Rozgrywki: Ekstraliga - Runda V - 30 kolejka
Sędziowie liniowi: Marcin Młynarski - Tomasz Przyborowski

Strzały na bramkę przeciwnika: 39 - 26 Liczba wszystkich kar w meczu: 3 - 3
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 1600
Bramki w przewadze: 0 - 0
Łączna długość kar w meczu: 6 - 6 min.

1 : 0 Marek Strzyżowski 5 na 5 +/- 07:13
1 : 1 Aron Chmielewski ( Sebastian Kowalówka - Michał Piotrowski ) 5 na 5 +/- 07:59

04:14 Dariusz Gruszka (#31) Ciarko PBS Bank 2 min. Trzymanie
08:43 Martin Dudaš (#2) Comarch Cracovia 2 min. Przytrzymywanie kija przeciwnika
33:20 Michał Radwański Ciarko PBS Bank 2 min. Podcięcie
47:51 Martin Dudaš (#2) Comarch Cracovia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
57:27 Bogusław Rąpała (#23) Ciarko PBS Bank 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
58:22 Nicolas Besch (#74) Comarch Cracovia 2 min. Przeszkadzanie

- 59 min. - S. Kowalówka oko w oko z Odrobnym, lepszy Wiedźmin.
- 57 min. - Odrobny odbija strzał Leszka Laszkiewicza.
- 56 min. - Pociecha do Strzyżowskiego w kontrze 2 na 1, ale nieporozumienie i akcja zmarnowana
- 55 min. - GOL! 6-3! Ewidentny błąd Radziszewskiego. Vozdecky wrzucił gumę na bramkę Radzika, ten odbił łatwy krążek przed siebie a Vitek trafił do pustej bramki!
- 54 min. - Mermer do Białego, ten w idealnej sytuacji strzela zbyt lekko i mrozi Radzik.
- 53 min. - Odrobny końcówką parkanu odbija strzał Dvorzaka
- 52 min. - Strzał Piotrowskiego, odbija Odrobny.
- 50 min. - GOL! 5-3 Vozdecky! Piękny strzał z nadgarstka Vozdka ląduje w bramce Radzika.
- 47 min. - GOL! 4-3! Piękny strzał w okienko Dudasza z okolicy bulika.
- 46 min. - Indywidualna akcja Bułanowskiego przez całe lodowisko, jego strzał jednak zbyt lekki by zaskoczyć Radzika.
- 45 min. - Vitek sam na sam, broni Radziszewski. Czeski napastnik nie może się wstrzelić.
- 44 min. - Dvorzak w dobrej okazji, ale Odrobny na posterunku
- 43 min. - Chmielewski w Odrobnego.
- 42 min. - Biały do Mermera, ale ten z pierwszego krążka niecelnie
- 42 min. - Gruszka faulowany przez Bescha i karny dla gospodarzy. Gruszce uciekł krążek i karny zmarnowany.

- 38 min. - GOL! 4-2! Dziubek przejął krążek i mierzonym strzałem nie dał szans Radzikowi.
- 38 min. - Kolusz do Vozdka - ale broni Radziszewski, duża przewaga gospodarzy od kilku minut.
- 38 min. - Malasiński trafia w poprzeczkę.
- 37 min. - Dziubiński do Strzyżowskiego, ale ten obok słupka.
- 36 min. - Strzały Kotaszki i Rąpały zatrzymują się na bramkarzu gości.
- 35 min. - Świetna kontra gospodarzy, Vitek sam przed Radziszewskim, ale ten ładnie broni parkanem.
- 34 min. - Besch obok bramki i z kontrą wychodzi Kolusz z Zapałą, ale kapitan gospodarzy źle dograł do Kazka i akcja zmarnowana.
- 33 min. - Świetnie Odrobny broni odbijaką strzał Chmielewskiego.
- 31 min. - Vozdecky w idealnej sytuacji trafia w Radzika.
- 29 min. - Wajda sam przed Radzikiem, strzelił jednak prosto w niego
- 27 min. - Valczak wszedł jak w masło w tercję Sanoka ale jego strzał wylądował na słupku.
- 26 min. - GOL! 3-2! Idealne podanie Kolusza do Mojzisza a ten huknął nie do obrony.
- 26 min. - Strzał Dudasza, pewnie łapie Odrobny.
- 25 min. - Potężny strzał Kotaszki obok słupka.
- 23 min. - GOL! 2-2! Laszkiewicz wymanewrował Odrobnego i strzelił tuż obok jego parkanów.

- 20 min. - GOL! 2-1! Kontra gospodarzy, Zapała idealnie przejął krążek i dograł do wychodzącego Kolusza, a ten z pierwszego krążka strzelił nad odbijaką Radzika.
- 17 min. - Valczak w sytuacji sam na sam, ładnie broni Odrobny.
- 16 min. - Vozdecky ładnie do Bartosa, ale ten nie opanował krążka przed bramką.
- 14 min. - Radziszewski pewnie łapie strzał Malasińskiego.
- 12 min. - Vitek z pierwszego krążka, nad bramką.
- 11 min. - Dronia uderza prosto w napastnika Cracovii
- 11 min. - Dwa strzały Mojzisza, jeden odbija Radzik, drugi nad bramką.
- 10 min. - Malasiński przed Radziszewski ale nie zdołał zmieścić gumę pomiędzy nim a słupkiem.
- 9 min. - Mojzisz z niebieskiej, pewnie łapie Radzik.
- 8 min. - GOL! 1-1! Chmielewski sam przed Odrobnym, gdy ten leżał umieścił gumę nad bramkarzem.
- 7 min. - GOL! 1-0! Strzyżowski w sytuacji sam na sam wymanewrował Radzika i strzelił tuż przy słupku!

- Chcesz nam pomóc? Wystarczy tylko kliknąć w reklamy tekstowe obok panelu logowania na głównej stronie Hokej.Net. Pomoże to w rozwoju strony. Dziękujemy!

90 P. Odrobny (BR1) 60:00 26 23 3 0.88
30 M. Skrabalak (BR2) - 0 - 0 -