05:05 Tomasz Rasikoń (#24) MUKS Naprzód 2 min. Zahaczenie
21:25 Jakub Serwiński (#6) KH Gdańsk 2 min. Przeszkadzanie
27:12 Tomasz Rasikoń (#24) MUKS Naprzód 2 min. Atak ciałem - natarcie
27:12 Jakub Puchalski (#5) KH Gdańsk 2 min. Zahaczenie
30:27 Igor Sarna (#92) MUKS Naprzód 2 min. Trzymanie
52:13 Jakub Kubicki (#44) KH Gdańsk 2 min. Trzymanie
54:07 Łukasz Kisiel (#88) MUKS Naprzód 2 min. Przeszkadzanie
54:07 Paweł Wądra (#28) MUKS Naprzód 10 min. Niesportowe zachowanie
54:21 Piotr Cinalski (#27) MUKS Naprzód 2 min. Rzucenie na bandę
58:30 Igor Sarna (#92) MUKS Naprzód 2 min. Zahaczenie

Kary: 6 - 22 (w tym 10 Wądra)
Strzały: 48 - 32

17:58 za Mazę wchodzi Szymczewski. Mazy nie ma na ławce nie wiadomo o co chodzi. Do szatni powędrował również Kantor po tym jak złamał kij - ponieważ nie wraca, to wydaje się, że już nie ma czym grać :(

35 min - Ależ gorąco pod bramką KH. Goście zamknęli gospodarzy i atakują raz po raz
39 min - Ależ 100% niewykorzystana przez Ziółkowskiego szansa dla KH, niestety zawodnik gospodarzy nie oddał strzału na pustą bramkę
39 min - Rasikoń położył się na krążek w polu bramkowym sędzia odgwizdał karny. Strużyk z zimną krwią położył bramkarz i jak profesor strzelił w pustą bramkę

43 min - Goście sam na sam z Szymczewskim, ale ten nie dał się położyć i odbił krążek
48 min - błyskawiczne wznowienie i od razu brama z podania Pipera, Sękowski prosto w okno bramki
50 min znów bardzo gorąco pod bramką Szymczewskiego, który przepuszcza krążek między parkanami, guma jednak mija bramkę
51 min Ziółkowski zagrywa do Strużyka, ale ten nie trafia będąc w idealnej sytuacji
52 min Aleniewski samotnie pędzi przez lód, podaje krążek, ale nikt nie wykończył akcji
53 min Bibrzycki przejechał całą taflę i strzałem w długi róg podwyższył prowadzenie Janowa
57 min zamieszanie pod bramką gości Ziółkowski podaje krążek, a Wrycza umieszcza gumę w siatce bramki
59 min Kubicki sam na sam z bramkarzem gości, ale przestrzela nad bramką
60 min kontra gości którą na bramkę zamienia Sowiński - wydaje się jednak, że strzał oddany został już po syrenie kończącej mecz. Jednak sędzia asystent uznaje bramkę i kończy mecz.

35 B. Maza (BR1) 17:58 11 9 2 0.82
91 A. Szymczewski (BR2) 42:2 21 16 5 0.76