0 : 2 Marek Wróbel ( Mateusz Strużyk ) 4 na 5 44:55
0 : 3 Jakub Radwan ( Marek Wróbel ) 5 na 5 58:52

09:37 Artur Wieczorek (#6) TMH Polonia 2 min. Rzucenie na bandę
15:15 Krzysztof Kantor (#61) TMH Polonia 2 min. Podcięcie
29:38 Patrik Vrána (#32) TMH Polonia 2 min.
31:51 Piotr Ziętara (#81) MMKS Podhale 2 min. Zahaczenie
43:53 Dariusz Puzio (#27) TMH Polonia 2 min. Zahaczenie
47:04 Krzysztof Kantor (#61) TMH Polonia 2 min. Wysoki kij
54:48 Krzysztof Kantor (#61) TMH Polonia 2 min. Atak łokciem

Kary: 2 - 12
Strzały: 27 - 25

KONIEC! POLONIA W PLH!

59. min - GOL! 0:3 - Radwan przypieczętowuje awans Polonii.
59. min - Ostatnia minuta gry.
57. min - Czas dla Podhala.
56. min - Kolejna gra w przewadze po stronie Podhala.
54. min - Polonia niemal już całkowicie cofa się do defensywy.
52. min - Za dużo błędów popełniają Górale aby móc wygrać ten mecz.
50. min - Fatalna gra Podhala, tutaj raczej nic się już nie zmieni.
49. min - Łabuz spod niebieskiej w słupek.
38. min - Kolejna kara dla Polonii.
45. min - GOL! 0:2! - Wróbel zdobywa drugą bramkę dla Polonii dobijając strzał Strużyka! Szarotki tracą drugą bramkę grając w przewadze.
44. min - Puzio na ławce kar. Okazja dla Szarotek.
43. min - Nadal nic się nie układa Podhalu. Polonia coraz bliżej ekstraklasy.
42. min- Strzał Wieczorka, Rajski pewnie broni.
41. min - Trzecia tercja rozpoczęta. Tercja o być albo nie być dla nowotarskiego hokeja.

Koniec 2. tercji.
39. min - Ogromne zamieszanie pod bramką Krausa! Sporo szczęścia mieli teraz bytomianie.
37. min - Gospodarze bez pomysłu na grę. Ekstraklasa oddala się dla Górali z minuty na minutę coraz bardziej.
35. min - Szarotki wybroniły karę.
33. min - Piękna interwencja Rajskiego po strzale obrońcy Polonii.
32. min - Ponownie słaba gra Podhala w przewadze. Teraz w przewadze grają goście.
30. min - Górale po raz kolejny w przewadze.
28. min - Nie układa się dzisiaj gra Podhalu. Polonia szuka okazji na podwyższenie prowadzenia.
26. min - Voznik obok bramki.
24. min - Wieczorek indywidualnie, prosto w Rajskiego.
23. min - Ładna akcja Zarotyńskiego i Neupauera, Kraus broni rakiem.
21. min - Druga tercja rozpoczęta.

Koniec 1. tercji.
19. min - Jak na razie Kraus spisuje się świetnie w bramce. Gospodarze nie mogą znaleźć sposobu na pokonania bramkarza gości.
17. min - Goście w pełnym zestawieniu.
16. min - GOL! 0:1! - Fatalny błąd Górali, którzy zgubili krążek przy rozgrywaniu zamka. Radwan wychodzi sam na sam z Rajskim i pewnie pokonuje golkipera Podhala.
16. min - Kara dla Kantora. Druga gra w przewadze Podhala.
13. min - Vrana zza zasłony, Rajski broni.
12. min - Słaba gra Podhala w przewadze i jak na razie nadal bez bramek.
10. min - Górale w przewadze.
8. min - Niewiele się dzieje. Sporo niedokładności.
5. min - Zamieszanie pod bramką Rajskiego. Sporo szczęścia miał golkiper Szarotek.
4. min - Michalski indywidualnie po kiju obrońcy Polonii, krążek poza taflą.
3. min - Gra przeniosła się już do tercji gości.
1. min - Pierwszy akcja Polonii. Stoklasa, broni Rajski.
1. min - Pierwsze wznowienie dla Podhala.
0. min - Zaczynamy! W bramkach Rajski i Kraus. Szydłowski kontuzjowany.

W dzisiejszy niedzielni wieczór poznamy mistrza I ligi, który w przyszłym sezonie zagra w PLH. Początek decydującego starcia w Nowym Targu o 18:00. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji.

Relacja: Dawid Szewczyk.

- Chcesz nam pomóc? Wystarczy kliknąć TYLKO RAZ dziennie w reklamy tekstowe obok panelu logowania na głównej stronie Hokej.Net lub z prawej strony nad shoutboxem. Pomoże to w rozwoju strony. Dziękujemy!

33 T. Rajski (BR1) 60:00 25 22 3 0.88