Rozgrywki: Ekstraliga - Runda V-VI - 40 kolejka
Sędziowie liniowi: Artur Hyliński - Patryk Kasprzyk

Strzały na bramkę przeciwnika: 41 - 28 Liczba wszystkich kar w meczu: 4 - 5
Bramki w osłabieniu: 0 - 1 Liczba widzów na meczu: 600
Bramki w przewadze: 0 - 0
Łączna długość kar w meczu: 8 - 10 min.

0 : 1 Sebastian Kowalówka ( Tomasz Kozłowski - Marcin Jaros ) 5 na 5 PENS +/- 17:53

57:23 Patryk Noworyta (#55) Comarch Cracovia 2 min. Zahaczenie

60min. Kolusz marnuje doskonałą sytuację... odpowiedź gości. Zigardy w sobie tylko wiadomy sposób broni strzał Pasiuta... KONIEC MECZU
59min. Pociecha z dystansu, Galant z bliska nie potrafią pokonać bramkarza Cracovii
58min. Guzik z niebieskiej, dobija Kuzin, krążek po rykoszecie minimalnie mija lewy słupek
57min. Stoklasa z bulika, Zigardy mrozi
55min. Zigardy łapie strzał Liottego
53min. Tyszanie próbują strzałów z dystansu, najpierw porządnie przymierzył Hertl a po chwili Ferenc... kontra gości i Pasiut trafia w poprzeczkę
52min. GOOL!!! Jaros świetnie wypatrzył partnera z drużyny... Pasiut nie daje szans Zigardyemu w pojedynku sam na sam!
50min. Kartoszkin wypuszcza w uliczkę Koguta... faul
49min. Galant indywidualnie, strzela z okolic koła bulikowego prosto w bramkarza
47min. Rzeszut robi kółeczko w buliku i uderza na bramkę, Radziszewski odbija przed siebie
45min. GOOL!!! Guzik objeżdża bramkę i z kilku metrów uderza przy słupku, spóźniony Radziszewski!
44min. Kartoszkin z bulika, broni Radziszewski
43min. Jaros sam na sam... Zigardy broni
43min. GOOL!!! Przez nikogo niepilnowany Stoklasa miał sporo czasu by dokładnie przymierzyć w okienko bramki GKSu!
41min. McCauley z bulika, Zigardyemu wypada krążek z łapaczki, naprawia błąd kijem zbijając do boku
41min. Parzyszek z bliska w środek bramki
41min. Wznowienie dla gości

PRZERWA

38min. GOOL!!! Kuzin w zamieszaniu znajduje drogę do krakowskiej bramki!
36min. Zigardy robi użytek z raka po strzale Noworyty
35min. Chwila grozy na tyskim lodowisku... Słaboń trafiony krążkiem w twarz po strzale Mojzisa. Pod opieką lekarza zjeżdża do boksu.
35min. Rzeszutko pociągnął z nadgarstka, Radziszewski broni
33min. GOOL!!! Rzeszutko po raz kolejny pokonuje Radziszewskiego! Bramkarz gości nie zdążył się przemieścić na drugi słupek i tyski napastnik bez trudu zdobywa bramkę!
32min. GKS atakuje... z kontrą wychodzą goście, uderza Stoklasa prosto w Zigardyego
30min. Rzeszut bliski pokonania Radziszewskiego, kolejne strzały GKSu: Guzik, Ferenc, Mojzis nie potrafią pokonać bramkarza gosci
28min. Bagiński do Pociechy, ten źle trafia w krążek
27min. Pasiut przed szansą, broni Stefan Zigardy
26min. GOOL!!! Rzeszutko był tam gdzie trzeba i dobija krążek po strzale Kuzina!
25min. Tym razem Zigardy broni parkanami po próbie Stoklasy
24min. Kolusz centymetry nad poprzeczką
24min. Bagiński po lodzie, Radziszewski końcem parkana zmienia tor lot krążka
23min. GOOL!!! Indywidualna akcja Guzika, tyski napastnik upadając oddaje do Ferenca a ten pakuje krążek pod poprzeczkę bramki Radziszewskiego!
21min. Z niebieskiej uderza Noworyta
21min. Wznowienie dla gości

PRZERWA

19min. GOOL!!! Bagiński z najbliższej odległości pakuje gumę do krakowskiej bramki!
18min. Rzeszut od zachrystii w podstawę bramki
18min. GOOL!!! Kontra gości 2 na 1 i Sebastian Kowalówka nie daje szans Stefanowi!
18min. Zablokowany Kartoszkin pod krakowską bramką
16min. Sebastian Kowalówka bliski zdobycia bramki... bramkarz GKSu broni na raty
15min. Sprytnie Fraszko zza obrońcy, z problemami Zigardy... obrońćy wybijają na uwolnienie
15min. Radziszewski odbijaczką przenosi gumę nad poprzeczkę po strzale Kartoszkina
14min. Dwukrotnie uderza Kogut
13min. Guzik dopada do wystrzelonego krążka, mierzy między parkanami Radziszewskiego, bramkarz broni
11min. Koniec kary Bescha, Kartoszkin ucieka obrońcom oddaje do Bescha który przegrywa pojedynek oko w oko z Radziszewskim... dobitka zatrzymuje się na słupku
9min. McCauley po lodzie z niebieskiej, parkanem broni Zigardy
8min. Strzał Kalusa broni bramkarz GKSu
8min. W kierunku bramki uderza Różycki, Radziszewski nie daje się zaskoczyć
7min. Guzik z trzech metrów, zamieszanie pod bramką Cracovii... gwizdek arbitra
7min. Ładnie przymierzył Kartoszkin, Radziszewski pewnie broni
6min. Uderzenie Pasiuta broni Zigardy
5min. Stoklasa z bulika po lodzie, Zigardy odbija
3min. Kartoszkin wycofuje do Koguta, dobra interwencja Radziszewskiego
2min. Besch z niebieskiej, broni Radziszewski
1min. Bagiński zmienia tor lotu krążka po strzale Kotlorza, nie trafia
1min. Wznowienie dla Cracovii

48 Š. Žigárdy (BR1) 60:00 28 25 3 0.89