2 : 3 Michael Cichy ( Krystofer Kolanos - Michael Kolarz ) 5 na 5 +/- 22:49
2 : 4 Krystofer Kolanos ( Kamil Górny - Michael Kolarz ) 5 na 5 +/- 25:47
3 : 4 Mateusz Gębczyk ( Dariusz Wanat - Kamil Paszek ) 5 na 5 +/- 26:58
3 : 5 Jakub Witecki ( Jarosław Rzeszutko - Michael Kolarz ) 5 na 4 +/- 44:32
3 : 6 Patryk Kogut ( Kamil Kalinowski - Filip Komorski ) 5 na 5 +/- 59:55

10:54 Kamil Paszek (#9) KS Unia 2 min. Zahaczenie
16:41 Wojciech Wojtarowicz (#21) KS Unia 4 min. Wysoki kij
33:56 Jarosław Rzeszutko (#13) GKS Tychy 2 min. Zahaczenie
37:20 Lubomir Vosatko (#22) KS Unia 2 min. Trzymanie
42:01 Peter Bezuška (#4) KS Unia 4 min. Wysoki kij
49:02 Mateusz Bepierszcz (#77) GKS Tychy 2 min. Trzymanie

Kibice Unii schodzącego do szatni Macieja Pachuckiego żegnają gwizdami.
60. min - GOOOL! 3:6! Kalinowski po ładnej akcji z Kogutem i Komorskim kładzie pieczęć na zwycięstwie.
59. min - A GKS kradnie cenne sekundy.
58. min - Unia walczy, ale nie zdoła już zmienić wyniku spotkania.
57. min - Tyszanie pewnym krokiem zmierzają po zwycięstwo. Czas pracuje na ich korzyść.
56. min - Teraz formacja Michaela Cichego zawiązała ładną akcję. Uderzenie "Cichego Zabójcy" broni Fikrt.
55. min - Akcja za akcję. Choć na zegarze pięć minut do końca spotkania, to tempo meczu jest bardzo szybkie.
54. min - Kontra tyszan. Uderzenie Gościńskiego, dobitka Rzeszutki. Fikrt jest na posterunku.
53. min - Rufer! To powinien być kontaktowy gol. Mając przed sobą Murraya, czeski skrzydłowy uderzył nieprecyzyjnie.
52. min - Gramy w pełnych składach.
52. min - Potężne uderzenie Gabrysia trafiło w Vosatkę. Czeski defensor zwija się z bólu.
51. min - Unia w przewadze. Uderzania braci Kowalówków! Szczęście było blisko.
50. min - Dwie minuty karne dla Bepierszcza.
49. min - Unia nie rezygnuje z ataków. Szukają kontaktowego gola hokeiści z Chemików 4.
47. min - Tyszanie starają się uspokoić grę. Wycofali się, spokojniej wymieniają podania.
45. min -GOOOL! 3:5! Ogromny kocioł pod bramką Fikrta i mamy piątego gola dla tyszan. Strzelcem Witecki, bo to on odbiera gratulacje od swoich kolegów.
44. min - Oświęcimianie mają problem z wystrzeleniem krążka z własnej tercji.
43. min - Komorski, Cichy! Nie ma piątego gola dla tyszan.
43. min - Bezuszka podwójna kara mniejsza za grę wysoko uniesionym kijem. Ogromne gwizdy na trybunach.
42. min - Potężne uderzenie Haasa. Niecelne.
41. min - Zaczynamy trzecią tercję. Mamy nadzieję, że bez problemu z głównym skryptem.

Koniec II tercji. Wynik 4:3 dla tyszan.
40. min - Oświęcimianie wybronili się.
39. min - Ładna kontra oświęcimian 2 na 1. Kowalówka do Daneczka, ten w dobrej sytuacji przestrzelił.
38. min - Dwie minuty karne dla Vosatki.
37. min. - Trójkolorowi w komplecie.
36. min - Gabryś! Uderzył spod linii niebieskiej, rykoszet i guma o centymetry minęła lewy słupek tyskiej bramki.
35. min - Daneczek! Słupek ratuje Murraya.
34. min - Unia po raz pierwszy zagra w przewadze. Jarosław Rzeszutko odesłany na dwuminutowy "odpoczynek"
34. min - Twarde spotkanie, dużo walki na bandach.
33. min - Murray pokazał, ze potrafi podryblować. Członkowie sztabu szkoleniowego tyszan w pewnym momencie złapali się za głowy.
32. min - Kolanos uderzył sprzed obrońcy! Fikrt łapie gumę do raka! Brawa od oświęcimskiej publiczności.
32. min - Sędziowie powoli traci kontrolę nad meczem. Niewiele zabrakło, a Bryk i Tabaczek zaczęliby się okładać pięściami. Kilka ataków kijem poszło.
31. min - Kolejny strzał Cichego! "Fiki" trafiony w maskę. Sędzia przerywa grę.
30. min - Dobry, szybki mecz oglądamy w Oświęcimiu.
29. min - Teraz ładnie przedzierał się Kalinowski. Bez efektu bramkowego.
28. min - Rzeszutko! Fikrt zdołał odbić jego strzał.
27.min - GOOOL! 3:4! Wanat wycofał na linię niebieską do Gębczyka i mocnym strzałem zaskoczył Lewartowskiego. Młody bramkarz tyszan ma dość i opuszcza swój posterunek.
26. min - GOOOL! 2:4! Krys Kolanos zdobywa gola po ładnej indywidualnej akcji. Zakręcił oświęcimskimi defensorami.
24. min - Rozpędzają się tyszanie. Coraz bardziej intensywny hokej w ich wykonaniu.
23. min - GOOOL! 2:3! Cichy! Ładnie wjechał do oświęcimskiej tercji i mierzonym strzałem w okienko pokonał Fikrta. Gol wyjątkowej urody
23. min - Oświęcimianie próbują odpowiedzieć. Piotrowicz miał z mało miejsca, by oddać strzał.
22. min - GOOOL! 2:2! Przysnęli oświęcimscy defensorzy, pozostawiając Witeckiego bez opieki. Ten dobił gumę do pustej bramki
21. min - Unia w pełnym zestawieniu.
21. min - Drobny falstart, problemy z zegarem.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę.

20. mon - GOOOL! 2:1! Martin Kasperlik wykorzystuje sytuację sam na sam z Lewartowskim. Zachował się jak profesor!
19. min - GOOOL! 1:1! Cichy do Komorskiego, a ten uderzeniem po lodzie zaskakuje Fikrta
18. min - Fikrt efektownie rzucił się na gumę i ją zamroził.
18. min - Kilkanaście sekund ukradł Tabaczek, który przechwycił krążek, a następnie wybił gumę z własnej tercji.
17. min - Podwójna kara dla Wojtarowicza za przypadkowe zranienie Gościńskiego.
17. min - Bryk wrzucił krążek na bramkę Fikrta. Oświęcimski bramkarz był zasłonięty, choć zdołał obronić ten strzał.
16. min - Cichy! Ładna, dynamiczna akcja "Cichego Zabójcy", zakończona strzałem. Mierzył w okienko, ale minimalnie przestrzelił.
15. min - Dużo strzelają oświęcimianie, praktycznie z każdej pozycji.
15. min - Teraz zakotłowało się pod tyską bramką. Gdyby Piotrowicz zdołał podnieść krążek, mielibyśmy drugiego gola dla Unii.
14. min - Bepierszcz! Miał dobrą sytuację, ale Fikrt zdążył złączyć parkany.
13. min - Gramy w pełnych składach.
13. min - Haas wyjaśnia sytuację i wybija gumę z własnej tercji. Oświęcimianie kradną cenne sekundy.
12. min - Kotłuje się pod oświęcimską bramką. "Fiki" jest na razie w dobrej dyspozycji. Groźne strzały oddali Szczechura i Komorski.
11. min - Tyszanie zagrają w przewadze. Na ławkę kar powędruje Paszek.
10. min - Witecki uderzył z wysokości koła bulikowego. Fikrt pewnie łapie krążek.
10. min - Kontra tyszan 2 na 1. Galant chciał zagrywać do Bepierszcza, ale Adrian Kowalówka sprytnie wyłuskał krążek.
9. min - Martin Kasperlik, guma odbiła się po rykoszecie, Lewartowski instynktownie broni.
8. min - Teraz przycisnęli tyszanie. Fikrt łapie gumę do raka i mrozi krążek, dając swoim kolegom chwilę oddechu.
7. min - Niepewny jest dzisiaj Lewartowski. Niepotrzebne wyjście z bramki i stworzenie zagrożenia. Spod bandy uderzał Wojtarowicz. Było blisko.
6. min - Kolejna groźna sytuacja oświęcimian. Piotrowicz do Haasa, ale Lewartowski broni.
5. min - GOOOL! 1:0! Mateusz Gębczyk potężnym uderzeniem z linii czerwonej zaskakuje Kamila Lewartowskiego. Szał na oświęcimskich trybunach
4. min - Jeziorski! Ładnie przymierzył, ale Fikrt złapał gumę.
3. min - Tuż po wygranym wznowieniu guma trafiła do Bezuszki. Ten pociągnął z nadgarstka,
3. min - Ładna akcja czwartego ataku oświęcimian, w którym oprócz braci Kasperlików gra Tabaczek. Uderzenie Ondrzeja Kasperlika, broni Lewartowski.
2. min - Kilka ładnych ataków ciałem.
1. min - Zaczynamy drugą odsłonę "Świętej Wojny". W bramkach Fikrt i Lewartowski. W ataku z Cichym i Szczechurą gra Kolanos.

Odbierz darmowe 20 PLN od bukmachera FORTUNA - specjalnie dla fanów hokeja!

37 M. Fikrt (BR1) 60:00 41 35 6 0.85