Rozgrywki: Ekstraliga - VI runda - sezon zasadniczy (7-11) - 39 kolejka
Lodowisko: Toruń (Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego)
Sędziowie liniowi: Wojciech Moszczyński - Sławomir Szachniewicz

Strzały na bramkę przeciwnika: 49 - 24 Liczba wszystkich kar w meczu: 2 - 4
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 750
Łączna długość kar w meczu: 4 - 8 min.

1 : 0 Piotr Winiarski ( Paweł Heyka ) 5 na 5 +/- 03:47
1 : 1 Jan Sołtys ( Kamil Wałęga ) 5 na 5 +/- 10:19
2 : 1 Siarhiej Kukuszkin ( Daniel Minge ) 5 na 5 +/- 13:23
3 : 1 Uładzimir Michajłau ( Michał Kalinowski - Jarosław Dołęga ) 5 na 5 +/- 13:31
4 : 1 Uładzimir Michajłau ( Jarosław Dołęga - Jauhienij Żylinski ) 5 na 5 +/- 21:37
5 : 1 Daniel Minge ( Siarhiej Kukuszkin ) 5 na 5 +/- 24:00
6 : 1 Rafał Ćwikła ( Marcin Wiśniewski ) 5 na 5 +/- 25:57
7 : 1 Artiom Mogiła 5 na 5 PENS +/- 28:31
7 : 2 Jan Sołtys 5 na 5 +/- 32:12
8 : 2 Siarhiej Kukuszkin ( Bartosz Fraszko - Daniel Minge ) 5 na 5 +/- 32:54
9 : 2 Jarosław Dołęga ( Michał Kalinowski - Uładzimir Michajłau ) 5 na 5 +/- 33:36
10 : 2 Piotr Naparło ( Dienis Trachanow ) 5 na 5 +/- 35:25
11 : 2 Marcin Wiśniewski ( Artur Kourach - Rafał Ćwikła ) 5 na 4 +/- 37:58
12 : 2 Marcin Wiśniewski ( Artiom Mogiła ) 5 na 5 +/- 47:53

00:17 Kamil Filip (#10) SMS PZHL 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
18:42 Bartosz Fraszko (#10) Nesta Mires Toruń 2 min. Nadmierna ostrość w grze
18:42 Olaf Bizacki (#9) SMS PZHL 2 min. Nadmierna ostrość w grze
18:50 Jauhienij Żylinski (#94) Nesta Mires Toruń 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
37:45 SMS PZHL Sosnowiec 2 min. Nadmierna liczba graczy na lodzie
55:18 Miłosz Noworyta (#19) SMS PZHL 2 min. Zahaczenie

Koniec meczu.
59 min. Torunianie kontrolują przebieg gry w trzeciej tercji. Podopieczni Leszka Minge mogą się cieszyć z piątego zwycięstwa z rzędu.
48 min. 12:2! Kolejną bramkę dla hokeistów z Grodu Kopernika strzela Macin Wiśniewski!
47 min. Rzutu karnego nie wykorzystali goście z Sosnowca po faulu Łukasza Podsiadło.
41 min. Początek trzeciej tercji piątkowego meczu

Początek trzeciej tercji o 20.00.

40 min. Koniec drugiej odsłony, którą torunianie wygrali aż 8:1!
38 min. 11:2! Grę w przewadze wykorzystują torunianie! 11 bramkę zdobywa Marcin Wiśniewski
36 min . 10:2! Nesta nie przestaje strzelać! Mamy dziesiątą bramkę, której autorem jest Piotr Naparło!
34 min! 9:2! Tym razem krążek w siatce umieszcza Jarosław Dołęga!
33 min. 8:2! Szybka odpowiedź Stalowych Pierników! Strzelcem bramki Siarhej Kukuszkin

29 min. 7:1! Hokeiści Nesty nie mają litości! Siódmą bramkę zdobywa po raz pierwszy w piątkowy wieczór Artur Kourach!
27 min. W zespole gości nastąpiła zmiana bramkarza. Na lodzie pojawił się Karol Buczek.
26 min. 6:1! Torunianie nie zwalniają tempa! Kolejną bramkę po raz pierwszy w piątkowy wieczór strzela Rafał Ćwikła!
24 min. 5:1! Wynik podwyższa Daniel Minge!
22 min. 4:1! Swoją drugą bramkę zdobywa Uładzimir Michajłau.
21 min. Początek II tercji.

20 min. Koniec pierwszej tercji.
19 min Kolejna kara dla gospodarzy. Tym razem na ławkę kar powędrował Jauhien Żyliński.
19 min Na ławkę kar za nadmierną ostrość w grze zostali skierowani: ze strony gospodarzy Bartosz Fraszkio, zaś z Sosnowca Olaf Bizacki.
14 min. 3:1! Kolejna bramka dla Nesty! Tym razem gumę w siatce umieścił Uładzimir Michajlau.
14 min. 2:1! Strzelcem bramki Sierhej Kukuszkin!
11 min. 1:1! Wyrównującego gola zdobył Jan Sołtys.
10. min, Bartosz Fraszko obok bramki.
9 min. Torunianie na spalonym.
4 min. 1:0! Mamy pierwszą bramkę dla Nesty. Autorem premierowej bramki Piotr Winiarski.
3 min. SMS w pełnym składzie. Nesta Mires nie wykorzystała pierwszego okresu gry w przewadze w piątkowym spotkaniu.
1 min. Na ławce kar za spowodowanie upadku przeciwnika ląduje Kamil Filip. Torunianie będą grać przez dwie najbliższe minuty w przewadze.
1 min. Pierwszy krążek dla SMS-u,

Już za chwilę mecz 39. kolejki Polskiej Hokej Ligi pomiędzy Nestą Mires Toruń a SMS-em PZHL Sosnowiec.

PROŚBA!: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>

51 M. Studziński (BR1) 60:00 24 22 2 0.92