6 : 2 Dawid Musioł ( Jiří Charousek ) 4 na 4 49:54

06:42 Anteo Naprzód Janów 2 min. Nadmierna liczba graczy na lodzie
17:55 Adam Rufer (#81) KS Unia 2 min. Przeszkadzanie
23:33 Lubomir Vosatko (#22) KS Unia 2 min. Uderzanie kijem
25:08 Sebastian Kowalówka (#12) KS Unia 2 min. Trzymanie
30:34 Mateusz Adamus (#38) Anteo Naprzód 2 min. Atak ciałem - natarcie
31:42 Kamil Charousek (#9) Anteo Naprzód 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
49:25 Peter Bezuška (#4) KS Unia 2 min. Trzymanie
49:25 Marek Indra (#71) Anteo Naprzód 2 min. Trzymanie
52:06 Wojciech Wojtarowicz (#21) KS Unia 2 min. Zahaczenie
56:04 Igor Sarna (#32) Anteo Naprzód 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika

Koniec meczu.
59. min - Gramy w pełnych składach.
59. min - Teraz przekombinował Sebastian Kowalówka. Szukał zbyt koronkowego rozwiązania zamiast po prostu strzelać.
58. min - Do rozgrywania przewagi trener Dobosz wysłał czwarty atak.
57. min - Sarna wędruje na ławkę kar.
56. min - Wojtarowicz! Ładne uderzenie w wykonaniu doświadczonego napastnika.
55. min - Gramy w pełnych składach.
54. min - Dobrze rozgrywana przewaga przez janowian. Pięć, sześć strzałów. Oświęcimianie w końcu wystrzeliwują krążek.
53. min - Wojtarowicz wędruje na ławkę kar.
53. min - Mocno zakotłowało się pod bramką Fikrta. Szczęście uśmiechnęło się do gospodarzy, bo krążek tańczył na linii bramkowej.
52. min - Ładny solowy rajd Rufera, który minął janowian jak tyczki. Jego uderzenie, oddane z rywalem na plecach broni Niemczyk.
51. min - Malicki się przedzierał lewą stroną. Jego strzał zablokowany.
50. min - GOOL! 6:2! Guma ląduje w bramce Fikrta. Musioł wrzucił gumę do sieci
50. min - Będzie obustronne wykluczenie. Indra i Bezuszka
49. min - Daneczek wyłożył gumę Sebastianowi Kowalówce, ten wybrał wariant siłowy. Niemczyk skrócił kąt i obronił ten strzał.
48. min - Słupek uratował Fikrta. Uderzał chyba Kosakowski.
48. min - GOOOL! 6:1! Bezuszka wrzucał z niebieskiej! Gumę do bramki przekierował Tabaczek

46. min - Oświęcimianie wysoko prowadzą, jednak zbyt pasywnie grają w destrukcji.
45. min - Jeszcze raz Malicki! Tym razem próbował uderzać od zakrystii. Niemczyk na posterunku.
45. min - Malicki jechał lewym skrzydłem, mógł dogrywać do Wanata lub Paszka. Zdecydował się na strzał. Niemczyk znakomicie broni!
44. min - Szeda z bekhendu. Broni Fikrt.
43. min - Uderza Jirzi Charousek. Za słabo, by pokonać Fikrta.
42. min - Oświęcimianie zapewne uspokoją grę.
41. min - Zaczynamy trzecią odsłonę.

40. min - Piotrowicz do Tabaczka, ładne uderzenie bez przyjęcia słowackiego napastnika. Znów genialne Niemczyk.
39. min - Wanat do Piotrowicza! Byłaby dobra szansa na szóstego gola, ale Niemczyk przeciął kijem to podanie.
38. min - Niemczyk ! Przepiękna interwencja po uderzeniu Paszka, któremu wzdłuż bramki dogrywał Wanat.
37. min - Biało-niebiescy rozsmakowali się w zdobywaniu bramek. Atak za atakiem sunie na janowską bramkę.
36. min - Oświęcimianie powoli zaczynają kontrolować przebieg spotkania.
35. min - GOOOL! 5:1! Hat trick Jana Daneczka. Przepiękne uderzenie z nadgarstka w samo okienko
34. min - Charousek już na lodzie. Tym razem wybronili się janowianie.
34. min - Na ławce kar jest jeszcze Charousek. Znów uderzenia Gabrysia z niebieskiej.
33. min - GOOOL! Sebastian Kowalówka wzdłuż bramki do Jana Daneczka, a ten trafia między parkany Szymona Niemczyka
32. min - Oświęcimianie oddają gumę na niebieską do Jerzego Gabrysia, a ten uderza raz za razem. Ładuje pociski niczym Gustlik z "Czterech Pancernych".
32. min - Unia przez 52 sekundy zagra w podwójnej przewadze.
31. min - Dwie minuty karne dla Adamusa. Ostro zaatakował pod bandą Haasa.
30. min -
29. min - Stokłosa! Ładnie pociągnął z nadgarstka. Fikrt szczęśliwie interweniuje.
29. min - Gra się wyrównała.
28. min - Haas wypatrzył Piotrowicza, ten uderzył, ale Niemczyk obroni ten strzał.
28. min - Sebastian Kowalówka jest już na lodzie. Gramy więc w pełnych składach.
27. min - Kąśliwe uderzenie Jirziego Charouska. Michal Fikrt czujnie w bramce
26. min - Kolejne wykluczenie dla oświęcimian. Sebastian Kowalówka.
25. min - GOOOL! 3:1! Adamus dobija strzał Indry! Janowianie wykorzystują przewagę
24. min - Dwie minuty karne dla Lubomira Vosatki.
23. min - Gębczyk dalekie podanie do Malickiego. Ładny zwód, ale rosłemu skrzydłowemu uciekł krążek.
22. min - Odważniej grają janowianie. Częściej atakują.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę.

Koniec I tercji
20. min - Rufer jest już na lodzie.
20. min - Indra! Broni Fikrt!
19. min - Naprzód rozgrywa zamek. Groźne uderzenia Kamila Charouska i jego starszego brata Jirziego.
18. min - Groźna kontra janowian. Stachura, Jaros i Słodczyk rozmontowali oświęcimską obronę. Pachniało golem, ale w ostatniej chwili Rufer powstrzymał Stachurę przed oddaniem strzału. Będą dwie minuty karne.
16. min - Zmiana bramkarza w ekipie Naprzodu.
16. min - GOOOL! 3:0! Daneczek zdobywa trzeciego gola, który poprawił strzał Gębczyka
16. min - Jaros uderzył z prawego bulika. Fikrt odbił gumę.
15. min - GOOOL! 2:0! Ładna akcja drugiego ataku oświęcimian. Piotrowicz do Tabaczka, ten objechał bramkę i wystawił gumę Haasowi. Czeski środkowy uderzył z pierwszego krążka i pokonał Elżbieciaka
14. min - Pohl wjechał do tercji, zostawił gumę Stokłosie. Ten strzelił, ale niecelnie.
13. min - Piotrowicz do Haasa, ten uderzył z pierwszego krążka. "Ela" na posterunku.
12. min - To mogła być błyskawiczna odpowiedź gości. Uderzał bodajże Szeda, a krążek zatańczył na linii bramkowej.
11. min - GOOOL! 1:0! Vosatko przestrzelił Elżbieciaka.
10. min - Ładna kontra oświęcimian. Krążek wędrował jak po sznurku między Tabaczkiem, Haasem i Piotrowiczem. Uderzenie czeskiego środkowego.
9. min - Gramy w pełnych składach.
9. min - Zdecydowanie najgroźniejsza akcja janowian w tym meczu. Piper ładnie zawinął z nadgarstka. Krążek "zadzwonił" na słupku.
8. min - Oświęcimianie zbyt wolno i zbyt czytelnie rozgrywają zamek.
7. min - Kara techniczna dla janowian.
7. min - Jaros ładnie wjechał lewym skrzydłem, w swoim stylu pociągnął nadgarstka, ale Fikrt był na posterunku.
6. min - Wanat do Kowalówki, ten wzdłuż bramki do Malickiego. 22-letniemu skrzydłowemu nie udało się zamknąć akcji.
6. min - Uderzenie Kurza z niebieskiej, Fikrt odbija parkanami.
5. min - Ładna akcja Damiana Piotrowicza, balansem ciała minął Kamila Charouska, położył Elżbieciaka, ale krążek zatrzymał się na słupku.
4. min - Sarna potężnie spod linii niebieskiej. Niecelne uderzenie.
3. min - Elżbieciak w pierwszych minutach nie może narzekać na brak pracy.
2. min - Zaatakowali oświęcimianie.
1. min - Piotrowicz do Haasa, uderzenie czeskiego środkowego zatrzymuje się na słupku.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Fikrt i Elżbieciak.

Z trybun mecz swoich byłych drużyn ogląda Waldemar Klisiak.

37 M. Fikrt (BR1) 60:00 30 28 2 0.93