Rozgrywki: Ekstraliga - 3 runda - sezon zasadniczy - 30 kolejka
Lodowisko: Nowy Targ (Miejska Hala Lodowa)
Sędziowie liniowi: Marcin Polak - Patryk Puławski

Strzały na bramkę przeciwnika: 51 - 26 Liczba wszystkich kar w meczu: 3 - 9
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 500
Bramki w przewadze: 2 - 0
Łączna długość kar w meczu: 6 - 18 min.

1 : 0 Elvijs Biezais ( Siergiej Ogorodnikow - Dariusz Gruszka ) 5 na 4 +/- 24:19

23:01 Michal Šátek PGE Orlik 2 min. Zahaczenie
35:10 Jarosław Różański (#7) TatrySki Podhale 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
42:33 Milan Baranyk (#80) PGE Orlik 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
44:36 Martin Przygodzki (#11) PGE Orlik 2 min. Zahaczenie
48:07 Arkadiusz Kostek (#24) PGE Orlik 2 min. Zahaczenie
51:22 Dariusz Gruszka (#41) TatrySki Podhale 2 min. Zahaczenie
57:14 Michal Šátek PGE Orlik 2 min. Trzymanie

Radość gości, którzy wygrywają ten mecz!
60 min- Trandin nie trafia do pustaka!
59 min- Bomba Tomasika! Krążek przeleciał nad bramką.
58 min- Podhale w szóstkę!
58 min- Świetna dwójkowa akcja przyjezdnych i Szatek nie trafia z bliska!
56 min- Czas upływa, a Orlik świetnie gra w destrukcji.
53 min- Wysoki forechecking Podhala. Próbują jeszcze coś zdziałać.
52 min- Gruszkin fauluje i Orlik w przewadze.
50 min - GOOL 2:5! Zapała z bulika, dobija Wielkiewicz i Auzins już leżąc na lodzie musiał skapitulować.
50 min- Znów Kapica w bramce "Szarotek".
49 min- Mizernie wygląda gra Podhala.
47 min- GOOL 1:5! Zatko do Baranyka przez całą długość lodu, ten wycofał do wjeżdżającego Szatka, a ten z klepki w okienko i Odrobny bez szans!
47 min- Auzins! Gruszka z pierwszego, ale w bramce świetnie przemieścił się Łotysz i nie ma gola!
46 min- Świetnie Auzins wyciągnął się w bramce i broni strzał z pierwszego Neupauera.
45 min- Przygodzki fauluje, ale gdyby nie jego faul prawdopodobnie Wielkiewicz strzeliłby bramkę.
43 min- Kara dla Baranyka. Auzins znów kapitalnie broni.
42 min- Michalski po lodzie! Słupek!
41 min- Solowa akcja Wielkiewicza i pewnie łapie krążek Auzins.

Koniec II tercji! Zasłużone prowadzenie gości, którzy są dziś lepsi.
39 min- Zatko do Hooga! Ten z bliska, ale nad bramką.
37 min- Przygodzki! Sam przed Odrobnym! Broni golkiper Podhala, to była kapitalna szansa!
36 min- Dobrze rozgrywają zamek goście, Podhalanie jakby dziś bez energii i werwy.
35 min- Kisielewski sam na sam! Tym razem broni bramkarz "Szarotek".
35 min- GOOL 1:4! Kostek w poprzeczkę, dobija Meidl i Odrobny bez szans!
34 min- GOOL 1:3! Baranyk przejął krążek w narożniku, wyjechał do środka i oddał strzał. Odrobny przepuszcza krążek między parkanami!
32 min- Czwórkowa akcja Podhala, strzał Gruszki i kolejna obrona bramkarza.
31 min- Solowa akcja Kolusza, był sam przed Auzinsem, ale ten znów kapitalnie broni!
30 min- GOOL 1:2! Świetna prędkość Szatka, wyprzedził Sulkę, podał do Hooga, a ten dograł przed bramkę, a tam świetnie łopatkę kija dołożył Baranyk i Orlik prowadzi!
28 min- Odrobny wraca do bramki.
27 min- Świetna kontra gości! Powinni byli strzelać wcześniej, ale Meidl podaje w nieodpowiednim momencie i Przygodzki nie trafia do osłoniętej bramki!
26 min- GOOL 1:1! Kapica nie zdołał dotknął krążka i jest bramka! Sznotala z niebieskiej doprowadza do remisu!
25 min- Odrobny zjeżdża do boksu i Kapica wchodzi do siatki. Niejasna jest decyzja Odrobnego, to chyba problem ze sprzętem.
25 min- GOOL 1:0! Ogorodnikow wyjechał zza bramki i podał do będącego przed bramką Biezaisa, a ten na raty pokonuje golkipera Orlika!
24 min- Zapała z ostrego kąta, ale czujny Auzins.
23 min- Kisielewski z bulika, ale dobrze Kamil Kapica przerywa akcję.
22 min- Szybka kontra Podhala, strzał Ogorodnikowa, znów łapie "gumę" Auzins.
21 min- Jaśkiewicz po podaniu Wielkiewicza, ale świetnie broni Auzins.

Koniec I tercji!
20 min- Bomba Tomasika! Broni Auzins!
19 min- Szansa Kolusza, ale Sznotala blokuje strzał i krążek poza lodowiskiem.
18 min- Dwie kary dla gości i Podhale przed szansą gry 5 na 3!
17 min- Meidl wykładał zza bramki do Trandina, ale ten minął się z krążkiem.
16 min- Bierna postawa defensywy Orlika i szansa Wielkiewicza! Wyjechał zza bramki i próbował z backhandu, ale świetnie broni Auzins!
15 min- Goście w pełnym zestawieniu.
14 min- Szybka trójkowa kontra gości, którzy grają w osłabieniu, strzelał Zatko i wznawiamy pod bramką Odrobnego.
14 min- Auzins przypadkowo podciął napastnika Podhala i otrzymuje za to karę.
13 min- Trandin spod bandy i spokojnie łapie golkiper Podhala.
11 min- Lorek! Poprzeczka! Tym razem szczęście uśmiechnęło się do Odrobnego.
10 min- Dwa słupki! Strzał zawodnika Podhala i krążek niecodziennie odbija się od obu prętów! Wiele szczęścia po stronie przyjezdnych.
9 min- Kapitalna szansa Podhala! Neupauer wyłożył do Różańskiego, ale Zatko świetnie blokuje, mimo wszystko zdołał Jarek oddać strzał, ale Auzins świetnie interweniuje!
8 min- Dwukrotnie próbował Ogorodnikow i Auzins świetnie ratuje swój zespół!
7 min- Obustronne wykluczenie i gramy 4 na 4.
5 min- Trandin! Blisko goście zdobycia pierwszej bramki! Kapitalna okazja, ale Odrobny na posterunku.
4 min- Strzał Gruszki i minimalnie obok!
3 min- Auzins notuje pierwszą interwencję, ale niepewnie zamroził krążek.
2 min- Przygodzki! Kąśliwe uderzenie i z problemami broni Odrobny!
1 min- Gramy! Krążek dla Opola.

- Szanownych czytelników, wiernych nam od lat prosimy o klikanie w reklamy na hokej.net. Pomoże nam to w rozwoju i przygotowywaniu dla Was najświeższych informacji ze świata hokeja. Dziękujemy!

90 P. Odrobny (BR1) 45:25 20 16 4 0.8
25 B. Kapica (BR2) 12:10 6 5 1 0.83
24 O. Jaśkiewicz (LO) 0 0 0 0 -2
15 D. Tomasik (PO) 0 0 0 0 -2
20 M. Kolusz (LS) 1 0 1 0 -2
19 K. Zapała (ŚR) 1 0 1 0 -2
26 F. Wielkiewicz (PS) 1 1 0 2 -2
76 M. Sulka (LO) 0 0 0 0 -2