Hokej.net Logo
         Etap:

Lista meczów w sezonach

1 runda – sezon zasadniczy

1 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2017-09-10 17:00:00 GKS Tychy SMS PZHL Katowice Stadion Zimowy 16 : 0
(4:0, 8:0, 4:0)
2 2017-09-10 18:00:00 TMH Polonia Bytom Anteo Naprzód Janów OSiR 6 : 1
(2:1, 2:0, 2:0)
3 2017-09-10 18:00:00 TatrySki Podhale MH Automatyka Miejska Hala Lodowa 7 : 4
(2:1, 2:1, 3:2)
4 2017-09-10 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie KS Unia Oświęcim Jastor 4 : 2
(2:1, 1:0, 1:1)
5 2017-09-11 18:30:00 PGE Orlik Opole Tauron KH GKS Toropol 3 : 4 k.
(1:0, 0:1, 2:2, d. 0:0, k. 0:1)

2 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2017-09-13 13:00:00 SMS PZHL Katowice TMH Polonia Bytom "Satelita" Spodek 0 : 8
(0:2, 0:4, 0:2)
2 2017-09-13 18:30:00 MH Automatyka PGE Orlik Opole Olivia 4 : 3
(0:1, 2:2, 2:0)
3 2017-09-13 18:30:00 Comarch Cracovia GKS Tychy Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 3 : 7
(0:1, 2:4, 1:2)
4 2017-09-13 19:00:00 Anteo Naprzód Janów TatrySki Podhale Jantor 3 : 4
(0:1, 2:1, 1:2)
5 2017-10-03 19:00:00 Tauron KH GKS JKH GKS Jastrzębie "Satelita" Spodek 3 : 4 d.
(0:1, 2:2, 1:0, d. 0:1)

3 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2017-09-15 18:00:00 TMH Polonia Bytom Comarch Cracovia OSiR 1 : 3
(0:1, 0:1, 1:1)
2 2017-09-15 18:00:00 TatrySki Podhale SMS PZHL Katowice Miejska Hala Lodowa 5 : 2
(1:0, 2:0, 2:2)
3 2017-09-15 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie MH Automatyka Jastor 5 : 1
(2:0, 1:0, 2:1)
4 2017-09-15 18:00:00 KS Unia Oświęcim Tauron KH GKS Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 1 : 6
(1:1, 0:4, 0:1)
5 2017-09-15 18:30:00 PGE Orlik Opole Anteo Naprzód Janów Toropol 4 : 5
(1:0, 1:1, 2:4)

4 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2017-09-17 13:00:00 SMS PZHL Katowice PGE Orlik Opole "Satelita" Spodek 1 : 7
(0:4, 1:2, 0:1)
2 2017-09-17 15:00:00 Comarch Cracovia TatrySki Podhale Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 4 : 2
(1:1, 1:0, 2:1)
3 2017-09-17 17:00:00 MH Automatyka KS Unia Oświęcim Olivia 2 : 3 d.
(0:0, 2:1, 0:1, d. 0:1)
4 2017-09-17 18:00:00 Anteo Naprzód Janów JKH GKS Jastrzębie Jantor 3 : 2 d.
(1:2, 1:0, 0:0, d. 1:0)
5 2017-09-17 18:00:00 GKS Tychy TMH Polonia Bytom Stadion Zimowy 6 : 2
(4:1, 2:0, 0:1)

5 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2017-09-22 18:00:00 TatrySki Podhale GKS Tychy Miejska Hala Lodowa 3 : 5
(0:1, 2:2, 1:2)
2 2017-09-22 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie SMS PZHL Katowice Jastor 7 : 1
(3:0, 2:1, 2:0)
3 2017-09-22 18:00:00 KS Unia Oświęcim Anteo Naprzód Janów Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 6 : 2
(3:0, 2:1, 1:1)
4 2017-09-22 18:30:00 PGE Orlik Opole Comarch Cracovia Toropol 1 : 6
(0:2, 0:3, 1:1)
5 2017-09-22 18:30:00 Tauron KH GKS MH Automatyka "Satelita" Spodek 8 : 1
(3:1, 4:0, 1:0)

6 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2017-09-24 16:00:00 SMS PZHL Katowice KS Unia Oświęcim "Satelita" Spodek 0 : 4
(0:2, 0:2, 0:0)
2 2017-09-24 17:00:00 GKS Tychy PGE Orlik Opole Stadion Zimowy 3 : 1
(1:0, 1:0, 1:1)
3 2017-09-24 18:00:00 Anteo Naprzód Janów Tauron KH GKS Jantor 3 : 9
(2:2, 1:3, 0:4)
4 2017-09-24 18:00:00 TMH Polonia Bytom TatrySki Podhale OSiR 2 : 5
(0:3, 1:2, 1:0)
5 2017-09-24 18:30:00 Comarch Cracovia JKH GKS Jastrzębie Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 2 : 3 k.
(0:1, 1:0, 1:1, d. 0:0, k. 1:2)

7 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2017-09-19 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie GKS Tychy Jastor 1 : 4
(0:2, 1:1, 0:1)
2 2017-09-19 18:00:00 SMS PZHL Katowice Tauron KH GKS Jantor 1 : 11
(1:4, 0:1, 0:6)
3 2017-09-19 18:30:00 PGE Orlik Opole TMH Polonia Bytom Toropol 4 : 3 d.
(3:0, 0:1, 0:2, d. 1:0)
4 2017-09-20 18:00:00 KS Unia Oświęcim Comarch Cracovia Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 3 : 7
(1:2, 1:3, 1:2)
5 2017-09-26 18:30:00 MH Automatyka Anteo Naprzód Janów Olivia 6 : 3
(2:0, 2:1, 2:2)

8 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2017-10-06 18:00:00 GKS Tychy KS Unia Oświęcim Stadion Zimowy 2 : 1 k.
(0:1, 0:0, 1:0, d. 0:0, k. 3:2)
2 2017-10-06 18:00:00 TMH Polonia Bytom JKH GKS Jastrzębie OSiR 0 : 3
(0:0, 0:0, 0:3)
3 2017-10-06 18:00:00 TatrySki Podhale PGE Orlik Opole Miejska Hala Lodowa 2 : 1
(2:0, 0:1, 0:0)
4 2017-10-06 18:30:00 Comarch Cracovia Tauron KH GKS Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 6 : 2
(2:0, 2:2, 2:0)
5 2017-10-12 18:30:00 SMS PZHL Katowice MH Automatyka "Satelita" Spodek 0 : 7
(0:2, 0:1, 0:4)

9 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2017-10-08 15:30:00 Tauron KH GKS GKS Tychy "Satelita" Spodek 2 : 4
(0:0, 1:4, 1:0)
2 2017-10-08 16:00:00 KS Unia Oświęcim TMH Polonia Bytom Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 4 : 2
(2:1, 2:0, 0:1)
3 2017-10-08 20:15:00 JKH GKS Jastrzębie TatrySki Podhale Jastor 3 : 2
(0:0, 2:1, 1:1)
4 2017-10-09 19:00:00 Anteo Naprzód Janów SMS PZHL Katowice Jantor 4 : 0
(1:0, 1:0, 2:0)
5 2017-10-17 18:30:00 MH Automatyka Comarch Cracovia Olivia więcej

10 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2017-10-13 18:00:00 GKS Tychy MH Automatyka Stadion Zimowy 1 : 2 k.
(0:0, 1:0, 0:1, d. 0:0, k. 2:3)
2 2017-10-13 18:00:00 TMH Polonia Bytom Tauron KH GKS OSiR 3 : 8
(1:1, 1:3, 1:4)
3 2017-10-13 18:00:00 TatrySki Podhale KS Unia Oświęcim Miejska Hala Lodowa 4 : 3
(2:1, 1:2, 1:0)
4 2017-10-13 18:30:00 Comarch Cracovia Anteo Naprzód Janów Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 9 : 0
(2:0, 2:0, 5:0)
5 2017-10-13 18:30:00 PGE Orlik Opole JKH GKS Jastrzębie Toropol 2 : 1 k.
(0:0, 0:0, 1:1, d. 0:0, k. 1:0)

11 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2017-10-15 13:00:00 SMS PZHL Katowice Comarch Cracovia "Satelita" Spodek 3 : 10
(1:1, 1:6, 1:3)
2 2017-10-15 17:00:00 KS Unia Oświęcim PGE Orlik Opole Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 2 : 5
(1:3, 0:1, 1:1)
3 2017-10-15 17:00:00 Tauron KH GKS TatrySki Podhale "Satelita" Spodek 5 : 4
(3:1, 0:3, 2:0)
4 2017-10-15 17:00:00 MH Automatyka TMH Polonia Bytom Olivia 7 : 4
(1:0, 3:1, 3:3)
5 2017-10-15 18:00:00 Anteo Naprzód Janów GKS Tychy Jantor 3 : 6
(1:0, 0:4, 2:2)

2 runda - sezon zasadniczy

12 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2017-10-03 15:30:00 SMS PZHL Katowice GKS Tychy "Satelita" Spodek 1 : 12
(1:4, 0:3, 0:5)
2 2017-10-20 18:00:00 KS Unia Oświęcim JKH GKS Jastrzębie Hala Lodowa MOSiR Oświęcim więcej
3 2017-10-20 18:30:00 MH Automatyka TatrySki Podhale Olivia więcej
4 2017-10-20 18:30:00 Tauron KH GKS PGE Orlik Opole "Satelita" Spodek więcej
5 2017-10-20 19:00:00 Anteo Naprzód Janów TMH Polonia Bytom Jantor więcej

13 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2017-10-22 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Tauron KH GKS Jastor więcej
2 2017-10-22 18:00:00 TatrySki Podhale Anteo Naprzód Janów Miejska Hala Lodowa więcej
3 2017-10-22 18:00:00 TMH Polonia Bytom SMS PZHL Katowice OSiR więcej
4 2017-10-22 18:30:00 PGE Orlik Opole MH Automatyka Toropol więcej
5 2017-10-25 18:00:00 GKS Tychy Comarch Cracovia Stadion Zimowy więcej

14 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2017-10-26 18:00:00 SMS PZHL Katowice TatrySki Podhale "Satelita" Spodek więcej
2 2017-10-27 18:30:00 Comarch Cracovia TMH Polonia Bytom Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego więcej
3 2017-10-27 18:30:00 MH Automatyka JKH GKS Jastrzębie Olivia więcej
4 2017-10-27 18:30:00 Tauron KH GKS KS Unia Oświęcim "Satelita" Spodek więcej
5 2017-10-27 19:00:00 Anteo Naprzód Janów PGE Orlik Opole Jantor więcej

15 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2017-10-29 17:00:00 KS Unia Oświęcim MH Automatyka Hala Lodowa MOSiR Oświęcim więcej
2 2017-10-29 17:00:00 TMH Polonia Bytom GKS Tychy OSiR więcej
3 2017-10-29 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Anteo Naprzód Janów Jastor więcej
4 2017-10-29 18:00:00 TatrySki Podhale Comarch Cracovia Miejska Hala Lodowa więcej
5 2017-10-29 18:30:00 PGE Orlik Opole SMS PZHL Katowice Toropol więcej

16 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2017-10-31 18:00:00 GKS Tychy TatrySki Podhale Stadion Zimowy więcej
2 2017-10-31 18:00:00 SMS PZHL Katowice JKH GKS Jastrzębie "Satelita" Spodek więcej
3 2017-10-31 18:30:00 Comarch Cracovia PGE Orlik Opole Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego więcej
4 2017-10-31 18:30:00 MH Automatyka Tauron KH GKS Olivia więcej
5 2017-10-31 19:00:00 Anteo Naprzód Janów KS Unia Oświęcim Jantor więcej

17 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2017-11-03 18:00:00 KS Unia Oświęcim SMS PZHL Katowice Hala Lodowa MOSiR Oświęcim więcej
2 2017-11-03 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Comarch Cracovia Jastor więcej
3 2017-11-03 18:00:00 TatrySki Podhale TMH Polonia Bytom Miejska Hala Lodowa więcej
4 2017-11-03 18:30:00 Tauron KH GKS Anteo Naprzód Janów "Satelita" Spodek więcej
5 2017-11-03 18:30:00 PGE Orlik Opole GKS Tychy Toropol więcej

18 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2017-11-05 15:00:00 Tauron KH GKS SMS PZHL Katowice "Satelita" Spodek więcej
2 2017-11-05 17:00:00 GKS Tychy JKH GKS Jastrzębie Stadion Zimowy więcej
3 2017-11-05 18:00:00 TMH Polonia Bytom PGE Orlik Opole OSiR więcej
4 2017-11-05 18:00:00 Anteo Naprzód Janów MH Automatyka Jantor więcej
5 2017-11-05 18:30:00 Comarch Cracovia KS Unia Oświęcim Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego więcej

19 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2017-10-23 16:00:00 SMS PZHL Katowice MH Automatyka "Satelita" Spodek więcej
2 2017-11-17 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie TMH Polonia Bytom Jastor więcej
3 2017-11-17 18:30:00 Tauron KH GKS Comarch Cracovia "Satelita" Spodek więcej
4 2017-11-17 18:30:00 PGE Orlik Opole TatrySki Podhale Toropol więcej
5 2017-11-22 18:00:00 KS Unia Oświęcim GKS Tychy Hala Lodowa MOSiR Oświęcim więcej

20 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2017-11-19 18:00:00 TatrySki Podhale JKH GKS Jastrzębie Miejska Hala Lodowa więcej
2 2017-11-19 18:00:00 TMH Polonia Bytom KS Unia Oświęcim OSiR więcej
3 2017-11-19 18:00:00 SMS PZHL Katowice Anteo Naprzód Janów Jantor więcej
4 2017-11-19 18:30:00 Comarch Cracovia MH Automatyka Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego więcej
5 2017-11-28 18:00:00 GKS Tychy Tauron KH GKS Stadion Zimowy więcej

21 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2017-11-24 18:00:00 KS Unia Oświęcim TatrySki Podhale Hala Lodowa MOSiR Oświęcim więcej
2 2017-11-24 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie PGE Orlik Opole Jastor więcej
3 2017-11-24 18:30:00 MH Automatyka GKS Tychy Olivia więcej
4 2017-11-24 18:30:00 Tauron KH GKS TMH Polonia Bytom "Satelita" Spodek więcej
5 2017-11-24 19:00:00 Anteo Naprzód Janów Comarch Cracovia Jantor więcej

22 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2017-11-26 17:00:00 GKS Tychy Anteo Naprzód Janów Stadion Zimowy więcej
2 2017-11-26 18:00:00 TatrySki Podhale Tauron KH GKS Miejska Hala Lodowa więcej
3 2017-11-26 18:00:00 TMH Polonia Bytom MH Automatyka OSiR więcej
4 2017-11-26 18:30:00 PGE Orlik Opole KS Unia Oświęcim Toropol więcej
5 2017-11-26 18:30:00 Comarch Cracovia SMS PZHL Katowice Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego więcej

3 runda - sezon zasadniczy

23 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2017-12-01 18:00:00 GKS Tychy MH Automatyka Stadion Zimowy więcej
2 2017-12-01 18:00:00 TMH Polonia Bytom Tauron KH GKS OSiR więcej
3 2017-12-01 18:00:00 TatrySki Podhale KS Unia Oświęcim Miejska Hala Lodowa więcej
4 2017-12-01 18:30:00 Comarch Cracovia Anteo Naprzód Janów Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego więcej
5 2017-12-01 18:30:00 PGE Orlik Opole JKH GKS Jastrzębie Toropol więcej

24 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2017-12-03 17:00:00 KS Unia Oświęcim PGE Orlik Opole Hala Lodowa MOSiR Oświęcim więcej
2 2017-12-03 17:00:00 Tauron KH GKS TatrySki Podhale "Satelita" Spodek więcej
3 2017-12-03 17:00:00 MH Automatyka TMH Polonia Bytom Olivia więcej
4 2017-12-03 18:00:00 Anteo Naprzód Janów JKH GKS Jastrzębie Jantor więcej
5 2017-12-03 18:30:00 Comarch Cracovia GKS Tychy Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego więcej

25 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2017-12-05 18:00:00 GKS Tychy Anteo Naprzód Janów Stadion Zimowy więcej
2 2017-12-05 18:00:00 TMH Polonia Bytom Comarch Cracovia OSiR więcej
3 2017-12-05 18:00:00 TatrySki Podhale MH Automatyka Miejska Hala Lodowa więcej
4 2017-12-05 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie KS Unia Oświęcim Jastor więcej
5 2017-12-05 18:30:00 PGE Orlik Opole Tauron KH GKS Toropol więcej

26 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2017-12-19 18:00:00 GKS Tychy TMH Polonia Bytom Stadion Zimowy więcej
2 2017-12-19 18:30:00 Tauron KH GKS JKH GKS Jastrzębie "Satelita" Spodek więcej
3 2017-12-19 18:30:00 MH Automatyka PGE Orlik Opole Olivia więcej
4 2017-12-19 18:30:00 Comarch Cracovia TatrySki Podhale Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego więcej
5 2017-12-19 19:00:00 Anteo Naprzód Janów KS Unia Oświęcim Jantor więcej

27 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2017-12-22 18:00:00 TMH Polonia Bytom Anteo Naprzód Janów OSiR więcej
2 2017-12-22 18:00:00 TatrySki Podhale GKS Tychy Miejska Hala Lodowa więcej
3 2017-12-22 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie MH Automatyka Jastor więcej
4 2017-12-22 18:00:00 KS Unia Oświęcim Tauron KH GKS Hala Lodowa MOSiR Oświęcim więcej
5 2017-12-22 18:30:00 PGE Orlik Opole Comarch Cracovia Toropol więcej

28 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-01-05 18:00:00 GKS Tychy PGE Orlik Opole Stadion Zimowy więcej
2 2018-01-05 18:00:00 TMH Polonia Bytom TatrySki Podhale OSiR więcej
3 2018-01-05 18:30:00 MH Automatyka KS Unia Oświęcim Olivia więcej
4 2018-01-05 18:30:00 Comarch Cracovia JKH GKS Jastrzębie Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego więcej
5 2018-01-05 19:00:00 Anteo Naprzód Janów Tauron KH GKS Jantor więcej

29 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-01-07 17:00:00 KS Unia Oświęcim Comarch Cracovia Hala Lodowa MOSiR Oświęcim więcej
2 2018-01-07 17:00:00 Tauron KH GKS MH Automatyka "Satelita" Spodek więcej
3 2018-01-07 18:00:00 TatrySki Podhale Anteo Naprzód Janów Miejska Hala Lodowa więcej
4 2018-01-07 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie GKS Tychy Jastor więcej
5 2018-01-07 18:30:00 PGE Orlik Opole TMH Polonia Bytom Toropol więcej

30 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-01-12 18:00:00 TMH Polonia Bytom JKH GKS Jastrzębie OSiR więcej
2 2018-01-12 18:00:00 TatrySki Podhale PGE Orlik Opole Miejska Hala Lodowa więcej
3 2018-01-12 18:00:00 GKS Tychy KS Unia Oświęcim Stadion Zimowy więcej
4 2018-01-12 18:30:00 Comarch Cracovia Tauron KH GKS Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego więcej
5 2018-01-12 19:00:00 Anteo Naprzód Janów MH Automatyka Jantor więcej

31 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-01-14 17:00:00 KS Unia Oświęcim TMH Polonia Bytom Hala Lodowa MOSiR Oświęcim więcej
2 2018-01-14 17:00:00 MH Automatyka Comarch Cracovia Olivia więcej
3 2018-01-14 17:00:00 Tauron KH GKS GKS Tychy "Satelita" Spodek więcej
4 2018-01-14 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie TatrySki Podhale Jastor więcej
5 2018-01-14 18:30:00 PGE Orlik Opole Anteo Naprzód Janów Toropol więcej

4 runda - sezon zasadniczy

32 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-01-19 18:00:00 KS Unia Oświęcim TatrySki Podhale Hala Lodowa MOSiR Oświęcim więcej
2 2018-01-19 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie PGE Orlik Opole Jastor więcej
3 2018-01-19 18:30:00 MH Automatyka GKS Tychy Olivia więcej
4 2018-01-19 18:30:00 Tauron KH GKS TMH Polonia Bytom "Satelita" Spodek więcej
5 2018-01-19 19:00:00 Anteo Naprzód Janów Comarch Cracovia Jantor więcej

33 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-01-21 17:00:00 GKS Tychy Comarch Cracovia Stadion Zimowy więcej
2 2018-01-21 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Anteo Naprzód Janów Jastor więcej
3 2018-01-21 18:00:00 TatrySki Podhale Tauron KH GKS Miejska Hala Lodowa więcej
4 2018-01-21 18:00:00 TMH Polonia Bytom MH Automatyka OSiR więcej
5 2018-01-21 18:30:00 PGE Orlik Opole KS Unia Oświęcim Toropol więcej

34 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-01-26 18:00:00 KS Unia Oświęcim JKH GKS Jastrzębie Hala Lodowa MOSiR Oświęcim więcej
2 2018-01-26 18:30:00 Comarch Cracovia TMH Polonia Bytom Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego więcej
3 2018-01-26 18:30:00 MH Automatyka TatrySki Podhale Olivia więcej
4 2018-01-26 18:30:00 Tauron KH GKS PGE Orlik Opole "Satelita" Spodek więcej
5 2018-01-26 19:00:00 Anteo Naprzód Janów GKS Tychy Jantor więcej

35 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-01-28 17:00:00 KS Unia Oświęcim Anteo Naprzód Janów Hala Lodowa MOSiR Oświęcim więcej
2 2018-01-28 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Tauron KH GKS Jastor więcej
3 2018-01-28 18:00:00 TatrySki Podhale Comarch Cracovia Miejska Hala Lodowa więcej
4 2018-01-28 18:00:00 TMH Polonia Bytom GKS Tychy OSiR więcej
5 2018-01-28 18:30:00 PGE Orlik Opole MH Automatyka Toropol więcej

36 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-01-30 18:00:00 GKS Tychy TatrySki Podhale Stadion Zimowy więcej
2 2018-01-30 18:30:00 Comarch Cracovia PGE Orlik Opole Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego więcej
3 2018-01-30 18:30:00 MH Automatyka JKH GKS Jastrzębie Olivia więcej
4 2018-01-30 18:30:00 Tauron KH GKS KS Unia Oświęcim "Satelita" Spodek więcej
5 2018-01-30 19:00:00 Anteo Naprzód Janów TMH Polonia Bytom Jantor więcej

37 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-02-02 18:00:00 KS Unia Oświęcim MH Automatyka Hala Lodowa MOSiR Oświęcim więcej
2 2018-02-02 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie Comarch Cracovia Jastor więcej
3 2018-02-02 18:00:00 TatrySki Podhale TMH Polonia Bytom Miejska Hala Lodowa więcej
4 2018-02-02 18:30:00 Tauron KH GKS Anteo Naprzód Janów "Satelita" Spodek więcej
5 2018-02-02 18:30:00 PGE Orlik Opole GKS Tychy Toropol więcej

38 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-02-04 17:00:00 GKS Tychy JKH GKS Jastrzębie Stadion Zimowy więcej
2 2018-02-04 17:00:00 MH Automatyka Tauron KH GKS Olivia więcej
3 2018-02-04 18:00:00 Anteo Naprzód Janów TatrySki Podhale Jantor więcej
4 2018-02-04 18:00:00 TMH Polonia Bytom PGE Orlik Opole OSiR więcej
5 2018-02-04 18:30:00 Comarch Cracovia KS Unia Oświęcim Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego więcej

39 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-02-09 18:00:00 KS Unia Oświęcim GKS Tychy Hala Lodowa MOSiR Oświęcim więcej
2 2018-02-09 18:00:00 JKH GKS Jastrzębie TMH Polonia Bytom Jastor więcej
3 2018-02-09 18:30:00 MH Automatyka Anteo Naprzód Janów Olivia więcej
4 2018-02-09 18:30:00 Tauron KH GKS Comarch Cracovia "Satelita" Spodek więcej
5 2018-02-09 18:30:00 PGE Orlik Opole TatrySki Podhale Toropol więcej

40 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-02-11 17:00:00 GKS Tychy Tauron KH GKS Stadion Zimowy więcej
2 2018-02-11 18:00:00 Anteo Naprzód Janów PGE Orlik Opole Jantor więcej
3 2018-02-11 18:00:00 TatrySki Podhale JKH GKS Jastrzębie Miejska Hala Lodowa więcej
4 2018-02-11 18:00:00 TMH Polonia Bytom KS Unia Oświęcim OSiR więcej
5 2018-02-11 18:30:00 Comarch Cracovia MH Automatyka Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego więcej
Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.
X