10:21 Michael Danton (#34) Ciarko PBS Bank 2 min. Wysoki kij
10:21 Jakub Ferenc (#80) GKS Tychy 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
12:22 Adrian Parzyszek (#19) GKS Tychy 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
16:53 Josef Vítek (#73) GKS Tychy 2 min. Przeszkadzanie
21:46 Rafał Dutka (#29) Ciarko PBS Bank 2 min. Uderzanie kijem
24:04 Krzysztof Zapała (#19) Ciarko PBS Bank 2 min. Wysoki kij
25:30 Radosław Galant (#24) GKS Tychy 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
29:27 Josef Vítek (#73) GKS Tychy 2 min. Nadmierna ostrość w grze
36:48 Michał Kotlorz (#87) GKS Tychy 2 min. Zahaczenie
48:23 Zenon Konopka (#28) Ciarko PBS Bank 2 min. Rzucenie na bandę
54:32 Maksim Kartoszkin (#97) GKS Tychy 2 min. Rzucenie na bandę
58:25 Bartłomiej Pociecha (#67) GKS Tychy 2 min. Uderzanie kijem
59:47 Zenon Konopka (#28) Ciarko PBS Bank 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika

- Koniec Meczu 3-2.
- 59 min. - Czas dla Tychów, do końca 13 sekund. Na ławkę siada Konopka. Żigardy w boksie.
- 59 min. - Pociecha uderzył z kija Pietrusa, sędzia odsyła go na ławkę kar.
- 58 min. - Kilkanaście sekund za bramką Pittona przy bandzie mrozili krążek gospodarze.
- 57 min. - Mogło być 3-3, zamieszanie pod bramką gospodarzy, jednak Pitton mrozi gumę.
- 57 min. - GOL! 3-2! Sinagl wypuścił Konopkę, a ten z wysokości bulika umieścił gumę tuż przy słupku.
- 56 min. - Z bliska Cichy, ale Żigardy nie dał się pokonać.
- 55 min. - Kartoszkin zaatakował od tyłu Konopkę i sędzia unosi rękę do góry.
- 54 min. - Wrzutka Vozdeckyego, łapie Żigardy.
- 54 min. - Z niebieskiej Pociecha, mrozi gumę Pitton.
- 53 min. - Zapała też nie trafia w bramkę.
- 53 min. - Kartoszkin obok słupka.
- 52 min. - Sinagl do Zapały, ale nie przejmuje gumy.
- 50 min. - Goście nie zdołali wykorzystać przewagi.
- 49 min. - Groźny strzał Kotlorza obok słupka.
- 48 min. - Tyszanie zagrają teraz w przewadze, na ławkę siada Konopka.
- 47 min. - GOL! 2-2! Sędzia uznaje bramkę, ostatni w zamieszaniu krążek wepchał Rafał Ćwikła, całą akcję rozpoczął Zapała.
- 47 min. - GOL?? Sędzia sprawdzi wideo. W zamieszaniu podbramkowym krążek znalazł się w bramce Żigardyego.
- 46 min. - Guzik wjechał w tercję przeciwnika, ale huknął obok słupka.
- 44 min. - Ćwikła spod bandy, podbija na siatkę za bramką Żigardy.
- 43 min. - Strzał Pietrusa na raty mrozi Żigardy.
- 42 min. - GOL! 1-2! Pociecha z niebieskiej zaskoczył Pittona.
- 41 min. - Pietrus wzdłuż bramki do Dantona, ale ten nie sięgnął krążka.

- Koniec II tercji
- 40 min. - Strzał Kotlorza z niebieskiej zablokowany.
- 38 min. - Strzał Vozdeckyego odbija Żigardy, poprawiał Zatko - ale zablokowany.
- 36 min. - Z bulika Danton, mrozi gumę w parkanach Żigardy.
- 36 min. - Besch z niebieskiej, lot krążka zmienił Vitek - obok bramki.
- 35 min. - Bagiński z backhandu, odbija wysoko nad bramkę Pitton.
- 34 min. - Hertl chciał objechać bramkę ale jego zamiary odczytał Pitton łapiąc gumę.
- 34 min. - Strzał Turona obok bramki.
- 33 min. - Kogut wjechał w tercje rywala, jego strzał z trudem mrozi Pitton.
- 32 min. - Zapała w sytuacji sam na sam, ale nie trafia w bramkę, podawał mu Zatko.
- 31 min. - Vozdecky z nadgarstka obok bramki.
- 30 min. - Hogg z backhandu, ale zbyt lekko i w zamieszaniu podbramkowym łapie Żigardy.
- 29 min. - Konopka z bliska, odbija Żigardy.
- 27 min. - Ćwikła dostał doskonałe podanie wzdłuż bramki, ale nie trafił dokładnie w krążek.
- 26 min. - Kontra Kartoszkina, groźnie uderzył obok słupka.
- 26 min. - Konopka do Vozdeckyego, ten z metra prosto w bramkarza.
- 25 min. - Kontra gospodarzy, strzał z bulika Pietrusa łapie Żigardy.
- 25 min. - Strzał Koguta łapie Pitton.
- 24 min. - Dwukrotnie Rzeszutko, ale Pitton nie daje się zaskoczyć.
- 22 min. - Tyszanie w przewadze, Besch lekko ale obok bramki.
- 21 min. - Zatko huknął z niebieskiej, ale obok słupka.

- Koniec I tercji.
- 20 min. - Kartoszkin ucierpiał po wejściu Zatki z Vozdeckym przy bandzie.
- 20 min. - Strzał Vitka obok bramki, w rewanżu Kostecki też obok słupka.
- 19 min. - Hogg sam przed bramkarzem, ale nie zdołał go oszukać.
- 18 min. - Potężny strzał Zatki odbija Żigardy.
- 17 min. - Dziwna sytuacja, sędzia sygnalizuje karę - wydaje się że dla Sanoka, Żigardy zjechał do boku gdyż przy krążku byli goście a ukarany został Vitek.
- 16 min. - Świetna interwencja Żigardyego po uderzeniu z bliska Zatki. Efektownie rakiem wyłapał gumę po strzale z dwóch metrów.
- 15 min. - Bagiński z bliska, ale nie ulokował gumy w siatce. Cóż to była za okazja.
- 15 min. - Galant uderzył zza bulika odbija Pitton.
- 14 min. - Mocny strzał zza bulika Dantona dobrze odbijaką wybija Żigardy. Strzał Turona pewnie łapie.
- 13 min. - Richter z niebieskiej, ale obok bramki.
- 12 min. - Za bramką Żigardyego faulowany przez Parzyszka został Ćwikła i gospodarze zagrają w przewadze.
- 11 min. - Strzał Mojżisza łapie Pitton.
- 10 min. - Danton machnął kijem przed Żigardym, ten upadł i sędzia nakłada 2 min dla Kanadyjczyka. Do Dantona pod bandą dojechał i przydusił Ferenc i też trafia na ławkę kar.
- 9 min. - GOL! 1-1! Cichy z bliska dobił strzał Turona.
- 8 min. - Kuzin wjechał za bramką w Pittona i siadał na ławkę kar.
- 8 min. - Wymiana uprzejmości pod ławką kar. Na ławkę trafia Richter i Witecki.
- 6 min. - Zapała z trzech metrów, ale Żigardy nie dał się zaskoczyć.
- 5 min. - Vozdecky wzdłuż bramki, ale do krążka nie dopadł Konopka.
- 4 min. - GOL! 0-1! Zamieszanie pod bramką i dość przypadkowo Vitek niepilnowany pakuje gumę do bramki.
- 3 min. - Kogut dopadł do bezpańskiego krążka, uderzył obok słupka.
- 2 min. - Mocny strzał niepilnowanego Zatko z wysokości bulika, łapie Żigardy.
- 1 min. - Groźnie z dwóch metrów Kogut, odbija Pitton.
- 1 min. - Z niebieskiej Williams, pewnie mrozi Żigardy.
- Przed meczem uhonorowani przez zarząd Ciarko PBS Bank KH Sanok zostali Bogusław Rąpała i Maciej Mermer. Pierwszy rozegrał ponad 600 spotkań w barwach sanockiego klubu, drugi zaś ponad 700.

31 B. Pitton (BR1) 60:00 33 31 2 0.94