4 : 0 Damian Kapica ( Maciej Urbanowicz - Paweł Zygmunt ) 5 na 5 38:24
5 : 0 Teddy Da Costa ( Damian Kapica - Rafał Dutka ) 5 na 5 45:34
6 : 0 Paweł Zygmunt ( Damian Kapica ) 5 na 5 48:44
7 : 0 Damian Kapica ( Peter Novajovský - Maciej Urbanowicz ) 5 na 5 49:18
8 : 0 Teddy Da Costa ( Mateusz Rompkowski - Michael Łuba ) 4 na 5 56:04
9 : 0 Peter Novajovský ( Petr Šinágl - Paweł Zygmunt ) 5 na 5 57:07

02:59 Marek Kosakowski (#85) Anteo Naprzód 2 min. Trzymanie
13:11 Jan Šeda (#51) Anteo Naprzód 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
15:00 Marek Indra (#71) Anteo Naprzód 2 min. Zahaczenie
23:21 Marek Pohl (#23) Anteo Naprzód 2 min. Atak kolanem
32:00 Kamil Charousek (#9) Anteo Naprzód 2 min. Uderzanie kijem
36:02 Filip Drzewiecki (#84) Comarch Cracovia 2 min. Przytrzymywanie kija przeciwnika
43:19 Teddy Da Costa (#77) Comarch Cracovia 2 min. Uderzanie kijem
50:48 Kamil Charousek (#9) Anteo Naprzód 2 min. Zahaczenie
54:17 Damian Słaboń (#9) Comarch Cracovia 2 min. Zahaczenie

60. min - Koniec! Cracovia gromi Naprzód aż 9:0!
59. min - Dwie dobre interwencje Luby po strzałach Indry i Jarosa
58. min - GOOL! Ostre strzelanie urządzili sobie gracze Craxy! Z najbliższej odległości trafia Novajovsky! Czy będzie dwucyfrówka?
57. min - GOOL! Cracovia w osłabieniu! Rompkowski idealnie obsłużył Da Costę, a ten technicznym strzałem z lewego bulika nie daje szans Elżbieciakowi!
49. min - GOOL! Rozwiązał się worek z bramkami. Kapica trafia z prawego bulika
49. min - GOOL! Szóste trafienie dla Cracovii zdobywa Zygmunt, który otrzymał dobre podanie od Kapicy i z bliska pakuje krążek do siatki
46. min - GOOL! Da Costa z daleka tuż po opuszczeniu ławki kar
45. min - Jaros do Stachury, ale nie ma premierowego trafienia dla gości
44. min - Uderzenie Kapicy spomiędzy bulików, po chwili Urbanowicz przegrywa pojedynek sam na sam z Elżbieciakiem
41. min - Zaczynamy trzecią odsłonę

40. min - Koniec II tercji przy stanie 4:0 dla gospodarzy
40. min - Da Costa przed bramką uderza prosto w bramkarza
39. min - GOOL! Kapica idealnie przymierzył sprzed niebieskiej!
38. min - GOOL! Cracovia w osłabieniu zdobywa gola, a pojedynek sam na sam z Elżbieciakiem po błędzie obrony gości, wygrywa Sinagl!
35. min - Dziubiński nad poprzeczką, po chwili Sinagl obija słupek
33. min - Urbanowicz do Zygmunta, ale po raz kolejny kapitalną interwencją popisuje się Elżbieciak
32. min - Domogała przebił się przez obronę gości, ale został nieprzepisowo powstrzymany i Janów będzie grał bez jednego zawodnika przez dwie minuty
30. min - Kalus podjeżdża i ... górą Elżbieciak, wciąż mamy 2:0 dla mistrzów Polski
30. min - Po akcji Kalusa, Elżbieciak rzucił kij na tafle i sędziowie zarządzili najazd
29. min -Groźnie uderzał Pipera
28. min - Janów radzi sobie zdecydowanie lepiej w drugiej tercji, a Cracovia ma problemy ze skutecznością
27. min - Łuba interweniuje po strzale Jiri Charouska.
25. min - Sinagl obok słupka
24. min - Przewrócony Noworyta i Pohl wędruje na ławkę kar
23. min - Kruczek z nadgarstka, ale odbija krążek Elżbieciak, a po chwili janowski golkiper łapię gumę po strzale Dutki
21. min - Rozpoczynamy II tercję

20. min - Koniec I tercji, jak na razie oglądamy jednostronne widowsiko
19. min - Sykora strącił krążek po podaniu Szwiertni, ale guma tylko delikatnie musnęła słupek
18. min - Strzał Musioła we wspaniałym stylu broni Łuba
17. min - Kontuzja jednego z zawodników gości, potrzebna będzie pomoc medyczna
15. min - Novajovsky trafia w poprzeczkę
13. min - Novajovsky z daleka obok bramki
13. min - Szwiertnia idealnie obsłużył Noworytę, ale ten nie potrafił dobrze trafić w krążek i Elżbieciak mrozi gumę
11. min - Dziubiński uderzał sprzed prawego bulika i dobra interwencja golkipera gości
9. min - GOOL! Kapica idealnie zza bramki dograł do Macieja Urbanowicza, a ten idealnie przymierzył i wpakował gumę do siatki!
7.min - Sinagl obsłużył dobrym podaniem Rompkowskiego, ale Elżbieciak kłądzie się na lodzie i zażegnuje niebezpieczeństwo.
5. min - Pasy cały czas w natarciu, janowianie mają problem z opuszczeniem własnej tercji
4. min - GOOL! Cracovia wykorzystuje przewagę liczebną i z ostrego kąta trafia Sykora!
2. min - Strzelał Rajski, po chwili kontra Cracovii i swej próby nie wykorzystał Kruczek, który zdecydował się na podanie
1 min - Rozpoczynamy mecz

Już za kilka minut rozpoczynamy mecz. Tym razem trener Rohacek postanowił dać odpocząć Radziszewskiemu i do bramki desygnował Łubę. Czy beniaminek postawi się mistrzowi Polski?

1 M. Łuba (BR1) 60:00 12 12 0 100