8 : 0 Mateusz Michalski ( Filip Wielkiewicz ) 5 na 5 59:59

07:39 Sebastian Łabuz (#68) MMKS Podhale 2 min. Przeszkadzanie
39:47 Bartłomiej Neupauer (#9) MMKS Podhale 2 min. Zahaczenie
46:34 Mateusz Michalski (#88) MMKS Podhale 2 min. Wysoki kij
46:34 Andrzej Banaszczak (#23) TMH Polonia 2 min. Uderzanie kijem
48:30 Kasper Bryniczka (#13) MMKS Podhale 2 min. Zahaczenie
49:05 Dariusz Puzio (#27) TMH Polonia 2 min. Trzymanie
49:27 Bartłomiej Bomba (#20) MMKS Podhale 2 min. Zahaczenie
51:53 Pavel Urban (#22) TMH Polonia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika

Kary: 10 - 6
Strzały: 44 - 18

KONIEC - Szarotki pewnie pokonują Polonie 8:0. Jutro rewanż o 18:00.
60. min - GOL - Świetna akcja Podhala! W ostatniej sekundzie meczu bramkę na 8:0 zdobywa Michalski.
60. min - GOL - Zarotyński strzałem z nadgarstka pod poprzeczkę pokonuje Szopę.
59. min - Ładna akcja Polonii, jedna z lepszych jak nie najlepsza w spotkaniu, ale i tak Rajski pewnie zamraża gumę.
58. min - Ostatnie dwie minuty spotkania. Szarotki próbują jeszcze powiększyć swoją zdobycz.
54. min - Podhale w przewadze. Szydło nie może narzekać na brak pracy.
52. min - Landowski w poprzeczkę.
51. min - Gorąco pod bramką Rajskiego. Mimo podwójnego osłabienia Szarotki wyprowadzają kontrę, a karę za trzymanie otrzymuje Puzio.
50. min - Polonia przez ponad minutę grać będzie w podwójnej przewadze.
49. min - Goście ponownie w przewadze.
48. min - GOL - Łabuz strzela i szósta bramka dla Górali.
47. min - Obustronne wykluczenie.
44. min - Gorąco pod bramką przyjezdnych. W ataku ponownie trzecia piątka Podhala.
44. min - Goście blisko zdobycia bramki. Kłaczyński trafia w poprzeczkę.
42. min - Podhale już w pełnym zestawieniu.
41. min - Ostatnia odsłona spotkania rozpoczęta. Bytom z przewagą zawodnika na lodzie.

40. min - Koniec drugiej tercji spotkania. W ostatnich sekundach karę za zahaczenie zaliczył jeszcze Neupauer i goście 3. tercje rozpoczną z przewagą 1 zawodnika.
40. min - GOL - Kolejną bramkę zdobywa trzecia piątka Podhala. Istocy strzela, Kapica zmienia tor lotu krążka i 5:0.
38. min - Zmiana w bramce gości. Szydłowskiego zastępuje Szopa.
36. min - GOL - Kuriozalna bramka dla Podhala. Szydłowski gubi krążek z pola widzenia, a Kapica strzałem z backhandu pomiędzy nogami goalkipera gości pakuje krążek do siatki.
33. min - Kapica zza bramki do Bomby, ale ten trafia prosto w rak Szydłowskiego.
31. min - Ładna indywidualna akacja Zarotyńskiego, Szydłowski broni.
27. min - GOL - Sygnalizowana kara dla Bytomia, ale Podhale zdobywa trzeciego gola. Bomba po raz drugi.
27. min - Puzio sam na sam z Rajskim, ale strzela koło bramki.
24. min - Mocny strzał Bryniczki. Bytomian ratuje słupek.
23. min - Gra ponownie toczy się głównie w tercji gości.
21. min - 2. tercja rozpoczęta. Pierwsze wznowienie dla Polonii.

20 min. - Koniec 1. tercji spotkania, którą Górale zdominowali niemal całkowicie.
18. min - Goście oddają kilka strzałów na bramkę Podhala. Niestety bez pożądanego efektu.
15. min - GOL - Błąd bramkarza gości, który wybijając gumę sprzed swojej bramki trafił wprost na kij Kapicy. Kapica podaje na środek do Bomby, a ten pewnie pakuje krążek do pustej bramki.
13. min - Sporo niedokładności w grze obydwu drużyn. Szarotki próbują atakować, ale jak na razie obrońcy Polonii spisują się dobrze.
10 min. - Mimo przewagi jednego zawodnika na lodzie Polonia w żadnym większym stopniu nie zdołała zagrozić bramce Rajskiego.
8 min. - Łabuz odesłany na ławkę kar. Pierwsza gra w przewadze dla gości.
5 min. - Ładna akcja nowotarżan. Istocy trafia w poprzeczkę.
3 min. - Pierwszy akcja gości. Rajski pewnie broni.
1 min. - GOL - Pierwsza akcja Szarotek zakończona bramką. Zdobywcą Biela.
1 min. - pierwsze wznowienie dla Podhala.
0 min. - zawodnicy na lodzie. Polonia stawiła się w 13 osobowym składzie.

33 T. Rajski (BR1) 60:00 18 18 0 100