Sędziowie liniowi: Grzegorz Klich - Piotr Matlakiewicz

Strzały na bramkę przeciwnika: 53 - 28 Liczba wszystkich kar w meczu: 9 - 13
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 2000
Łączna długość kar w meczu: 18 - 26 min.

1 : 0 Vladimír Urban ( Robert Kostecki - Mateusz Wilusz ) 5 na 5 +/- 02:24
2 : 0 Martin Vozdecký ( Petr Haluza - Petr Šinágl ) 5 na 5 +/- 03:46
3 : 0 Samson Mahbod ( Bogusław Rąpała - Petr Šinágl ) 5 na 4 PENS +/- 08:53
4 : 0 Martin Vozdecký ( Martin Richter - Petr Šinágl ) 5 na 3 +/- 10:02
5 : 0 Petr Haluza ( Petr Šinágl - Martin Vozdecký ) 5 na 4 +/- 17:09
6 : 0 Justin Chwedoruk ( Bogusław Rąpała - Samson Mahbod ) 5 na 4 +/- 22:14
7 : 0 Petr Haluza ( Vojtěch Kloz - Petr Šinágl ) 5 na 5 +/- 24:15
7 : 1 Mateusz Bepierszcz ( Filip Drzewiecki - Łukasz Podsiadło ) 5 na 4 +/- 33:58

20:21 Filip Drzewiecki (#84) HC GKS 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
25:03 Robert Kostecki (#10) Ciarko PBS Bank 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
32:45 Marek Strzyżowski (#80) Ciarko PBS Bank 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
35:45 Justin Chwedoruk (#11) Ciarko PBS Bank 2 min.
35:45 Marek Zukal (#21) HC GKS 2 min. Nadmierna ostrość w grze
35:45 Justin Chwedoruk (#11) Ciarko PBS Bank 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
52:30 Łukasz Podsiadło (#25) HC GKS 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
54:50 Martin Richter (#5) Ciarko PBS Bank 2 min.
55:44 Tobiasz Bigos (#86) HC GKS 2 min. Zahaczenie

- Koniec Meczu.
- 58 min. - GOL! 10:3! Gospodarze spuścili z tonu i trzeci gol dla Katowic. Z bliska Dołęga pokonuje bramkarza Sanoka.
- 57 min. - Mahbod z niebieskiej, broni Chapkow.
- 56 min. - GOL! 10:2! Zasłonięty Murray przepuszcza strzał z okolicy niebieskiej Danko.
- 56 min. - Demkowicz wjechał przed bramkę, próbował wcisnąć gumę - łapie Chapkow.
- 55 min. - Murray odbija gumę po strzale Bepierszcza
- 54 min. - Mahbod z niebieskiej, po rykoszecie mrozi Chapkow.
- 53 min. - Strzał Richtera wysoko do góry odbija Chapkow.
- 52 min. - Biały zaatakował przy bandzie Zukala, który po chwili podnosi się z lodu.
- 50 min. - W sytuacji sam na sam Chapkow łapie strzał Demkowicza.
- 48 min. - GOL! 10:1! Chwedoruk z okolicy bulika huknął tuż przy słupku!
- 47 min. - GOL! 9:1! Ćwikła dobija strzał Mahbod.
- 46 min. - GOL! 8:1! Chwedoruk z bliska pokonuje Raszkę.

- 40 min. - Koniec II tercji.
- 39 min. - Vozdecky obok słupka, dobija Sinagl ale nieczysto trafia w krążek i mrozi Raszka.
- 38 min. - Nieprzyjemny strzał Danko broni odbijaką Murray.
- 37 min. - Gospodarze zagrają przez prawie 2 minuty w podwójnym osłabieniu.
- 36 min. - Spod bandy Terminesi, pewnie łapie Raszka.
- 35 min. - Murray odbija strzał Bigosa.
- 35 min. - GOL! 7-1! Bepierszcz niepilnowany po podaniu Drzewieckiego idealnie trafia w okienko bramki gospodarzy.
- 33 min. - Efektownie Murray łapie do raka strzał Zukala
- 31 min. - Strzał Vozdeckyego odbija Raszka.
- 30 min. - Krążek po rykoszecie nad bramką Murraya.
- 28 min. - Adam Jaskólski w sytuacji sam na sam, ale pewnie łapie Murray.
- 27 min. - Gospodarze wyszli 3 na 1, ale złe podanie Kosteckiego i łapie Raszka.
- 26 min. - Katowice bardzo nieporadnie w przewadze.
- 24 min. - GOL! 7-0! Haluza trafia pod poprzeczkę po wcześniejszym odbiciu gumy przez Raszkę po strzale Kloza.
- 23 min. - Strzał Jaskólskiego odbija parkanem Murray.
- 22 min. - GOL! 6-0! Chwedoruk wjechał przed bramkę i wcisnął gumę do bramki Raszki.
- 21 min. - Pociecha przed bramką dołożył kija, parkan Raszki na miejscu.

- Strzały 26 - 6 po I tercji.

- Koniec I tercji
- 19 min. - Z okolicy bulika Szewczyk, ale pewnie łapie Murray.
- 17 min. - GOL! 5-0! Kolejna wypieszczona akcja przez czeski atak i z bliska Haluza pakuje gumę do bramki.
- 16 min. - Terminesi z niebieskiej, lot krążka zmienił Milan, ale obok słupka.
- 15 min. - Strzyżowski faulowany przed bramką i kolejna kara dla gości.
- 15 min. - Ponownie uderzył Richter, ale pewnie łapie Raszka.
- 14 min. - Richter dwa razy, odbija Raszka. Sinagl dwukrotnie, ale Raszka łapie na raty.
- 12 min. - Bepierszcz z bliska, ale broni Murray.
- 11 min. - Poprzeczka po strzale Mahboda, za moment ten sam zawodnik strzela w słupek.
- 10 min. - Czas dla Katowic
- 10 min. - GOL! 4-0! Z nadgarstka huknął Vozdecky, krążek odbił się od sitki w bramce i wypadł przed bezradnego Raszkę.
- 10 min. - 1:24 gospodarze grają 5 na 3.
- 10 min. - Z niebieskiej Terminesi - pewnie łapie Raszka.
- 9 min. - GOL! 3-0! Rozklepana defensywa Katowic i Mahbod trafia do pustej bramki.
- 7 min. - Drzewiecki sam na sam, ale odbija do boku Murray.
- 7 min. - Sinagl do Haluzy ten na szybkości wyszedł na sytuację sam na sam, ale Raszka skutecznie broni.
- 6 min. - Strzał Wilusza, mrozi Raszka. Katowice na razie bez strzału na bramkę Murraya.
- 5 min. - Podanie zza bramki do Chwedoruka ten z bliska trafia w Raszkę.
- 4 min. - GOL! 2-0! Vozdecky idealnie przymierzył nad łapaczką Raszki z dwóch metrów. Ładnie krążek wymienili Haluza z Sinaglem.
- 3 min. - Z bliska strzelał Wilusz, mrozi Raszka.
- 2 min. - GOL! 1-0! Urban w okno! Wycofanie krążka przez Kosteckiego i Słowak trafia idealnie pod poprzeczkę.
- 1 min. - Dwie szanse pierwszego ataku gospodarzy, najpierw z bliska strzelał Vozdekcy a zaraz poprawił Haluza. Raszka na posterunku.
- 18:10 - Początek spotkania.
- Spotkanie opóźnione o 10 minut, sędziowie nie dotarli na mecz.

31 J. Murray (BR1) 60:00 28 25 3 0.89