! Ależ to była szansa po stracie rywali pod ich bramką, ale krążek poleciał tuż nad poprzeczką!
16 min- Eder z niebieskiej, spokojnie golkiper "Pasów".
15 min- Trójkowa akcja Kapicy, Urbanowicza i Bryniczki, jednak rywale dobrze w destrukcji, kontra Buttona i pewnie broni Radziszewski.
12 min- Eder kąśliwie z niebieskiej, broni Radziszewski.
11 min- Ogromne szczęście "Pasów", szarżował Matsumoto, krążek odbił się od obrońcy i wylądował w rękawicy Radzika.
10 min- Gospodarze przeważają, a Cracovia kontruje.
6 min- Pierwszy celny strzał Sinagla, broni aus den Birken.
3 min- Prosta strata Dutki w tercji obrony, na szczęście później zablokował podanie napastnika Red Bulla.
2 min- Mocny strzał Pinnizotto, obok słupka.