Strzały na bramkę przeciwnika: 34 - 25 Liczba wszystkich kar w meczu: 4 - 5
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 1000

0 : 1 Marcin Wiśniewski ( Marek Wróbel - Maciej Kruczek ) 5 na 5 +/- 06:38
1 : 1 Maciej Urbanowicz ( Mateusz Danieluk ) 5 na 5 +/- 08:26
2 : 1 Petr Polodna ( Artem Bondarew - Mateusz Rompkowski ) 5 na 5 +/- 23:39
2 : 2 Josef Fojtík ( Tomasz Kozłowski - Louis Liotti ) 5 na 5 +/- 30:27
3 : 2 Jan Steber ( Maciej Urbanowicz - Tomáš Protivný ) 5 na 5 +/- 35:39
4 : 2 Artem Bondarew ( Mateusz Rompkowski ) 5 na 4 +/- 39:50
5 : 2 Jan Steber ( Mateusz Danieluk - Maciej Urbanowicz ) 5 na 5 +/- 49:58
6 : 2 Mateusz Danieluk ( Mateusz Bryk - Maciej Urbanowicz ) 5 na 5 +/- 55:57

11:29 Josef Fojtík (#41) Comarch Cracovia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
59:46 Krzysztof Kantor (#25) JKH GKS 2 min. Nadmierna ostrość w grze

56 min. - GOL! 6:2! A jednak! Bryk do Danieluka, a ten tylko dokłada kija i mamy kolejną bramkę!
56 min. - Spokojna gra, tu już chyba się nic nie zmieni.
52 min. - Ostry, ale czysty bodiczek Urbanowicza na Noworycie, aplauz na trybunach.
Czas dla JKH.
50 min. - GOL! 5:2! Danieluk przed bramką do Stebera, a ten spokojnie dopełnia formalności!
48 min. - Dobry refleks Zabolotnego po strzale Pasiuta.
47 min. - Ładnie uderzył Laszkiewicz, Radzik odbija.
45 min. - Steber po lodzie, bez efektu.
44 min. - Protivny z dystansu, na posterunku Radziszewski.
43 min. - Radziszewski odbija strzał Rampkowskgo.
43 min. - Cały czas w ataku JKH, które jeszcze 46 sekund będzie grało w przewadze. Strzał Bryka łapie Radzik.
41 min. - Początek trzeciej tercji i od razu w ataku JKH. Dwie szanse miał Laszkiewicz, ale nie udało mu się pokonać Radziszewskiego.

Koniec II tercji. Spotkania nie dokończy Adrian Kowalówka, który zszedł z lodu kontuzją stopy.
40 min. - GOL! 4:2! Artem Bondarew z praktycznie zerowego kąta uderzył na bramkę, a krążek jakimś cudem wpadł do siatki!
39 min. - McCauley fauluje Urbanowicza, który krwawi, a więc jest to koniec meczu dla napastnika Cracovii. Sędzia Wolas dopiero po konsultacji nałożył karę, a wcześniej nie przerywał gry, mimo tego, że Urbanowicz nie mógł kontynuować gry, a JKH utrzymywało się przy krążku...
37 min. - Odsłonięta bramka Cracovii, ale Bondarew nie trafia w skaczący krążek.
36 min. - GOL! 3:2! Urbanowicz zza bramki do Stebera, a ten z bliska zdobywa gola!
35 min. Kulas przed bramkę do Plichty, jego uderzenie broni Radzik.
34 min. - Bezproduktywna gra JKH w przewadze.
31 min. - Gra wznowiona.
31 min. - Będziemy mieli kilka minut przerwy, w boksie kar pękła szyba po starciu zawodników.
31 min. - GOL! 2:2! Małe zamieszanie przed bramką, odbity krążek trafia do Fojtika, który umieszcza gumę w pustej bramce.
30 min. - Mocno Nemeczek, odbija Radziszewski.
28 min. - Kolejna strata McCauleya w okolicach swojej bramki, Kulas zagrywa do Plichty, ale ten z dwóch metrów nie trafił w krążek. W odpowiedzi Liotti, ale dobra interwencja Zabolotnego.
27 min. - Tym razem Radziszewski broni strzał Stebera.
27 min. - Protivny z dystansu, łapie Radzik.
26 min. - McCauley w słupek! Odpowiedź JKH i strzał Kantora broni Radziszewski.
24 min. - GOL! 2:1! Strzał Rompkowskiego do boku odbija Radziszewski, do krążka dopadł Bondarew i zagrał przed bramkę do Polodny, a temu zostało umieścić krążek w pustej bramce.
24 min. - Laszkiewicz ze środka, prosto w Radziszewskiego.
23 min. - Po uderzeniu McCauleya krążek poszedł po bandzie i trafił do Urbanowicza, ten wyszedł sam na Radziszewskiego, jednak nie zdołał go pokonać.
22 min. - Cracovia w ataku, ale dobrze broni Zabolotny albo goście uderzają w boczną siatkę.
21 min. - Początek drugiej tercji.

20 min. - Kibice głośnymi gwizdami skwitowali decyzje sędziego Wolasa.
19 min. - Kolejna dobra interwencja Zabolotnego.
19 min. -Mocny strzał Pasiuta parkanem odbija Zabolotny.
17 min. - Laszkiewicz się rozpędził, wjechał w tercję Cracovii, ale strzał w boczną siatkę.
16 min. - Radek Nalewajka z bliska, odbija parkanem Radziszewki.
12 min. - Górny z dystansu, łapie Radziszewski.
10 min. - Laszkiewicz mija obrońców Cracovii jak tyczki, w końcu podaje do Polodny, a ten uderza w słupek!
9 min. - GOL! 1:1! Strata McCauleya za własną bramką, krążek zatańczył koło łyżwy Radziszewskiego, który nie zdołał go zamrozić, a Urbanowicz sprytnie wepchnął go do bramki!
7 min. - GOL! 0:1! Zabolotny odbija strzał do boku, ale tam już czekał Wiśniewski i wpakował gumę do bramki.
5 min. - Niepewna interwencja Radziszewskiego po strzale Laszkiewicza.
4 min. - Laszkiewicz ładnie zza bramki do Marca, ale jego strzał odbija Radziszewski.
2 min. - Pewne interwencje Zabolotnego po strzałach krakowian.
1 min. - Początek meczu.

Obie drużyny już na tafli, za moment początek spotkania.

72 D. Zabolotny (BR1) 60:00 25 23 2 0.92