Rozgrywki: Ekstraliga - 1 runda – sezon zasadniczy - 10 kolejka
Lodowisko: Nowy Targ (Miejska Hala Lodowa)
Sędziowie liniowi: Michał Kogut - Marcin Polak

Strzały na bramkę przeciwnika: 34 - 30 Liczba wszystkich kar w meczu: 5 - 6
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 1000
Bramki w przewadze: 0 - 0
Łączna długość kar w meczu: 10 - 12 min.

1 : 0 Marcin Kolusz ( Damian Tomasik - Krzysztof Zapała ) 5 na 5 +/- 06:33
2 : 0 Siergiej Ogorodnikow ( Mateusz Michalski - Mārtiņš Raitums ) 5 na 5 +/- 10:47

41:33 KS Unia Oświęcim 2 min. Nadmierna liczba graczy na lodzie
44:26 Maciej Sulka (#76) TatrySki Podhale 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
48:27 Oskar Jaśkiewicz (#24) TatrySki Podhale 2 min. Wysoki kij
55:59 Adrian Kowalówka (#27) KS Unia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika

Koniec. Podhale wygrywa 4:3.
60. min - Trener Dobosz bierze czas. Za chwilę zapewne ściągnie z bramki Michal Fikrta.
60. min - Rufer! Uderzył, ale Raitums broni to uderzenie.
59. min - Unia szuka wyrównującego gola.
58. min - A. Kowalówka jest już na lodzie.
57. min - Samarin! Potężne uderzenie rosyjskiego defensora. Fikrt broni.
56. min - Dwie minuty karne dla Adriana Kowalówki. Nowotarżanie mają szansę na postawienie pieczęci na tym zwycięstwie.
56. min - Kontra Unii. Wanat do Rufera, ten drugi oddaje potężny strzał. Ofiarnie interweniuje nowotarski defensor.
55. min - Michalski ewidentnie podcinany [rzez oświęcimskiego defensora. Sędzia Breske twierdzi, że faulu nie było.
55. min - Sebastian Kowalówka! Uderzył z całej siły, ale Raitums skrócił mu kąt.
54. min - Paszek do Wanata! Ten uderzył zbyt lekko, by pokonać nowotarskiego golkipera.
53. min - Ale nowotarżanie mają problemy z grą w destrukcji. Proste błędy.
52. min - GOOOL! 4:3! Neupauer wzdłuż bramki do Różańskiego, a ten mimo nacisku ze strony S. Kowalówki, trafi do siatki
51. min - Jaśkiewicz już na lodzie.
50. min - Słupek ratuje Raitumsa! Uderzał Saur.
49. min - Kontra Podhala. Różański do Sulki, ale nie ma bramki.
49. min - Tylko dwie minuty karne.
49. min - Jaśkiewicz fauluje Piotrowicza. Napastnik Unii pokazuje, że został zraniony. Czyżby podwójna kara mniejsza?
48. min - Tomasik! Jęk zawodu na trybunach. Guma zatrzymała się na podstawie bramki.
47. min - Sulka energicznie opuścił ławkę kar. Oddał strzał, ale Fikrt jest na posterunku.
47. min - Daneczek! Nieczysto trafił w krążek. To powinien być czwarty gol dla Unii.
46. min - Potężne uderzenia Gabrysia i Saura. Wynik bez zmian.
45. min - Biezais! Ładna kontra nowotarskiego skrzydłowego. Na pełnej szybkości objechał bramkę i starał się uderzyć "od zakrystii". Saur obronił ten strzał.
45. min - Dwie minuty karne dla Sulki.
44. min - Gramy już w pełnych składach.
43. min - Haas wybija krążek, oddalając zagrożenie.
43. min - Samarin z niebieskiej, broni Fikrt.
43. min - Ogorodnikow ładnie przytrzymał krążek pod bandą, zamek założony.
42. min - Kara techniczna dla Unii. Podhalanie za 20 sekund będą grać w przewadze.
41. min - Daneczek! Starał się zmieścić gumę w krótkim rogu.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę. Unia przez dwie minuty zagra w przewadze.

40. min - Będzie dwuminutowa kara dla Neupauera.
40. min - GOOOL! 3:3! Przepiękne rozegranie krążka między Piotrowiczem, Tabaczkiem i Haasem! Uderzenie tego ostatniego ląduje w siatce
40. min - Ładna akcja oświęcimian. Obrona nowotarżan rozklepana. Sebastian Kowalówka o krok od pokonania Martinsa Raitumsa, który ofiarnie rzucił się pod krążek.
39. min - GOOOL! 3:2! Neupauer huknął jak z armaty tuż po przejechaniu linii niebieskiej. Fikrt nie miał żadnych szans
38. min - Koniec kary. Gramy w pełnych składach.
37. min - Zapała! Efektowna interwencja Fikrta. Jak zwykł mawiać Gabriel Samolej: - Złapał gumę, jak muchę w locie.
37. min - Dwa uderzenia Michalskiego. Oba zablokowane.
37. min - Dobrze zamek rozgrywają nowotarżanie. Guma wędruje jak po sznurku.
36. min - Błąd przy zmianie i kara techniczna dla Unii.
35. min - Dalidowicz przed Fikrtem. Górą czeski golkiper.
35. min - S. Kowalówka do Daneczka. Czeski środkowy nie znajduje sposobu na Raitumsa.
35. min - Kolusz! Bramkarz Unii jest na posterunku.
34. min - Mocno ożywił się nam ten mecz. Akcja za akcję.
33. min - W odpowiedzi Michalski! Zadźwięczał słupek.
33. min - Rufer potężnie z okolic lewego bulika. Bramkarz "Szarotek" odbija gumę.
32. min - Teraz strzał Saura. Raitums mrozi krążek.
31. min - To trafienie rozsierdziło nowotarżan. Uderzenia Sulki, Neupauera - padają łupem Fikrta.
30. min - Oświęcimianie zasłużyli na wyrównującego gola.
29. min - GOOOL! 2:2! A. Kowalówka z niebieskiej, lot krążku zmienia Tabaczek i mamy wyrównującego gola
28. min - Kolejna próba Vosatki. Bardzo aktywny jest dzisiaj doświadczony czeski defensor.
28. min - Daneczek! Raitums na posterunku.
28. min - Prosty błąd Sulki, który mógł kosztować bardzo dużo. Uderzał Vosatko, ale Raitums zdołał złapać krążek.
27. min - Coraz odważniej grają oświęcimianie.Nowotarżanie mają problem.
26. min - Ogorodnikow znakomitym podaniem uruchomił Biezaisa. Oświęcimianie przerwali tę akcję/
25. min - Kowalówka do Daneczka! Wyrównujący gol był blisko.
24. min - Sporo prostych błędów popełniają zawodnicy obu ekip.
23. min - Fikrt ratuje swój zespół. Uderzenie i szybka zmiana krążka duetu Tomasik-Kolusz.
22. min - Teraz trzy strzały w wykonaniu oświęcimian. Daneczek, Vosatko i Piotrowicz! Bez efektu bramkowego.
21. min - Błąd Raitumsa, Rufer strzałem od zakrystii zaskoczyć nowotarskiego golkipera.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę.

20. min - Unia w pełnym zestawieniu..
20. min - Biezais do Michalskiego! Ten od razu uderzył, ale oświęcimski golkiper zdążył się przemieścić i efektownie obronić ten strzał.
19. min - Ładne uderzenie Dmitrija Samarina, ale Michal Fikrt łapie krążek do raka.
19. min - Malicki z Paszkiem ładnie popracowali i wybili gumę z własnej tercji.
18. min - Piotrowicz wędruje na ławkę kar. Podhale znów zagra w przewadze.
17. min - Neupauer w sytuacji sam na sam z Fikrtem. Górą golkiper Unii.
16. min - Oświęcimianie zdołali wybić krążek z własnej tercji i zrobić zmianę.
15. min - Teraz nowotarżanie zamknęli oświęcimian w ich tercji. Mocno naciskają górale.
14. min - Malicki! Znów ładnie przedarł się przez obronę Podhala. Oddał strzał, ale Raitums był na posterunku.
13. min - GOOOL! 2:1! Kontaktowy gol dla oświęcimian. Wojtarowicz do Haasa, a ten uderzeniem bez przyjęcia pokonuje bramkarza gospodarzy.
12. min - Oświęcimianie wyraźnie rozdrażnieni. Starają się znaleźć skuteczną odpowiedź na poczynania nowotarżan.
11. min - GOOOL! 2:0! Michalski wzdłuż bramki do Ogorodnikowa, a ten pokonuje Fikrta
10. min - Gramy w pełnych składach.
10. min - Tomasik! Świetnie interweniuje oświęcimski golkiper.
9. min - "Szarotki" w zamku! Kotłuje się pod bramką Fikrta.
8. min - Szarżował Ogorodnikow, ale został on powstrzymany przez Piotrowicza. Oświęcimianin zdaniem sędziego faulował.
7. min - GOOOL! 1:0! Zapała wygrał wznowienie, Tomasik od razu uderzył, Fikrt odbił gumę, a Kolusz wpakował gumę do siatki
7. min - Nowotarżanie bardzo dobrze się bronią. Walczą o krążek, kradną cenne sekundy.
6. min - Ale oświęcimianie mają problem z założeniem zamka.
5. min - Biezais. Dwie minuty karne.
4. min - Teraz Tomasik sprawdził czujność Fikrta.
3. min - Kowalówka i Zapała już na lodzie.
3. min - Saur! Starał się zmieścić gumę w krótkim rogu Raitumsa.
2. min - Teraz przycisnęli oświęcimianie. Uderzenie Wanata, dobitka Malickiego. Niewiele zabrakło.
2. min - Tabaczek uderzał, ale ładnie interweniuje nowotarski golkiper.
1. min - Rufer! Sprawdził czujność Raitumsa. W międzyczasie jakieś nieporozumienie między Zapałą a S. Kowalówką. Obaj wędrują na ławkę kar.
1. min - Pierwszy groźny strzał Vosatki.
1. min - Rufer! Spalony.
1. min - Zaczynamy! Pierwszy bulik dla oświęcimian.

52 M. Raitums (BR1) 60:00 30 27 3 0.9