3 : 2 Bartłomiej Bychawski ( Jakub Więcki - Marcin Frączek ) 5 na 5 +/- 54:58
4 : 2 Tobiasz Bernat ( Martin Voznik ) 5 na 5 EN +/- 58:41

07:05 Marcin Kozłowski (#71) Zagłębie 2 min. Nadmierna ostrość w grze
07:05 Artur Gwiżdż (#8) HC GKS 2 min. Nadmierna ostrość w grze
25:45 Craig Cescon (#32) HC GKS 2 min. Rzucenie na bandę
27:25 Łukasz Podsiadło (#20) Zagłębie 2 min. Przeszkadzanie
33:45 Michał Krokosz (#25) HC GKS 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
35:19 Jakub Jaskólski (#17) Zagłębie 2 min. Atak łokciem
40:01 Jakub Jaskólski (#17) Zagłębie 4 min. Nadmierna ostrość w grze
40:01 Craig Cescon (#32) HC GKS 4 min. Nadmierna ostrość w grze
41:03 Tomasz Kozłowski (#18) Zagłębie 2 min. Zahaczenie

----

56 min - GKS naciska, Brown z bliska, krążek mija słupek

55 min - GOOL! Bramka uznana, z niebieskiej uderzył Frączek i jemu został przypisany ten gol

55 min - Analiza video po bramce GKS, na trybunach można usłyszeć, że gol zdobyty został ręką

54 min - Akcja za akcją, wymiana krążków po obu stronach, strzał Jaskólskiego z niebieskiej linii broni Kalemba. W odpowiedzi Bigos huknął w stronę bramki, gumę do boku zbił bramkarz Zagłębia

49 min - Białek niemal znokautował Galanta, lecz zagranie w ramach przepisów

47 min - Dołęga prawą stroną najechał na bramkę rywala i wyłożył gumę do Szewczyka, lecz ten był dobrze asekurowany przez Krokosza

44 min - Podsiadło wyjechał z kontrą i strzelił nad lodem, krążek pewnie wyłapał Kalemba

41 min - Gramy dalej, obaj zawodnicy dostali po cztery minuty. GKS w przewadze

40 min - Po gwizdku Jaskólski i Cescon starli się przy boksach i rozpoczął się pojedynek pięściarski. Zawodnik GKS-u z zakrwawionym łukiem brwiowym zszedł do szatni. Sędziowie uspokajali boksy zawodników, oj w trzeciej tercji będzie gorąco na sosnowieckim lodowisku. Zapraszamy za 15 minut

38 min - Katowiczanie nie wykorzystali kolejnej przewagi, Chwedoruk po raz kolejny stratował Elżbieciaka

34 min - GOOL! Dołęga wyjechał sam na sam i strzelił w okienko podwyższając prowadzenie miejscowych

31 min - T. Kozłowski pudłuje w klarownej sytuacji, krążek uderzony z dwóch metrów przed bramką przeleciał nad poprzeczką

29 min - Bychawski wjechał do tercji Zagłębia i strzelił nad lodem, gumę zdołał wybronić Elżbieciak

27 min - GOOL! Zagłębie wykorzystało przewagę, T.Kozłowski wyjechał zza bramki i wbił krążek po parkanie do siatki

27 min - Bernat, Luka, Działo - to dzień Kalemby!

26 min - Bernat do Luki, ten z metra mocno uderzył w światło bramki. Gumę instynktownie odbił Kalemba, po raz kolejny ratując swój zespół

25 min - Chwedoruk wpadł na Elżbieciaka, krótka przerwa w grze na poprawę sprzętu bramkarza Zagłębia

23 min - W odpowiedzi Duszak z bulika, guma przeleciała nad poprzeczką

22 min - Bepierszcz kąśliwie z ostrego kąta, krążek po łapaczce Eli minął bramkę

20 min - Radwan sprytnie do Popko, lecz ten nie skierował gumy do siatki. Koniec pierwszej odsłony

19 min - Szczęście po stronie gości, Szewczyk mając odsłoniętą bramkę uderzył obok słupka

18 min - M.Kozłowski z metra, Kalemba rzucił się na krążek i zakrył go ciałem ratując swój zespół

16 min - Wiecki pomknął przy bandzie i silnie uderzył ze ściąganej, gumę pewnie łapie bramkarz Zagłębia

13 min - Popko bliski zdobycia drugiego gola, krążek po jego strzale z ostrego kąta minął słupek bramki strzeżonej przez Elżbieciaka

10 min - GOOL! I mamy wyrównanie, Popko wykorzystuje błąd defensywy Zagłębia i sprytnym strzałem nad lodem doprowadza do wyrównania.

9 min - Luka samotnie wjechał do tercji rywala i silnie huknął z nadgarstka, krążek do klatki przycisnął bramkarz gości

8 min - Krótkie spięcie pod bandą i mamy pierwsze wykluczenia w dzisiejszym pojedynku

6 min - Chwedoruk z niebieskiej próbował doprowadzić do wyrównania, gumę parkanem do boku zbił Elżbieciak

5 min - Kurz z wysokości bulika, krążek w łapaczce bramkarza GKS

3 min - Voznik na raty próbował pokonać Kalembę, lecz bramkarz gości nie dał się zaskoczyć

1 min - GOOL! Luka silnie uderzył na bramkę GKS i szybko otworzył wynik dzisiejszego pojedynku

1 min - Głośny doping na trybunach zaczynamy, krążek dla gości

0 min - Witamy z Sosnowca, za ok 12 min początek spotkania. Na pierwszy rzut oka, że wśród kibiców była dzisiaj specjalna mobilizacja, gdyż trybuny w końcu nie świecą pustkami

94 M. Elżbieciak (BR1) 60:00 27 25 2 0.93