Rozgrywki: Ekstraliga - 3 runda - sezon zasadniczy - 31 kolejka
Sędziowie liniowi: Sebastian Adamoszek - Piotr Matlakiewicz

Strzały na bramkę przeciwnika: 35 - 41 Liczba wszystkich kar w meczu: 4 - 7
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 700
Bramki w przewadze: 0 - 0
Łączna długość kar w meczu: 8 - 14 min.

0 : 1 Elvijs Biezais ( Siergiej Ogorodnikow - Dariusz Gruszka ) 5 na 5 +/- 15:37
0 : 2 Mateusz Michalski ( Bartłomiej Neupauer - Damian Tomasik ) 5 na 5 +/- 15:51
1 : 2 Martin Vozdecký ( Jakub Gimiński - Leszek Laszkiewicz ) 5 na 5 +/- 37:06

00:59 Łukasz Nalewajka (#20) JKH GKS 2 min. Zahaczenie
06:25 Bartłomiej Neupauer (#9) TatrySki Podhale 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
10:42 Kamil Świerski (#19) JKH GKS 2 min. Przeszkadzanie
19:50 Dmitrij Samarin (#33) TatrySki Podhale 2 min. Przeszkadzanie
28:41 Oskar Jaśkiewicz (#24) TatrySki Podhale 2 min. Przeszkadzanie
31:37 Radosław Nalewajka (#22) JKH GKS 2 min. Nadmierna ostrość w grze
31:37 Mateusz Michalski (#88) TatrySki Podhale 2 min. Nadmierna ostrość w grze
38:30 Patryk Wsół (#6) TatrySki Podhale 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
41:59 Przemysław Michalski (#69) TatrySki Podhale 2 min. Nadmierna ostrość w grze
44:59 Martin Vozdecký (#8) JKH GKS 2 min. Uderzanie kijem
48:37 Oskar Jaśkiewicz (#24) TatrySki Podhale 2 min. Przeszkadzanie

- 50 min. - Gospodarze grali w przewadze, ale kontra Podhala Gruszka spod niebieskiej prosto w Raszkę.

- Koniec II tercji. Strzały: 17 - 14.
- 37 min. - GOL! 1-2! Świetne podanie wzdłuż bramki a Vozdecky technicznym strzałem ulokował gumę w okienku bramki przy krótkim rogu bramki Odrobnego.
- 35 min. - Zamieszanie pod bramką Raszki, ale gdzieś spod łyżew wygarnia gumę.
- 30 min. - Strzał Lukacika broni Odrobny.
- 21 min. - Świetna okazja Vozdeckyego ale Odrobny skrócił kąt i nie dał się pokonać.

- Koniec I tercji. Strzały 9-13.
- 19 min. - Z niebieskiej Homer odbija Odrobny a strzał Vozdeckyego zablokowany.
- 16 min - GOL! 0-2! Kilka sekund dzieliło bramki Podhala! Tym razem strzałem po długim rogu niepilnowany Michalski dokładnie przymierzył!
- 15 min. - GOL! 0-1! Dobitka z bliska Biezaisa daje prowadzenie Szarotkom!
- 14 min. - Ogorodnikow dobijał strzał z bliska Gruszki, miał pustą bramkę ale jakimś cudem przestrzelił.
- 12 min. - Zamieszanie pod bramką Raszki, próbował Sulka a następnie Biezais - mrozi bramkarz gospodarzy.
- 10 min. - Dwie interwencje Odrobnego. Najpierw z niebieskiej Lukacik a za moment zamieszanie pod bramką przerwane przez sędziego.
- 8 min. - JKH grało w przewadze, ale bez większego zagrożenia. Na razie mecz bez wysokiego tempa, mało sytuacji bramkowych.
- 3 min. - Gospodarze dobrze wybronili to osłabienie.
- 2 min. - Strzał Gruszki zablokowany przez obrońcę.
- 1 min. - Jastrzębianie zagrają w przewadze, na ławkę kar siada Łukasz Nalewajka.

- Szanownych czytelników, wiernych nam od lat prosimy o klikanie w reklamy na hokej.net. Pomoże nam to w rozwoju i przygotowywaniu dla Was najświeższych informacji ze świata hokeja. Dziękujemy!

90 O. Raszka (BR1) 59:32 41 39 2 0.95