Lodowisko: Kraków (Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego)
Sędziowie liniowi: Marcin Młynarski - Tomasz Przyborowski

Strzały na bramkę przeciwnika: 30 - 27 Liczba wszystkich kar w meczu: 7 - 4
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 800

0 : 1 Krystian Dziubiński ( Dariusz Gruszka ) 5 na 4 +/- 01:06
0 : 2 Tomasz Landowski ( Dariusz Gruszka - Kamil Kapica ) 5 na 3 +/- 04:12
1 : 2 Adrian Kowalówka ( Sebastian Kowalówka ) 5 na 5 +/- 10:25
1 : 3 Krystian Dziubiński ( Dawid Olchawski ) 5 na 5 +/- 17:03
1 : 4 Damian Tomasik 5 na 5 +/- 19:34
2 : 4 Tomasz Kozłowski ( Aron Chmielewski - Sebastian Kowalówka ) 5 na 4 +/- 24:28
3 : 4 Aron Chmielewski ( Michal Žvátora ) 5 na 5 +/- 39:04
4 : 4 Aron Chmielewski ( Sebastian Kowalówka - Adrian Kowalówka ) 5 na 5 +/- 47:04
5 : 4 Michał Piotrowski ( Bartosz Dąbkowski ) 5 na 5 +/- 51:37
6 : 4 Aron Chmielewski ( Sebastian Kowalówka ) 4 na 4 EN +/- 59:33

00:42 Daniel Laszkiewicz (#22) Comarch Cracovia 5 min. Rzucenie na bandę
00:42 Daniel Laszkiewicz (#22) Comarch Cracovia 20 min. Kara meczu
03:46 Michal Žvátora (#10) Comarch Cracovia 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
24:18 Mateusz Michalski (#88) MMKS Podhale 2 min. Wysoki kij
29:02 Milan Kostourek (#88) Comarch Cracovia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
39:32 Dariusz Gruszka (#79) MMKS Podhale 2 min. Zahaczenie
48:15 Filip Wielkiewicz (#17) MMKS Podhale 2 min. Zahaczenie
55:31 Patryk Noworyta (#55) Comarch Cracovia 2 min. Zahaczenie
57:43 Bartłomiej Niesłuchowski (#41) MMKS Podhale 2 min. Celowe przesunięcie bramki
59:11 Jarosław Kłys (#21) Comarch Cracovia 2 min. Przeszkadzanie
59:11 Jarosław Kłys (#21) Comarch Cracovia 10 min. Niesportowe zachowanie

60min - Kara dla Kłysa za przeszkadzanie, jeszcze 10 minut za niesportowe zachowanie. Czas dla Podhala.
59min - Chmielewski podał krążek rywalowi poszła z tego kontra, na szczęście Radzik wspólnie z obrońcą wyjaśniają sytuację.
58min - Zdaniem sędziego Niesłuchowski celowo poruszył bramkę za co otrzymał dwie minuty.
57min - Dziubiński z dwóch metrów trafił prosto w Radzika.
56min - Kara dla Noworyty za zahaczanie, dwie minuty przewagi dla gości.
52min - Gooool!!! Błąd przy zmianie popełnili goście, krążek przejął Piotrowski i pięknym strzałem z nadgarstka trafił w samo okienko. Pasy po raz pierwszy prowadzą w tym spotkaniu.
51min - Goście już w komplecie. Nie zagroziła Cracovia bramce Niesłuchowskiego grając w przewadze.
48min - Goooooooooool!!! Mamy remis! Aron Chmielewski idealnie obsłużony przez S. Kowalówkę i z bliska pakuje krążek do bramki.
46min - Bryniczka po błędzie naszej defensywy stanął przed szansą zdobycia piątego gola, ale krążek przeleciał kilka centymetrów obok słupka.
45min - Noworyta huknął z niebieskiej! Z kłopotami, ale skutecznie Niesłuchowski.
44min - Ogromne zamieszanie pod bramką Podhala najwięcej przytomności zachował Piotrowski, ale jego strzał minął pustą bramkę Podhala.
43min - Chmielewski starał się "od zakrystii" zaskoczyć bramkarza Podhala, ale ten mrozi krążek.
42min - Goście już w komplecie, nie udało się wykorzystać przewagi.
41min - Trzecia tercja właśnie się rozpoczęła.

Przepraszamy za problemy techniczne. Trzecia tercja będzie już prowadzona bez opóźnień.