Rozgrywki: Ekstraliga - Runda V-VI - 44 kolejka
Lodowisko: Oświęcim (Hala Lodowa MOSiR Oświęcim)
Sędziowie liniowi: Maciej Byczkowski - Patryk Kasprzyk

Strzały na bramkę przeciwnika: 29 - 24 Liczba wszystkich kar w meczu: 7 - 11
Bramki w osłabieniu: 0 - 2 Liczba widzów na meczu: 1000
Bramki w przewadze: 1 - 1
Łączna długość kar w meczu: 14 - 53 min.

1 : 0 Mateusz Adamus ( Jiří Šindelář - Bartosz Ciura ) 5 na 5 +/- 07:40
2 : 0 Jiří Šindelář ( Lubomir Vosatko - Filip Komorski ) 5 na 4 +/- 29:46
3 : 0 Wojciech Wojtarowicz ( Damian Piotrowicz - Peter Tabaček ) 5 na 5 +/- 30:31

Koniec meczu
59 min. - GOOOL! 3:5! Cichy przejmuje krążek i strzałem do pustej bramki zapewnia zwycięstwo swej drużynie.
59 min. - Czas dla Unii.
58 min. - Zakończyła się kara Ciury.
56 min. - Konopka faulowany przez Ciurę, wykluczenie dla oświęcimskiego obrońcy.
54 min. - Unia w pełnym zestawieniu.
52 min. - Piekarski na ławce kar.
51 min. - GOOOL! 3:4! Fikrt nie zdołał zamrozić krążka po strzale Williamsa, najprzytomniej pod bramką Unii zachował się Cichy, który ulokował krążek w siatce.
51 min. - I kolejna kara, tym razem dla Tabaczka.
49 min. - Obie drużyny grają w pełnych zestawieniach.
48 min. - GOOOL! 3:3! Pietrus precyzyjnym strzałem z nadgarstka doprowadza do wyrównania.
47 min. - Najpierw na ławce kar wylądował Williams, a parę sekund później Piekarski.
45 min. - Sanoczanie w pełnym zestawieniu.
43 min. - Skontrowali sanoczanie, Pietrus do Sinagla, lecz ten nie dosięgnął krążka.
41 min. - Trzecia tercja rozpoczęła się.

Koniec II tercji
40 min. - Kara meczu dla Turona.
38 min. - Obustronne wykluczenie dla Sinagla i Sindelara.
38 min. - Vozdecky objechał bramkę i minimalnie przestrzelił.
34 min. - Goście grają w pełnym zestawieniu.
33 min. - GOOOL! 3:2! Obrońcy Unii nie wypchali z pola bramkowego napastnika sanoczan, skorzystał z tego Szinagl, który sprytnie wykorzystał lukę między słupkiem a bramkarzem. Gol zdobyty w liczebnym osłabieniu.
31 min. - GOOOL! 3:1! Błyskawiczna odpowiedź, Vozdecky zdobywa premierowe trafienie dla gości.
31 min. - GOOOL! 3:0! Wojtarowicz strzela mając pustą bramkę przed sobą, niespodziewany wynik w Oświęcimiu.
30 min. - GOOOL! 2:0! Szindelar objechał bramkę i podwyższa prowadzenie. Przewaga liczebna wykorzystana.
30 min. - Festiwal zmarnowanych szans przez Unię, tym razem Komorski przestrzelił.
29 min. - Sinagl na ławce kar.
28 min. - Sanok gra w pełnym zestawieniu.
27 min. - Bombardowanie bramki Pittona, raz za razem jest zmuszony do interwencji.
26 min. - Unia zagra 40 sekund w podwójnej przewadze.
25 min. - Adamus odegrał instynktownie do Szewczyka, Pitton ponownie na posterunku.
24 min. - 2+10 dla Williamsa za atak z tyłu.
24 min. - Solowa akcja Kalinowskiego zakończona mierzonym strzałem, Pitton czujnie w bramce.
22 min. - Ładna kontra w wykonaniu gospodarzy, strzał Zdenka odbija parkanem Pitton.
21 min. - Początek drugiej tercji.

Koniec I tercji
19 min. - Zatko do Pietrusa, klarowna sytuacja, ale napastnik sanoczan złamał kij.
18 min. - Adamus bliski szczęścia po raz drugi, lecz tym razem Pitton odbił krążek, który zmierzał w samo okienko jego bramki.
17 min. - Unia gra w pełnym zestawieniu.
17 min. - Potężny strzał Dutki odbija Fikrt.
15 min. - Goście w liczebnej przewadze, Komorski na ławce kar.
12 min. - Zakotłowało się pod bramką Fikrta, swoich szans szukali Danton, Cichy i Williams.
11 min. - Kontra Unii, Szewczyk strzela ponad bramką.
8 min. - GOOOL! 1:0! Adamus strzałem w samo okienko z lewego skrzydła otworzył wynik spotkania.
7 min. - Znakomita szansa przed Vozdeckym, ale Fikrt zachował zimną krew.
7 min. - Sanoczanie także przetrwali swą grę w liczebnym osłabieniu.
5 min. - Strzał Gabrysia, zmienia tor lotu krążka Bepierszcz i guma zatrzymuje się na słupku.
5 min. - Konopka na ławce kar za nadmierną ostrość w grze.
3 min. - Unia gra w pełnym zestawieniu.
2 min. - Fikrt broni strzał Pietrusa.
1 min. - Sędzia Pachucki i wszystko jasne... Pierwsze wznowienie i od razu kara.

37 M. Fikrt (BR1) 59:53 23 19 4 0.83