1 : 0 Tomasz Kozłowski ( Marcin Słodczyk - Błażej Salamon ) 5 na 5 +/- 28:51
1 : 1 Karol Kisielewski ( Andrew McPherson - Marek Wróbel ) 5 na 5 +/- 29:45
1 : 2 Karol Kisielewski ( Peter Novajovský - Marek Wróbel ) 5 na 5 +/- 44:52
1 : 3 Marek Wróbel ( Peter Novajovský - Andrew McPherson ) 5 na 5 +/- 53:20
2 : 3 Martin Vozdecký ( Matej Cunik - Richard Bordowski ) 5 na 5 +/- 53:34
2 : 4 Maciej Urbanowicz ( Krystian Dziubiński ) 5 na 5 EN +/- 58:30

06:58 Jakub Wanacki (#5) Tempish Polonia 2 min. Atak ciałem - natarcie
17:18 Sebastian Owczarek (#24) Tempish Polonia 2 min. Uderzanie kijem
17:18 Petr Kalus (#40) Comarch Cracovia 2 min. Nadmierna ostrość w grze
21:04 Filip Drzewiecki (#84) Comarch Cracovia 2 min. Trzymanie
21:26 Edgars Dīķis (#11) Tempish Polonia 2 min. Atak ciałem - natarcie
50:11 Adam Domogała (#20) Comarch Cracovia 2 min. Uderzanie kijem
59:41 Bartosz Dąbkowski (#14) Comarch Cracovia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika

60. min - Koniec! Cracovia zwycięża 4:2!
59. min - GOOL! Urbanowicz do pustej!
58. min - Raszka zjeżdża do boksu!
54. min - GOOL! Momentalna odpowiedź Polonii! Do siatki trafia ich nowy nabytek - Martin Vozdecky!!!
54. min - GOOL! Uderzał Novajovsky a lot krążka zmienił Wróbel! Trzecia asysta McPhersona! Co za mecz czwartej formacji! Sędzia jeszcze upewnił się na nagraniu wideo czy wszystko było w porządku, ale po chwili wskazał na taflę. Cracovia prowadzi 3:1!
54. min - Gol nie zostaje uznany!
53. min - Polonia trafia do bramki, ale sędzia decyduje się na sprawdzenie zapisu wideo
52. min - Urbanowicz z klepy, Raszka broni na wykroku
45. min - 2:1 dla Cracovii! Po serii podań gola zdobywa ponownie Karol Kisielewski! Drugą asystę do swego konta dopisuje McPherson. Cóż za debiut!
43. min - Strzał Urbanowicza pewnie broni Raszka
41. min - Początek III odsłony

40. min - Koniec II tercji
37. min - Urbanowicz prawą stroną i w ostatniej chwili Raszka interweniuje
35. min - Wajda popędził prawą stroną i oddał strzał z prawego bulika
32. min - Z niebieskiej uderza Dąbkowski, ale poruszona bramka Raszki
30. min - GOL! - 1:1! Piękny strzał z nadgarstka po długim rogu Karola Kisielewskiego, a asystą w debiucie popisuje się Andrew McPherson!
29. min - GOL! - 1:0 dla Polonii! Lukas Zib popełnia błąd, Robert Kowalówka interweniuje, ale przy dobitce jest bezradny. Gola zdobywa Tomasz Kozłowski, a na lód lecą maskotki w ramach akcji Teddy Bear Toss!
27. min - Polonia obok słupka krakowskiej bramki
25. min - Kalus pięknie wystawił krążek Chovanowi i gol był blisko! Po chwili Sinagl popisał się pięknym rajdem z prawej strony!
21. min - Początek II tercji

20. min - Koniec I tercji ze wskazaniem na gospodarzy!
16. min - Kalus i Owczarek na ławce. Obustronne wykluczenie
12. min - Krążek po strzaałach Polonii dwa razy uderza w słupek!
10. min - Novajovsky, a po chwili Kisielewski. Dobra akcja Cracovii
5. min - Napór bytomian trwa. Bardzo dobrze wciąż Kowalówka!
3. min - I już młody bramkarz zmuszony do interwencji. Kowalówka popisuje się dobrą interwencją
1. min - Rozpoczynamy I tercję. W Cracovii brakuje Rafała Radziszewskiego. W zamian Robert Kowalówka

94 O. Raszka (BR1) 59:31 39 36 3 0.92