Rozgrywki: Ekstraliga - VI runda - sezon zasadniczy (7-11) - 39 kolejka
Sędziowie liniowi: Dariusz Pobożniak - Patryk Puławski

Strzały na bramkę przeciwnika: 49 - 40 Liczba wszystkich kar w meczu: 1 - 4
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 600
Bramki w przewadze: 1 - 0
Łączna długość kar w meczu: 2 - 8 min.

0 : 1 Patryk Malicki ( Wojciech Wojtarowicz - Ondřej Kasperlik ) 5 na 5 +/- 02:07

Koniec dogrywki. Będą karne.
64. min - Strzyżowski z Barlockiem! Nie ma gola.
64. min - Piotrowicz nie przyjął podania do Vosatki. Nie spodziewał się podania, a był sam przed bramką.
63. min - Daneczek! Było groźnie. Broni jednak Kostur.
63. min - Akcja za akcję. Dobrze i czujnie interweniują golkiperzy,
62. min - Unia odpowiada uderzeniem Kowalówki.
61. min - Strzał Strzyżowskiego tuż obok słupka.

Koniec regulaminowego czasu gry. Będziemy mieli dogrywkę,
58. min - Katowiczanie rzucili się do ataku. Są cały czas w oświęcimskiej tercji.
55. min - Będą jeszcze emocje.
53. min - GOOOOL! 3:3! Tabaczek doprowadza do wyrównania. Katowice protestują, że krążek odbił się od łyży Tabaczka. Nie było jednak celowego ruchu nogą.
50. min - Szewczyk o krok od zdobycia bramki. Niewiele się pomylił.
49. min - Tabaczek do Daneczka, ale ten drugi nie trafił czysto w krążek.
47. min - Odetchnęli z ulgą oświęcimianie. Sędzia sprawdził zapis wideo i orzekł, że nie ma bramki.
47. min - Krążek po raz czwarty znalazł się w oświęcimskiej bramce. Strzyżowski zdobył bramkę celowym zagraniem ręką.
46. min - Oświęcimianie szukają okazji do wyjścia na czystą pozycję. Bezpośrednie podanie przez dwie linie obrońcy do napastnika.
45. min - Strzał Bezuszki z niebieskiej. Bardzo niecelny.
43. min - Lepsze wrażenie sprawiają na razie gospodarze.
41. min - GOOOOL! 3:2! Ależ gol Marcina Białego. Z łatwością ograł Kamila Paszka, pociągnął z nadgarstka. Krążek trafił w samo okienko
41. min - Zaczynamy trzecią tercję.

40. min - Równo z syreną strzelał Tabaczek.
39. min - GOOOL! 2:2! Lorek odpowiednio dołożył gumę do podania Barlocka i zaskoczył Łazarza
38. min - Kowalówka z ostrego kąta. Broni Kostur.
37. min - Spotkanie bardzo nam się wyrównało.
35. min - Ładna kontra Piotrowicza! Zjechał z lewego skrzydła do środka bramki Kostura. Słowacki golkiper jest czujny.
34. min - Sebastian Kowalówka poszukał strzału. Było groźnie pod bramką Kostura.
33. min - Barlock! Był o krok od zaskoczenia Łazarza. Młody golkiper oświęcimian jest dzisiaj dobrze dysponowany,
31. min - Pełne składy na lodzie.
29. min - Katowiczanie nie zagrają jednak w przewadze, bo Strzyżowski także zarobił karę.
29. min - Dwie minuty kary technicznej dla Unii. Będzie ją odsiadywał Wojtarowicz.
29. min - Oświęcimianie w pełnym składzie.
28. min - Porejs uderzał, Troszyn poprawiał tak, że złamał kija.
27. min - Haas faulował wychodzącego na czystą pozycję Pecę. Dwie minuty karne dla czeskiego środkowego.
25. min - Bogdziul! To powinien być wyrównujący gol, bo Litwin miał sytuację sam na sam. Świetnie broni Łazarz.
24. min - Daneczkowi nic się nie stało. Uczestniczy w grze.
21. min - Daneczek zjechał z lodu. Złapał chyba kontuzję.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę.

Koniec I tercji. Strzały 12-14.
19. min - Daneczek kontra Kostur! Lepszy słowacki golkiper. Napastnik Unii chciał umieścić gumę między parkanami, ale bramkarz katowickiej "GieKSy" przewidział jego zamiary.
19. min - Krawczyk faulował wychodzącego na czystą pozycję Daneczka (świetne podanie Bezuszki). Sędzia podyktował rzut karny.
16. min - Gramy w pełnym zestawieniu.
15. min - GOOOL! 1:2! Kontaktowe trafienie dla katowiczan! Na listę strzelców wpisał się Daniel Bogdziul
14. min - Oświęcimianie złapali dwie kary i przez 68 sekund będą grać w podwójnym osłabieniu.
11. min - Dobra okazja gospodarzy! Fatalne pudło Lorka.
8. min - GOOOL! 0:2! Malicki podwyższa prowadzenie. Dobre dogranie zza bramki Kasperlika
3. min - GOOOL! 0:1! Oświęcimianie wychodzą na prowadzenie. Worek z bramkami rozwiązuje Patryk Malicki, który dobija uderzenie Wojtarowicza.
1. min - Zaczynamy! W bramkach Matus Kostur i Witold Łazarz. Ten drugi zastępuje chorego Michala Fikrta.

PROŚBA!: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>

31 W. Grajewski (BR1) - 0 - 0 -
1 M. Kostúr (BR2) 65:00 40 36 4 0.9
23 B. Rąpała (LO) 0 0 0 0 -1
9 K. Olearczyk (PO) 0 0 0 0 -1