Rozgrywki: Ekstraliga - IV runda - sezon zasadniczy (1-6) - 29 kolejka
Lodowisko: Nowy Targ (Miejska Hala Lodowa)
Sędziowie liniowi: Piotr Matlakiewicz - Dariusz Pobożniak

Strzały na bramkę przeciwnika: 34 - 30 Liczba wszystkich kar w meczu: 6 - 7
Bramki w osłabieniu: 1 - 0 Liczba widzów na meczu: 300
Łączna długość kar w meczu: 12 - 22 min.

1 : 0 Jarmo Jokila ( Krzysztof Zapała - Oskar Jaśkiewicz ) 4 na 5 +/- 38:48
1 : 1 Radosław Nalewajka ( Tomasz Kulas - Marek Charvát ) 5 na 5 +/- 52:00
2 : 1 Bartłomiej Neupauer 3 na 3 +/- 62:01

12:22 Artem Iossafov (#71) TatrySki Podhale 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
20:00 Jarosław Różański (#7) TatrySki Podhale 2 min. Nadmierna ostrość w grze
20:00 Tomáš Komínek (#41) JKH GKS 10 min. Niesportowe zachowanie
28:15 Marek Charvát (#24) JKH GKS 2 min. Zahaczenie
31:43 Bartłomiej Neupauer (#9) TatrySki Podhale 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
56:20 Tobiasz Bigos (#86) JKH GKS 2 min. Opóźnianie gry

63 min- GOOL! Neupauer przechwycił krążek we własnej tercji i wyjechał sam na sam i pod pachą Fuczika umieścił gumę w siatce.
62 min- Kominek, ale prostu w Kapicę.
61 min- Zaczynamy dogrywkę!

Koniec III tercji, za chwilę dogrywka 3 na 3.
59 min- Wrócili już Gimiński i Bigos, goście przetrwali prawdziwy ostrzał Szarotek.
59 min- Szczęście po stronie gości, Hattunen z bliska w poprzeczkę!
58 min- Czas dla gości.
57 min- Szansa dla Podhala bowiem przez prawie dwie minuty będą grać 5 na 3.
54 min- Szczęście po stronie Podhala! Wróbel nie trafił do odsłonietej bramki po kontrze 2 na 1 i podaniu od Łukasza Nalewajki.
52 min- GOOL 1:1! Nalewajka Radosław doprowadza do wyrównania strzałem z backhandu.
51 min- Kolejny błąd obrońcy gości! Wystawił krążek do Bryniczki, ale powstrzymał go fantastyczną interwencją Fuczik.
49 min- Wróbel dostał podanie zza bramki, ale nie zdołał pokonać Błażeja Kapicy.
48 min- Kulas z bulika, ale broni Kapica.
47 min- Hattunen sam na sam, ale broni Fuczik!
45 min- Gospodarze zamknęli grając w pełnych składach Jastrzębie we własnej tercji, ale brakowało strzałów.
42 min- Hattunen z bliska, ale wprost w Fuczika.
41 min- Krążek dla gości.

39 min- GOOL 1:0! Nareszcie padła bramka. Zapała wyprowadził szybką kontrę w osłabieniu, podał do Jokili, a ten tylko dołożył kija i krążek wpadł do bramki JKH GKS-u.

33 min- Dobrze rozgrywali zamek goście, ale brakowało strzałów, następnie Kulas sfaulował napastnika Szarotek i gramy 4 na 4.
30 min- Kontra 2 na 1 w osłabieniu JKH! Radek Nalewajka mógł podać do Laszkiewicza, ale zdecydował się samemu zakończyć akcję strzałem, górą Kapica.
28 min- Groźne uderzenie Łukasza Nalewajki, celował w okienko, ale nie ma bramki.
27 min- Pelaczyk z nadgarstka z okolic bulika, ale bez problemu złapał to uderzenie Kapica.
24 min- Tomasik wrzucił z tercji neutralnej i dla bezpieczeństwa zamroził gumę Fuczik.
21 min- Krążek dla gości.

20 min- Strzał po syrenie Kominka, do którego dopadł Różański i sam chciał wymierzyć sprawiedliwość, ale obaj otrzymają wykluczenia za to zajście
20 min- Neupauer wykończył kontrę 2 na 1, ale broni Fuczik.
18 min- Kontra Podhala 2 na 1, Zapała do Iossafova, ale dobrze wrócił obrońca gości i przeciął to podanie.
17 min- Peslar z backhandu z bliska, ale minimalnie chybił.
15 min- Błąd obrońcy gości! Podhalanie wyszli 2 na Fuczika, ale Bryniczka nie trafił w krążek mając odsłoniętą bramkę!
15 min- Zamieszanie pod bramką Kapicy, ale udało się Szarotkom wybić krążek.
13 min- Szansa dla gości w przewadze po karze dla Iossafova.
12 min- Dwie próby Charvata, ale bez zmiany wyniku.
10 min- Wrzutka na bramkę Kapicy przez Kulasa , ale to nie mogło sprawić problemów bramkarzowi Szarotek.
7 min- Mało ciekawych akcji na lodzie, na razie dość dużo przypadkowości.
2 min- Słupek! Goście mogli prowadzić.

PROŚBA!: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>