Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 1200

0 : 1 Damian Kapica ( Mateusz Rompkowski - Petr Šinágl ) 5 na 5 17:09
1 : 1 Kasper Bryniczka ( Jarmo Jokila - Artem Iossafov ) 5 na 4 34:35
1 : 2 Adam Domogała ( Andrew McPherson ) 5 na 5 46:35

04:17 Bartłomiej Neupauer (#9) TatrySki Podhale 2 min. Trzymanie
08:16 Krzysztof Zapała (#19) TatrySki Podhale 2 min. Trzymanie
19:59 Filip Wielkiewicz (#26) TatrySki Podhale 2 min. Przeszkadzanie
21:13 Maciej Urbanowicz (#92) Comarch Cracovia 2 min. Trzymanie
32:53 Damian Kapica (#95) Comarch Cracovia 2 min.
37:40 Jarmo Jokila (#93) TatrySki Podhale 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
39:43 Alaksandr Radzinski TatrySki Podhale 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
54:11 Jarosław Różański (#7) TatrySki Podhale 2 min. Zahaczenie
56:33 Damian Słaboń (#9) Comarch Cracovia 2 min. Przeszkadzanie

- Koniec Meczu. Awans Cracovii do finału, którzy wygrali w serii 4:0 z Podhalem.
- 59 min. - GOL! 1-3! Błąd Haverinena, Słaboń który wyszedł z ławki kar odebrał krążek finowi i trafił do pustej bramki gospodarze
- 59 min. - Jucers zjechał do boksu.
- 58 min. - Okazja Bryniczki, ale dobrze Radziszewski.
- 56 min. - Strzał Rompkowskiego z okolicy niebieskiej pewnie odbija Jucers parkanem.
- 54 min. - Kara dla Rożańskiego i Cracovia w przewadze.
- 52 min. - Strzał Sykory odbija Jucers.
- 49 min. - GOL! 1-2! Kontra Cracovii. McPherson wypatrzył Domogałę podał na drugi bulik a ten złapał na przesunięciu Jucersa i wpakował gumę do bramki.
- 47 min. - Zamieszanie pod bramką gości, Jokilka z metra, odbija jednak Radziszewski.
- 46 min. - Uderzenie Iossafova odbija Radziszewski.

- Koniec II tercji. Strzały: 10 - 9
- 40 min. - Kolejna kara dla Podhala.
-39 min. - McPherson w doskonałej sytuacji, ale z bliska niedokładnie uderza na bramkę Jucersa.
- 35 min. - GOL! 1-1! Jokila do Bryniczki ten od razu huknął ze środka z wysokości bulika i pokonał Radziszewskiego.
- 31 min. - Strzał Iossafova z bulika, ale niezbyt groźny.
- 29 min. - Akcja Domogały, ale jednak nie udało mu się pokonać Jucersa.
- 26 min. - Strzał Daniela Kapicy, ale łatwo sobie z nim radzi bramkarz Cracovii.
- 23 min. - Rompkowski z niebieskiej, Kapica zmienił lot krążka ale zdołał go zamrozić Jucers.
- 22 min. - McPherson sam na sam ale na zwody Kanadyjczyka nie dał się oszukać Jucers.

- Koniec I tercji. Strzały: 12 - 17.
- 20 min. - Kara dla Wielkiewicza, Rączka jeszcze dyskutuje z sędziami ale nic nie może wskórać.
- 17 min. - GOL! 0-1! Sinagl pod bramkę, Jucers odbija ale będący obok Rompkowski podaje wzdłuż bramki gdzie Damian Kapica pakuje gumę do pustej bramki!
- 16 min. - Strzał Przemysława Michalskiego po bloku obrońcy wychodzi poza taflę.
- 14 min. - Novajovsky wrzucił gumę pod bramkę, ale bez zagrożenia.
- 10 min. - Goście w przewadze, ale bez groźniejszej akcji pod bramką Jucersa.
- 6 min. - Domogała w zamieszaniu pod bramką, dobijał McPherson, ale na posterunku Jucers.
- 4 min. - Damian Kapica wjechał do środka, uderzył ale obok słupka.
- 3 min. - Iossafov z półobrotu, łapie Radziszewski
- 2 min. - Strzał Drzewieckiego odbija Jucers.

UWAGA!: Drodzy kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie codziennie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>

35 M. Jučers (BR1) 59:21 38 36 2 0.95