Sędziowie liniowi: Michał Kogut - Marcin Młynarski

Strzały na bramkę przeciwnika: 38 - 48 Liczba wszystkich kar w meczu: 9 - 5
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 300
Łączna długość kar w meczu: 18 - 10 min.

0 : 1 Martin Kasperlík ( Radim Haas - Mateusz Gębczyk ) 5 na 4 +/- 21:22
0 : 2 Radim Haas ( Martin Kasperlík - Peter Tabaček ) 5 na 4 +/- 26:52
1 : 2 Marek Indra ( Jan Šeda ) 5 na 5 +/- 31:30
2 : 2 Marcin Jaros 5 na 5 +/- 35:02
3 : 2 Michał Stokłosa ( Tomáš Pařízek - Marcin Jaros ) 5 na 4 +/- 38:31
4 : 2 Jan Šeda ( Kamil Charousek - Marek Indra ) 5 na 4 +/- 40:56
4 : 3 Jan Daneček ( Sebastian Kowalówka - Wojciech Wojtarowicz ) 5 na 5 +/- 46:45

63:18 Marek Pohl (#23) Anteo Naprzód 2 min. Przeszkadzanie

Koniec dogrywki! Będziemy świadkami rzutów karnych.
65. min - Uderzał Bezuszka, ale Elżbieciak nie miał większych problemów, by obronić ten strzał.
65. min - Oświęcimianie rozgrywają zamek, jednak zbyt wolno i zbyt statycznie.
64. min - Tymczasem kara dla Pohla. O czas poprosił Jirzi Szejba.
64. min - Wybronili się oświęcimianie.
63. min - Oświęcimianie słaniają się ze zmęczenia.
63. min - Michal Fikrt pewnie interweniuje. Oświęcimianie oddalają zagrożenie, wybijając krążek.
62. min - Czas dla Naprzodu.
62. min - Dwie minuty karne dla Gabrysia. Faulował w tercji ataku.
61. min - Tabaczek z M. Kasperlikiem próbowali rozmontować defensywę Naprzodu. Bez powodzenia.
61. min - Daneczek od razu sprawdził czujność Elżbieciaka.

Koniec regulaminowego czasu gry.
60. min - Pachnie dogrywką.
59. min - Gramy w pełnych składach.
59. min - Uderzenia Bezuszki, Vosatki, Daneczka. Broni "Ela".
58. min - Ciężkie chwile przeżywają janowianie. Elżbieciak zwija się jak w ukropie.
58. min - Unia w przewadze. Bezuszka! Broni Elżbieciak.
57. min - Szeda dźgnął wysokim kijem jednego z oświęcimian. Będzie dwuminutowa kara. Kibice protestują. "Złodzieje, złodzieje" - krzyczą kibice pod adresem sędziów.
56. min - Janowianie w pełnym składzie. Przed nami emocjonująca końcówka.
55. min - Teraz uderzali Daneczek i Wojtarowicz. Elżbieciak jest na posterunku.
54. min - Zbyt wolno i zbyt statycznie rozegrana przewaga.
53. min - Kara dla Indry. Szansa dla oświęcimian, by wyjść na prowadzenie.
53.min - GOOOL! 4:4! S. Kowalówka przechwycił krążek, dograł wzdłuż bramki do Daneczka, a ten doprowadził do wyrównania
51. min - Ładna akcja Haasa. Elżbieciak złapał gumę do raka.
50. min - Gramy w pełnych składach.
49. min - Ten zamek w wykonaniu Unii nie wygląda zbyt dobrze.
48. min - Guma znalazła się w janowskiej bramce. Elżbieciak znów sprytnie poruszył bramkę. Sędzia Maciej Pachucki nie reaguje.
48. min - Dwie minuty karne dla Charouska.
47. min - GOOOL! 4:3! Daneczek w zamieszaniu podbramkowym pakuje gumę do siatki
47. min - Wojtarowicz uderzeniem w długi róg starał się zaskoczyć Elżbieciaka.
47. min - Unia gra w pełnym zestawieniu.
46. min - Oświęcimianie dobrze się bronią. Gdy tylko nadarza się okazja, wybijają krążek z własnej tercji. Zagrożenie oddalone.
45. min - Adrian Kowalówka wędruje na ławkę kar. Marek Pohl próbuje przekazać sędziemu, że należał się rzut karny.
45. min - Tymczasem trener Jirzi Szejba dokonał zmian w atakach.
44. min - Janowianie murują dostęp do swojej bramki. Szukają swoich szans w kontratakach.
43. min - Oświęcimianie szukają kontaktowego gola.
42. min - Trudna sytuacja biało-niebieskich.
41. min - GOOOL! 4:2! Przewaga wykorzystana. Na listę strzelców wpisuje się Szeda, który złapał Fikrta na przemieszczeniu i zmieścił gumę w krótkim rogu.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę. Naprzód w przewadze.

40. min - Będzie jeszcze kara dla Radima Haasa. Za uderzanie przy wznowieniu.
40. min - Na sam koniec strzał Musioła, jednak Fikrt łapie gumę do raka.
40. min - To mogła być świetna kontra. Martin Kasperlik urwał się prawą stroną, ale... zgubił krążek.
39. min - GOOOOL! 3:2! Janowianie wychodzą na prowadzenie! Stokłosa dostał podanie, po którym musiał skierować gumę do siatki. Wydaje się, że Fikrt popełnił w tej sytuacji błąd, bo zbyt daleko wyjechał z bramki.
38. min - Oświęcimianie dobrze się bronią. Tabaczek szukał okazji do kontry i tym samym ukradł kilkanaście cennych sekund.
37. min - Horzelski popisał się potężnym uderzeniem spod linii niebieskiej, Fikrt łapie krążek.
37. min - Dwie minuty karne dla Vosatki. Naprzód zagra w przewadze.
36. min - Rufer umieścił gumę w siatce. Ale Maciej Pachucki pokazuje, że gola nie ma. Elżbieciak poruszył wcześniej bramkę. W tym meczu chyba już po raz trzeci.
36. min - GOOOL! 2:2! Jaros w swoim stylu, pięknym uderzeniem z nadgarstka, pokonuje Michala Fikrta
35. min - Marcin Jaros mógł skarcić swoich byłych kolegów! Fikrt zdołał odbić krążek.
34. min - Obie drużyny zaczęły grać nieco ofensywniej.
33. min - Unia mogła szybko odpowiedzieć. Najpierw dogodną okazję miał Wanat, a potem Paszek.
32. min - GOOOL! 1:2! Indra znakomitym uderzeniem pod poprzeczkę pokonuje Fikrta
31. min - Paszek! Uderzył z pierwszego krążka, ale nie znalazł sposobu na Elżbieciaka.
30. min - Rufer łądnie przedarł się przez zasieki obronne janowian. Oddał strzał z nadgarstka, ale "Ela" broni ten strzał.
28. min - Na trybunach kibice obu ekip. Wymiana uprzejmości, ładny i kulturalny doping..
27. min - GOOOL! 0:2! Kombinacyjnie rozegrana przewaga i Haas pokonuje Elżbieciaka
26. min - Dwie minuty karne dla Szedy. Unia ponownie zagra w przewadze.
26. min - Sebastian Kowalówka znakomicie dostrzegł Ondrzeja Kasperlika, czeski napastnik miał dobrą pozycję, ale jego uderzenie wybronił Elżbieciak.
25. min - Sporo twardej walki, pojedynków pod bandami.
24. min - Elżbieciak dzisiaj broni naprawdę bardzo dobrze.
23. min - Oświęcimianie starają się iść za ciosem.
22. min - GOOOL! 0:1! Szybko wykorzystana gra w przewadze. Haas wrzucił krążek na bramkę, a Martin Kasperlik sprytnie "przekierował" gumę do siatki.
22. min - Błąd przy zmianie i 2 minuty karne dla janowian.
21. min - Oświęcimianie od razu ruszyli do ataku.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę.

20. min - Teraz mocno przycisnął pierwszy atak. Po uderzeniu Ondrzeja Kasperlika krążek uderzy w podstawę bramki.
19. min - Jerzy Gabryś potężnie uderzył spod linii niebieskiej. Elżbieciak interweniuje na raty.
18. min - Sebastian Kowalówka opuścił ławkę kar.
18. min - Naprzód w pełnym zestawieniu.
17. min - Saur popisał się ładną indywidualną akcją, którą zwieńczył celnym strzałem. "Ela" na posterunku.
17. min - Sporo walki z obu stron.
16. min - Siły szybko się wyrównały. Na ławkę kar trafia Sebastian Kowalówka.
16. min - Oświęcimianie po raz trzeci dziś zagrają w przewadze.
16. min - Ładna kontra oświęcimian. Ondrzej Kasperlik z Janem Daneczkiem urwali się defensorom rywali, ale nie ma celnego strzału. Dwie minuty karne dla Horzelskiego za uderzanie kijem,
15. min - Ależ kocioł pod bramką Fikrta. Strzelali Adamus, Szeda, Charousek i Indra. Fikrt zdołał zamrozić krążek.
14. min - Niezłe tempo tego spotkania. Ale uczciwie trzeba przyznać, że troszkę za dużo indywidualnych błędów.
13. min - Gramy w pełnych składach.
12. min - Dwie dobre interwencje Fikrta.
11. min - Sebastian Kowalówka do spółki z Janem Daneczkiem ukradli kilkanaście sekund z przewagi janowian.
10. min - Dwie minuty karne dla Saura. Janowianie zagrają w przewadze.
9. min - Niedokładnie grają oba zespoły. Sporo spalonych, uwolnień.
8. min - Adrian Kowalówka huknął z niebieskiej. Elżbieciak odbija do boku.
7. min - Na razie optyczną przewagę mają oświęcimianie.
7. min - Teraz lewym skrzydłem urwał się Martin Kasperlik. W ostatniej chwili został zablokowany.
6. min - Janowianie w pełnym składzie.
6. min - Zakotłowało się pod janowską bramką po akcji pierwszej formacji oświęcimian. Uderzali Bezuszka i Ondrzej Kasperlik.
5. min - Elżbieciak odbił krążek przed siebie, dobijać próbował Wojtarowicz. Niewiele mu zabrakło!
4. min - Kolejna kara dla janowian. Tym razem Jan Szeda odpocznie przez dwie minuty.
4. min - Janowianie grają w pełnym składzie. Pohl jest już na lodzie.
3. min - Bezuszka dwa razy z niebieskiej próbował zaskoczyć Elżbieciaka.
3. min - Ładna indywidualna akcja Piotrowicza, który przejechał z krążkiem dobre 30 metrów i w ostatnim akordzie oddał celny strzał. "Ela" pewnie interweniuje.
2. min - Chyba trzeci raz biało-niebiescy wybijają na uwolnienie.
2. min - Goście założyli zamek, ale na razie nie ma kąśliwych strzałów.
2. min - Unia zagra w przewadze. Pohl wędruje na ławkę kar.
1. min - Szeda kąśliwie uderzył z lewego bulika, Fikrt był dobrze ustawiony.
1. min - Pierwszy bulik dla Unii.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Elżbieciak i Fikrt.

Wszystkich kibiców prosimy i zapraszamy do wsparcia portalu. Wystarczy kliknąć w reklamę na stronie głównej hokej.net a pomoże to nam w rozwoju. Dziękujemy.

Odbierz darmowe 20 PLN od bukmachera FORTUNA - specjalnie dla fanów hokeja!

1 M. Elżbieciak (BR1) 65:00 48 44 4 0.92
39 S. Niemczyk (BR2) - 0 - 0 -