21:09 Tobiasz Bernat (#40) HC GKS 10 min. Niesportowe zachowanie
22:11 Błażej Salamon (#61) Polonia 2 min. Zahaczenie
26:22 Jarosław Dołęga (#23) Polonia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
31:39 Michał Krokosz (#11) HC GKS 2 min. Zahaczenie
37:39 Michał Krokosz (#11) HC GKS 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
40:47 Tobiasz Bigos (#86) HC GKS 2 min. Zahaczenie
42:10 Radek Meidl (#21) Polonia 2 min. Uderzanie kijem
48:34 Marek Wróbel (#15) Polonia 4 min. Wysoki kij
50:57 Jarosław Dołęga (#23) Polonia 2 min. Trzymanie
57:49 Michał Krokosz (#11) HC GKS 2 min. Nadmierna ostrość w grze
57:49 Jakub Stasiewicz (#18) Polonia 2 min. Nadmierna ostrość w grze

---
60 min - KONIEC MECZU

57 min - Bernat leżał na lodzie przez chwilę, z grymasem bólu trzymając się za kolano zjechał z tafli przy pomocy kolegów z drużyny

56 min - Stępień nad lodem, pewnie gumę wyłapał Skrabalak

53 min - GOOL! Bigos silnie z niebieskiej zmniejsza prowadzenie Polonii

52 min - Słupek po przekierowaniu Bernata

51 min - GOOL! Bramka w osłabieniu. Fabry do Akinsa, a ten strzałem w długi róg nie dał szans Skrabalakowi

49 min - GOOL! Szewczyk wykorzystuje podanie Bernata z bliska i na raty pokonuje bramkarza gości

45 min - Polonia kontroluje wynik pojedynku, GKS dąży do zdobycia honorowej bramki

43 min - Krótkie przepychanki pod bramką GKS. Meidl odesłany na ławkę kar

41 min - Słupek po akcji Szewczyka

40 min - Koniec II tercji, zapraszamy za 15 min

39 min - GOOL! Dołęga wjechał w tercję GKS i strzałem przy słupku zaskoczył Skrabalaka, który długo zbierał się z lodu po stracie bramki

38 min - GOOL! Sito Bychawskiego. Zawodnik pięknym strzałem z niebieskiej linii po raz kolejny pokonał Skrabalaka

36 min - GOOL! Dwójkowa akcja przynosi kolejną bramkę dla gości. Wróbel wykorzystał podanie z boku Stasiewicza

36 min - Szewczyk celował w okienko, broni bramkarz Polonii. Dobitka Bernata - również wybroniona

35 min - Akins z bliska, krążek do boku przekierował bramkarz miejscowych

33 min - GOOL! Valecko z niebieskiej, broni Skrabalak. Przy dobitce Salamona był już bezradny

31 min - Szewczyk z najazdu, z trudem krążek do ciała przycisnął Okolicany

29 min - GieKSa próbuje strzelić kontaktowego gola, lecz nie potrafi przeprowadzić składnej akcji zakończonej celnym strzałem

26 min - Dwójkowa akcja Polonii. Wróbel do Stasiewicza, a ten z metra wprost w powracającego na pozycję Skrabalaka

25 min - Krokosz mocno nad lodem, krążek odbił do boku Okolicany

24 min - Frączek nad poprzeczką po raz kolejny w dzisiejszym meczu

22 min - Bernat nie zgodził się z decyzją sędziego za co otrzymał 10 min, Polonia w natarciu

20 min - Po gwizdku spiker ogłosił zmianę strzelca, bramkę zapisano Wieczorkowi, a nie jak wcześniej podano Maciejewskiemu. Najwidoczniej ten pierwszy dotknął w czasie lotu krążek i lekko zmienił jego tor lotu

20 min - KONIEC I TERCJI

17 min - W odpowiedzi Bernat z bliska nad poprzeczką

16 min - GOOL! Maciejewski z niebieskiej zaskakuje Skrabalaka

14 min - Szansa miejscowych na remis. Słodczyk z dwóch metrów strzela wprost w bramkarza gości

13 min - GOOL! Niepilnowany przez nikogo Banaszczak kieruje krążek do odsłoniętej przez Skrabalaka luki

12 min - Valecko dwukrotnie z niebieskiej, krążek parkanem odbił Skrabalak

10 min - Frączek nad poprzeczką

8 min - Po strzale Łucznikowa krążek otarł się o łapaczkę Skrabalaka i spadł na lód. W Katowicach nadal bez bramek

7 min - Jaskólski dwukrotnie uderzył na bramkę Polonii, krążek na raty wybronił Okolicany

5 min - Miejscowi kibice rozwiesili trans - SWOJE KAPSY NAPEŁNIŁEŚ, HOKEJOWY KLUB ZNISZCZYŁEŚ

4 min - Wróbel będąc między bulikami posłał gumę po lodzie, z trudem broni Skrabalak

3 min - Fabry pomknął prawą stroną, lecz nie zdołał oddać celnego strzału

2 min - Zukal po lodzie, broni bramkarz Polonii. Wcześniej z ostrego kąta obok bramki uderzył Wróbel

1 min - Gramy, krążek dla gości. W bramkach Skrabalak i Okolicany

0 min - Witamy z Katowic, za ok 7 min początek pojedynku. Startujemy od 17:00!

30 M. Skrabalak (BR1) 60:00 38 30 8 0.79