Rozgrywki: Ekstraliga - IV runda - sezon zasadniczy (1-6) - 29 kolejka
Sędziowie liniowi: Artur Hyliński - Marcin Młynarski

Strzały na bramkę przeciwnika: 40 - 23 Liczba wszystkich kar w meczu: 3 - 9
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 299
Bramki w przewadze: 1 - 1
Łączna długość kar w meczu: 6 - 26 min.

1 : 0 Mateusz Danieluk ( Matej Cunik - Richard Bordowski ) 5 na 5 +/- 18:35
2 : 0 Sebastian Kłaczyński ( Karol Wąsiński - Łukasz Krzemień ) 5 na 5 +/- 28:21
2 : 1 Kacper Guzik ( Bartłomiej Bychawski - Rasmus Kulmala ) 5 na 4 +/- 30:50
2 : 2 Martin Przygodzki ( Martin Parýzek ) 5 na 5 +/- 35:58
3 : 2 Maksim Kartoszkin ( Matej Cunik - Richard Bordowski ) 4 na 3 +/- 60:23

02:12 Maciej Gawlik (#44) PGE Orlik Opole 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
10:26 Marcin Frączek (#27) Tempish Polonia 2 min. Atak ciałem - natarcie
10:42 Jakub Wanacki (#5) Tempish Polonia 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
12:19 Dmytro Demjaniuk (#92) PGE Orlik Opole 2 min. Uderzanie kijem
16:33 Mateusz Stopiński (#23) PGE Orlik Opole 2 min. Atak ciałem - natarcie
24:53 Dmytro Demjaniuk (#92) PGE Orlik Opole 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
30:42 Edgars Dīķis (#11) Tempish Polonia 2 min. Podcięcie
32:14 Michael Cichy (#78) PGE Orlik Opole 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
36:39 Łukasz Sznotala (#93) PGE Orlik Opole 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
36:39 Anssi Rantanen (#37) PGE Orlik Opole 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
36:39 Arkadiusz Kostek (#24) PGE Orlik Opole 10 min. Niesportowe zachowanie
59:16 PGE Orlik Opole 2 min. Opóźnianie gry

Koniec spotkania.
61 min. -GOL! Błyskawicznie rozstrzygnięcie spotkania w dogrywce. Strzelcem gola jest Kartoshkin.
Za niedługo rozpocznie się dogrywka.

60 min. - Goście będą grać w osłabieniu w samej końcówce spotkania.
60 min. - Bardzo emocjonujące są ostatnie minuty, obydwie drużyny chcą zgarnąć tutaj trzy punkty.
59 min. - Zakotłowało się pod bramką Murraya, goście cudem się wybronili.
56 min. - Polonia mogła wyjść na prowadzenie ale obrońca Orlika przejął krążek w kluczowym momencie.
53 min. - Demjaniuk uderza precyzyjnie ale zbyt słabo by zdobyć bramkę.
52 min. - Filip Stopiński nieskutecznie próbował pokonać bramkarza gości.
49 min. - Rantanen strzelał z niebieskiej ale przytomnie między słupkami zachował się Landsman.
47 min. - Skończyła się kara za niesportowe zachowanie dla Arkadiusza Kostka.
46 min. - Kolejna skuteczną interwencje notuje John Murray.
46 min. - Przed bardzo dobrą okazją stanęli gospodarze ale goście zachowali przytomność w defensywie.
44 min. - Gospodarze mocno naciskają na rywali.
42 min, - Strzał Przygodzkiego zostaje zablokowany.
41 min. - Wznowienie dla Orlika.

Koniec drugiej tercji.
40 min. - Przygodzki w samej końcówce poważnie ucierpiał po starciu z rywalem.
38 min. - Przytomne wybicie krążka Martina Paryzka, zdecydowało o tym, że wciąż mamy remis.
37 min. - Aż trzech zawodników Orlika zostało odesłanych na ławkę kar.
36 min. GOL! Przygodzki pokonuje Landsmana, mamy remis.
36 min. - Cichy pędzi przed bramkę gości ale oddaje strzał prosto w bramkarza.
33 min. Kontrowersyjna kara dla Cichego, który wyraża swoje niezadowolenie. Zawodnik gospodarzy "zanurkował" bez kontaktu z kijem napastnika Orlika.
31 min. - GOL! Kontaktowa bramka dla gości po pięknym strzale Bartłomieja Bychawskiego.
30 min. - Zakotłowało się pod bramką Murraya.
29 min. - Doug McKay zdecydował się wziąć czas dla swojej drużyny po drugiej straconej bramce w tym meczu.
29 min. - GOL! Kłaczyński dobija krążek do odsłoniętej bramki.
28 min. - Opolanie zagrali skutecznie w defensywie, mimo gry w osłabieniu..
26 min. - Łatwo stracony krążek przez gości ale gospodarze nie potrafili wykorzystać nadarzającej się okazji.
25 min. - Jest sygnalizowana kara dla zawodnika Orlika Opole.
21 min. - Faceoff dla Polonii.

Koniec pierwszej tercji.
19 min. - GOL! Precyzyjne uderzenie obok słupka, Danieluk wyprowadza gospodarzy na prowadzenie.
17 min. -Sebastian Owczarek doznał urazu i nie potrafił opuścić lodu o własnych siłach.
15 min. - Kibice są świadkami wyrównanego meczu. Gra toczy się spod bramki do bramki.
13 min. - Gospodarze wybronili osłabienie.
11 min. - Gra będzie się toczyć 5 na 3, po karze dla Wanackiego.
10 min. - Cichy podaje przed bramką do Przygodzkiego ale ten nie potrafił pokonać bramkarza.
8 min. - Kacper Guzik w typowy dla siebie sposób, objechał defensywę rywali lecz nie potrafił oddać dobrego strzału.
7 min. - Po strzale z niebieskiej, który został odbity przez bramkarza Orlika, gospodarze nieskutecznie szukali szansy na dobicie krążka do bramki.
5 min. Alex Szczechura ucierpiał w jednym ze starć przy bandzie i natychmiastowo opuścił lód.
4 min. - Pierwsza formacja Polonii mocno naciska ale John Murray przytomnie interweniuje.
3 min. - Polonia będzie grać w przewadze.
1 min. - Kulmala traci krążek na rzecz gospodarzy ale nie stworzyli oni dobrej kontry.
1 min. - Wznowienie wygrane przez gości.

PROŚBA!: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie w reklamy na stronie głównej portalu lub w reklamę nad relacją live. Dziękujemy!

Obstawiasz HOKEJ? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>

31 F. Landsman (BR1) 60:23 23 21 2 0.91