3 : 1 Jordan Pietrus ( Jordan Knox - Michael Danton ) 5 na 5 +/- 33:30
4 : 1 Martin Vozdecký ( Krzysztof Zapała - Petr Šinágl ) 5 na 5 +/- 36:27
5 : 1 Miroslav Zaťko ( Martin Vozdecký - Krzysztof Zapała ) 5 na 4 +/- 46:16
6 : 1 Jordan Pietrus ( Kamil Dolny ) 5 na 5 +/- 52:20
7 : 1 Radosław Sawicki ( Michael Cichy - Miroslav Zaťko ) 5 na 5 +/- 52:54

03:13 Jordan Pietrus (#16) Ciarko PBS Bank 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
11:56 Louis Liotti (#28) Comarch Cracovia 2 min. Przeszkadzanie
14:38 Marcin Wiśniewski (#13) Comarch Cracovia 2 min. Atak kolanem
24:40 Filip Stoklasa (#10) Comarch Cracovia 2 min. Nadmierna ostrość w grze
24:40 Michael Danton (#34) Ciarko PBS Bank 2 min. Nadmierna ostrość w grze
44:51 Filip Stoklasa (#10) Comarch Cracovia 2 min. Rzucenie na bandę

- Koniec Meczu.
- 60 min. - Ostatnie 15 sekund zawodnicy stanęli i czekali na końcową syrenę.
- 58 min. - Akcja Vozdeckyego, ale obrońca Cracovii położył się na lodzie i zatrzymał akcję przed bramką.
- 58 min. - Valczak dokłada kija przed bramką, ale guma ląduje nad poprzeczką.
- 57 min. - Danton sam na sam, ale prosto w łapaczkę Radzika.
- 56 min. - Duże zamieszanie pod bramką Radziszewskiego, ale ostatecznie bramkarz przyciska gumę do lodu.
- 52 min. - GOL! 7-1! Debiutancki gol w PHL Sawickiego, świetnie go obsłużył go Cichy.
- 52 min. - GOL! 6-1! Pietrus trafia idealnie w okienko bramki Radziszewskiego.
- 52 min. - Kisielewski z metra trafia obok słupka, groźna akcja gości.
- 50 min. - Czas dla Cracovii.
- 49 min. - Turon z bliska, Radziszewski łapie.
- 48 min. - Strzyżowski do Cichyego, ten z pierwszego krążka obok bramki.
- 46 min. - GOL! 5-1! Zatko huknął z niebieskiej, Radziszewski przepuścił gumę po lodzie gdy zasłaniał go Sinagl.
- 45 min. - Strzał Dantona prawie prześlizgnął się za linie bramkową, Cracovia wybija - dobija Pietrus - Radzik na posterunku.
- 44 min. - Stoklasa rzucił na bandę Sawickiego - kara dla Cracovii.
- 43 min. - Cracovia przez dłuższy moment zamknęła w tercji gospodarzy gdy na lodzie przebywała trzecia formacja Sanoka.
- 42 min. - Zatko z pierwszego krążka, zablokowany - dobitka Sinagla - łapie Radzik.
- 41 min. - Strzał Stoklasy zablokowany.

- Strzały: 14 - 10.
- Koniec II tercji. Zmiana przy pierwszym golu, gdzie gumę do bramki skierował Petr Sinagl.
- 39 min. - Wilusz prosto w bramkarza.
- 39 min. - Kostek wycofał do Zatki, jego mocny strzał odbił się od barku Radziszewskiego.
- 37 min. - Noworyta wycofał do S. Kowalówka a ten huknął nad bramką.
- 36 min. - 4-1! Świetna koronkowa akcja gospodarzy. Sinagl z poświęceniem rzucił się na lód podając do Zapały a ten w sytuacji 2 na 1 odebrał z backhandu do Vozdeckyego, czeski napastnik dołożył kija dając kolejnego gola gospodarzom.
- 35 min. - Indywidualna akcja Cichyego, który minął obrońcę i był blisko wpakowania krążka do bramki, ale krążek wylądował obok słupka.
- 35 min. - Pitton broni strzał Stoklasy.
- 34 min. - GOL! 3-1! Knox uderzył ze środka, Radzik odbił krążek a na raty dobił go do bramki Pietrus.
- 34 min. - Indywidualna Cichyego, uderzył z okolicy bulika, mrozi w parkanach Radzik.
- 33 min. - Cichy wjechał przed bramkę, uderzył, kilka dobitek, mrozi jednak Radzik do tego wymiana ciosów pod jego bramką, przerwa w grze.
- 32 min. - Sinagl z trzech metrów prosto w bramkarza.
- 31 min. - Williams z niebieskiej, lot krążka zmienił Knox, łapie Radzik - ale sędzia odgwizduje zagranie wysokim kijem.
- 30 min. - Strzał Słabonia odbija odbijaką Pitton.
- 29 min. - Mocny strzał Dutki odbija Radziszewski.
- 26 min. - Valczak w sytuacji sam na sam, trafia wysoko nad bramką.
- 25 min. - Radzik odsyła na ławkę kar Dantona i Stoklasę.
- 24 min. - Strzał z okolicy bulika S. Kowalówki odbija parkanem Pitton.
- 24 min. - Dvorzak uderzył obok słupka.
- 22 min. - Dwukrotnie skaczący krążek przed bramką Radziszewskiego, blisko pokonania go Vozdecky.
- 21 min. - Strzał Fojtika wysoko nad bramką.

- Koniec I tercji. Strzały: 12 - 8.
- 19 min. - Sinagl do Zapały, ten uderzył z pierwszego krążka, nad spojeniem bramki.
- 18 min. - Zatko z niebieskiej po drodze lot krążka zmienił Sinagl, mrozi gumę Radziszewski.
- 16 min. - GOL! 2-1! Vozdecky wycofał krążek do nadjeżdżającego Richtera a ten uderzył idealnie pod poprzeczkę bramki Radziszewskiego.
- 16 min. Zapała wjechał w tercję i od razu uderzył, pewnie do raka łapie bramkarz Cracovii.
- 15 min. - Strzyżowski zmienił lot krążka pod bramką, odbija Radzik.
- 14 min. - GOL! 1-1! Z niebieskiej uderzył Richter, Radziszewski przepuścił krążek pomiędzy parkanami a tam gumę dobił do bramki Sinagl.
- 13 min. - Strzał Zatki, pewnie łapie do raka Radziszewski.
- 12 min. - McCauley ucierpiał po starciu przy bandzie z Sinaglem.
- 10 min. - Cichy do Pietrusa, ten z boku w parkan Radziszewskiego.
- 9 min. - Z boku uderzył Mermer, odbija spokojnie Radzik.
- 9 min. - Dutka z niebieskiej, ale niedokładnie i łatwo odbija Radziszewski.
- 9 min. - Z bulika uderzył Pasiut, pewnie mrozi Pitton.
- 8 min. - Zatko wrzucił pod bramkę, pewnie łapie Radziszewski.
- 6 min. - Pietrus dostał podanie wzdłuż bramki, ale uderzył nad poprzeczką.
- 6 min. - Mocny strzał Strzyżowskiego obok słupka.
- 5 min. - GOL! 0-1! Niepilnowany McCauley uderza nad interweniującym Pittonem.
- 4 min. - Z niebieskiej Adrian Kowalówka - pewnie łapie Pitton.
- 4 min. - Słaboń wjechał przed bramkę, mrozi gumę ciałem Pitton.
- 3 min. - Akcja Valczaka, wjechał przed bramkę, odbija Pitton.
- 1 min. - Indywidualna akcja Sinagla, ale jego strzał z bliska i dobitkę broni Radziszewski.
- 1 min. - Słaboń z trzech metrów, odbija Pitton.

31 B. Pitton (BR1) 60:00 21 20 1 0.95