20:27 Martin Vozdecký (#8) Ciarko PBS Bank 2 min. Zahaczenie
22:26 Josef Vítek (#73) GKS Tychy 2 min. Atak łokciem
24:51 Martin Richter (#5) Ciarko PBS Bank 2 min. Uderzanie kijem
26:06 Josef Vítek (#73) GKS Tychy 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
39:44 Mike Danton (#34) Ciarko PBS Bank 2 min. Uderzanie kijem
41:41 Milan Baranyk (#28) GKS Tychy 10 min. Niesportowe zachowanie
44:12 Jakub Witecki (#66) GKS Tychy 2 min. Rzucenie na bandę
44:12 Jakub Witecki (#66) GKS Tychy 10 min. Niesportowe zachowanie
44:12 Bogusław Rąpała (#23) Ciarko PBS Bank 2 min. Nadmierna ostrość w grze
44:12 Jakub Witecki (#66) GKS Tychy 2 min. Nadmierna ostrość w grze
47:37 Adam Bagiński (#3) GKS Tychy 10 min. Niesportowe zachowanie

KONIEC! CIARKO PBS BANK KH SANOK MISTRZEM POLSKI!
- 60 min. - Strzyżowski nie trafia do pustej bramki. Mahbod też.
Ostatnie 60 sekund.
- 59 min. - Kostecki miał przed sobą pustą bramkę, ale przestrzelił.
- 58 min. - Tyszanie bez bramkarza. Postawili wszystko na jedną kartę.
- 58 min. - Kolejny kąśliwy strzał Stebera. Bez efektu bramkowego.
- 57 min. - Sanoccy kibice skandują już nazwiska trenerów. Są pewni wygranej.
3 min i 32 sekundy do końca i trener Sanoka poprosił o czas.
- 57 min. - Kolejne świetne okazje tyszan. Najpierw Malasiński, potem Mojżisz.
- 56 min. - Baranyk do Parzyszka i jak on tego nie strzelił?! Miał przed sobą niemal pustą bramkę.
- 55 min. - Petarda Mojżisza obok słupka.
- 54 min. - Vozdecky do Mahboda - krążek z linii bramkowej wygarnął obrońca!
- 53 min. - Rąpała blokuje strzał Stebera.
- 53 min. - Strzał Zapały - odbija Żigardy.
- 52 min. - Kostecki do Strzyżowskiego ale ten prosto w bramkarza.
- 50 min. - Kloz wrzuca na bramkę, Wilusz dobijał ale mrozi Żigardy.
- 48 min. - Bagiński sprowokowany przez Dantona rzuca rękawice, Danton jednak tego nie robi i kara 10 min dla Bagińskiego. Przypomnijmy, że od początku play-off Danton gra za złamaną kością śródręcza.
- 47 min. - Strzał Kosteckiego obok bramki, krążek odbija się od bandy - dobitka trafia prosto w bramkarza.
- 46 min. - Havlik z niebieskiej odbija Murray, dobitka Łopuskiego też pada łupem sanockiego bramkarza.
- 44 min. - Witecki rzuca na bandę Kloza, który nie podnosi się z lodu. Wymierzyć sprawiedliwość Rąpała, który zaatakował Witeckiego pięścią.
- 44 min. - Kloz wrzuca po bandzie, ale krążek wychodzi na siatkę za bramką.
- 42 min. - Baranyk obsypał śniegiem Murraya gdy zahamował gwałtownie przed nim, sędzia sadza czeskiego napastnika na 10 minut na ławkę kar.
- 42 min. - Jak to Łopuski nie strzelił? Murray jak długi wyciągnął gumę parkanem!
- 41 min. - Sokół stracił gumę za bramką na rzecz Vozdeckyego, który wjechał przed bramkę, ale nie zdołał wcisnąć gumy do bramki.
- 41 min. - Mojżisz z niebieskiej odbija Murray, dobitka Malasińskiego niecelna.

- Koniec II tercji
- 40 min. - Z niebieskiej Mojżisz, odbija pewnie Murray.
- 39 min. - Kolusz sam na sam, broni Murray, w rewanżu Sinagl wjechał przed bramkę, ale nie zdołął wcisnąć gumy do bramki.
- 39 min. - Mahbod w zamieszaniu nie trafia do bramki.
- 38 min. - Sinagl pod bramkę, z bliska Vozdecky - odbija skutecznie Żigardy.
- 37 min. - Sulka z metra, ale pewnie mrozu gumę Murray.
- 36 min. - Hudec sam przed bramkarzem - ale trafia prosto w niego.
- 36 min. - Steber z bliska, odbija Murray.
- 35 min. - Hudec pod bramkę, lot krążka zmienił Danton, odbija Żigardy.
- 33 min. - Witecki pod bramkę, ale obrońca przejmuje krążek.
- 31 min. - GOL! 2-0! Vozdecky przepchał Sokoła, wyłożył gumę przed bramkę Szinaglowi jego strzał broni Żigardy, dobijał Mabhoda a akcję zakończył Vozdecky.
- 29 min. - Wilusz pod bramkę, Danton jednak nie trafia czysto w krążek.
- 28 min. - Strzał Malasińskiego odbija Murray, próbował dobijać, krążek obok słupka.
- 27 min. - Rąpała blokuje strzał Galanta, utykając schodzi do boksu.
- 26 min. - Znakomita szansa Tyszan, ale Łopuski z bliska trafia w Murraya.
- 25 min. - Richter z niebieskiej, ale zbyt lekko i odbija Żigardy.
- 24 min. - Strzał Bescha odbija, Szinagl z bliska dobijał ale trafił w boczną siatkę.
- 23 min. - Niepilnowany Kloz uderzył, ale guma po łapaczce przechodzi nad bramką.
- 23 min. - Vitek trafił kijem w głowę Strzyżowskiego i sędzia odsyła go na ławkę kar.
- 23 min. - Murray odbija strzał Kolusza i Kotlorza.
- 22 min. - Strzyżowski z bliska, łapie Żigardy.
- 22 min. - Galant do Stebera, ten sam przed bramkarzem, ale Murray odbija gumę!
- 22 min. - Galant z boku, zamieszanie pod bramką. Na raty gumę mrozi Murray, wymiana ciosów pod bramką.
- 21 min. - Kolusz przestrzelił na pustą bramkę z trzech metrów.

- Koniec I tercji
- 19 min. - Indywidualna akcja Mahboda przez całe lodowisko, ale jego strzał zablokowany i ląduje nad bramką.
- 17 min. - Murray odbija strzał Malasińskiego.
- 16 min. - Murray dwukrotnie broni strzały Kotlorza i Mojżisza w obu sytuacjach na raty.Po strzale tego pierwszego krążek przeturlał się obok słupka.
- 15 min. - Danton pod bramkę, Wilusz niedokładnie uderzył, mrozi pewnie Żigardy.
- 13 min. - Baranyk z okolicy niebieskiej, odbija Murray.
- 12 min. - Zapała blisko przejęcia krążka w sytuacji 1 na 1, ale uprzedza go Żigardy.
- 9 min. - Baranyk uderza nad bramką.
- 8 min. - Murray z bliska parkanem odbija strzał Łopuskiego.
- 7 min. - Mojżisz z niebieskiej, niecelnie.
- 5 min. - Mermer do Bescha, ten trafia prosto w bramkarza.
- 4 min. - Strzał Sulki po rykoszecie wysoko nad bramką.
- 4 min. - Indywidualna akcja Vozdeckyego, jednak sędzia z niewiadomej przyczyny gwiżdżę spalonego.
- 3 min. - Malasiński z okolicy bulika, na raty mrozi Murray.
- 2 min. - Vitek do Kolusza, ale ten nie opanował krążka i łapie Murray.
- 2 min. - Witecki, zablokowany, guma trafia obok bramki.
- 2 min. - GOL! 1-0! Wrzutka na bramkę Strzyżowskiego i Żigardy sam w sobie znany sposób wpuszcza krążek do bramki. Pomógł mu w tym Wanacki od którego guma się odbiła.