Hokej.net Logo
         Etap:

Lista meczów w sezonach

Sezon zasadniczy

1 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-09-03 00:00:00 Atomówki Tychy UKHK Unia Stadion Zimowy 3 : 2
(1:2, 2:0, 0:0)
2 2016-09-03 18:00:00 GKS Stoczniowiec KS 1906 Cracovia Olivia 14 : 1
(5:0, 6:0, 3:1)
3 2016-09-03 19:15:00 MUKS Naprzód PTH Kozice Jantor 7 : 0
(3:0, 1:0, 3:0)

2 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-09-04 00:00:00 Atomówki Tychy UKHK Unia Stadion Zimowy 4 : 2
(2:1, 0:0, 2:1)
2 2016-09-04 11:00:00 GKS Stoczniowiec KS 1906 Cracovia Olivia 11 : 1
(5:1, 3:0, 3:0)
3 2016-09-04 13:00:00 MUKS Naprzód PTH Kozice Jantor 11 : 0
(4:0, 3:0, 4:0)

3 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-09-10 00:00:00 KS 1906 Cracovia MUKS Naprzód Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 1 : 6
(0:2, 0:4, 1:0)
2 2016-09-10 00:00:00 TMH Polonia GKS Stoczniowiec OSiR 6 : 1
(1:0, 3:1, 2:0)
3 2016-09-10 20:15:00 PTH Kozice Atomówki Tychy Lodowisko Chwiałka Witalisa Ludwiczaka 2 : 12
(0:7, 0:4, 2:1)

4 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-09-11 00:00:00 KS 1906 Cracovia MUKS Naprzód Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 0 : 10
(0:1, 0:5, 0:4)
2 2016-09-11 10:15:00 PTH Kozice Atomówki Tychy Lodowisko Chwiałka Witalisa Ludwiczaka 1 : 10
(0:2, 0:1, 1:7)
3 2016-09-11 12:00:00 TMH Polonia GKS Stoczniowiec OSiR 5 : 3
(1:0, 0:2, 4:1)

5 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-09-17 00:00:00 KS 1906 Cracovia UKHK Unia Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 2 : 4
(0:2, 1:0, 1:2)
2 2016-09-17 00:00:00 TMH Polonia Atomówki Tychy OSiR 9 : 4
(1:1, 5:2, 3:1)
3 2016-09-17 00:00:00 GKS Stoczniowiec MUKS Naprzód Olivia 4 : 3
(2:2, 1:1, 1:0)

6 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-09-18 00:00:00 KS 1906 Cracovia UKHK Unia Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 0 : 10
(0:4, 0:3, 0:3)
2 2016-09-18 00:00:00 TMH Polonia Atomówki Tychy OSiR 9 : 1
(3:0, 3:0, 3:1)
3 2016-09-18 00:00:00 GKS Stoczniowiec MUKS Naprzód Olivia 5 : 2
(1:0, 3:1, 1:1)

7 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-09-24 11:30:00 UKHK Unia TMH Polonia Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 0 : 5
(0:1, 0:1, 0:3)
2 2016-09-24 17:00:00 GKS Stoczniowiec Atomówki Tychy Olivia 4 : 2
(0:0, 2:0, 2:2)
3 2016-09-24 20:15:00 PTH Kozice KS 1906 Cracovia Lodowisko Chwiałka Witalisa Ludwiczaka 4 : 2
(1:0, 1:0, 2:2)

8 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-09-25 10:15:00 PTH Kozice KS 1906 Cracovia Lodowisko Chwiałka Witalisa Ludwiczaka 2 : 1 k.
(0:1, 0:0, 1:0, d. 0:0, k. 1:0)
2 2016-09-25 11:00:00 GKS Stoczniowiec Atomówki Tychy Olivia 3 : 2
(2:0, 0:1, 1:1)
3 2016-09-25 11:00:00 UKHK Unia TMH Polonia Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 4 : 14
(0:7, 1:4, 3:3)

9 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-10-01 00:00:00 MUKS Naprzód TMH Polonia Jantor 1 : 6
(1:2, 0:2, 0:2)
2 2016-10-01 12:00:00 UKHK Unia PTH Kozice Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 4 : 3 d.
(2:1, 0:1, 1:1, d. 1:0)
3 2016-10-01 13:00:00 Atomówki Tychy KS 1906 Cracovia Stadion Zimowy 14 : 0
(3:0, 7:0, 4:0)

10 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-10-02 00:00:00 MUKS Naprzód TMH Polonia Jantor 3 : 7
(2:4, 0:1, 1:2)
2 2016-10-02 10:45:00 UKHK Unia PTH Kozice Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 7 : 0
(3:0, 2:0, 2:0)
3 2016-10-02 13:30:00 Atomówki Tychy KS 1906 Cracovia Stadion Zimowy 9 : 0
(3:0, 2:0, 4:0)

11 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-10-08 00:00:00 TMH Polonia PTH Kozice OSiR 18 : 0
(8:0, 4:0, 6:0)
2 2016-10-08 00:00:00 GKS Stoczniowiec UKHK Unia Olivia 6 : 1
(2:0, 2:0, 2:1)
3 2016-10-08 00:00:00 MUKS Naprzód Atomówki Tychy Jantor 1 : 2 k.
(0:0, 0:0, 1:1, d. 0:0, k. 0:1)

12 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-10-09 00:00:00 TMH Polonia PTH Kozice OSiR 16 : 1
(8:0, 4:0, 4:1)
2 2016-10-09 00:00:00 GKS Stoczniowiec UKHK Unia Olivia 7 : 0
(4:0, 1:0, 2:0)
3 2016-10-09 00:00:00 MUKS Naprzód Atomówki Tychy Jantor 3 : 2
(3:1, 0:0, 0:1)

13 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-10-15 00:00:00 UKHK Unia MUKS Naprzód Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 1 : 2
(0:0, 0:2, 1:0)
2 2016-10-15 00:00:00 PTH Kozice GKS Stoczniowiec Lodowisko Chwiałka Witalisa Ludwiczaka 0 : 8
(0:0, 0:2, 0:6)
3 2017-01-15 20:15:00 KS 1906 Cracovia TMH Polonia Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 0 : 31
(0:8, 0:11, 0:12)

14 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-10-16 00:00:00 UKHK Unia MUKS Naprzód Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 1 : 3
(1:1, 0:1, 0:1)
2 2016-10-16 00:00:00 PTH Kozice GKS Stoczniowiec Lodowisko Chwiałka Witalisa Ludwiczaka 0 : 14
(0:4, 0:2, 0:8)
3 2017-01-17 20:15:00 KS 1906 Cracovia TMH Polonia Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 0 : 26
(0:6, 0:7, 0:13)

15 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-11-12 00:00:00 PTH Kozice MUKS Naprzód Lodowisko Chwiałka Witalisa Ludwiczaka 1 : 9
(0:2, 1:3, 0:4)
2 2016-11-12 11:10:00 UKHK Unia Atomówki Tychy Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 3 : 5
(2:0, 0:3, 1:2)
3 2016-11-12 20:30:00 KS 1906 Cracovia GKS Stoczniowiec Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 2 : 17
(0:5, 0:8, 2:4)

16 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-11-13 00:00:00 PTH Kozice MUKS Naprzód Lodowisko Chwiałka Witalisa Ludwiczaka 0 : 8
(0:2, 0:2, 0:4)
2 2016-11-13 11:30:00 KS 1906 Cracovia GKS Stoczniowiec Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 1 : 22
(0:6, 1:7, 0:9)
3 2016-11-13 13:00:00 UKHK Unia Atomówki Tychy Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 2 : 3
(1:0, 0:0, 1:3)

17 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-11-19 00:00:00 Atomówki Tychy PTH Kozice Stadion Zimowy 11 : 0
(7:0, 1:0, 3:0)
2 2016-11-19 00:00:00 GKS Stoczniowiec TMH Polonia Olivia 0 : 3
(0:1, 0:1, 0:1)
3 2016-11-19 19:45:00 MUKS Naprzód KS 1906 Cracovia Jantor 21 : 1
(8:0, 5:0, 8:1)

18 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-11-20 00:00:00 Atomówki Tychy PTH Kozice Stadion Zimowy 3 : 0
(1:0, 0:0, 2:0)
2 2016-11-20 00:00:00 GKS Stoczniowiec TMH Polonia Olivia 6 : 7
(4:2, 0:1, 2:4)
3 2016-11-20 19:45:00 MUKS Naprzód KS 1906 Cracovia Jantor 12 : 0
(2:0, 4:0, 6:0)

19 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-11-26 00:00:00 MUKS Naprzód GKS Stoczniowiec Jantor 1 : 2
(1:1, 0:0, 0:1)
2 2016-11-26 11:20:00 UKHK Unia KS 1906 Cracovia Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 15 : 0
(8:0, 4:0, 3:0)
3 2016-11-26 18:00:00 Atomówki Tychy TMH Polonia Stadion Zimowy 0 : 9
(0:1, 0:6, 0:2)

20 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-11-27 00:00:00 MUKS Naprzód GKS Stoczniowiec Jantor 2 : 3 k.
(1:0, 0:1, 1:1, d. 0:0, k. 0:1)
2 2016-11-27 10:30:00 UKHK Unia KS 1906 Cracovia Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 7 : 0
(1:0, 2:0, 4:0)
3 2016-11-27 20:00:00 Atomówki Tychy TMH Polonia Stadion Zimowy 5 : 0
walkower

21 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-12-03 00:00:00 Atomówki Tychy GKS Stoczniowiec Stadion Zimowy 2 : 5
(0:1, 2:0, 0:4)
2 2016-12-03 00:00:00 KS 1906 Cracovia PTH Kozice Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 3 : 2
(1:0, 1:1, 1:1)
3 2016-12-03 00:00:00 TMH Polonia UKHK Unia OSiR 0 : 5
walkower

22 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-12-04 00:00:00 Atomówki Tychy GKS Stoczniowiec Stadion Zimowy 2 : 6
(0:0, 0:4, 2:2)
2 2016-12-04 00:00:00 KS 1906 Cracovia PTH Kozice Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 3 : 4 k.
(0:2, 2:0, 1:1, d. 0:0, k. 0:1)
3 2016-12-04 00:00:00 TMH Polonia UKHK Unia OSiR 0 : 5
walkower

23 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-12-10 00:00:00 TMH Polonia MUKS Naprzód OSiR 9 : 0
(2:0, 5:0, 2:0)
2 2016-12-10 00:00:00 KS 1906 Cracovia Atomówki Tychy Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 0 : 7
(0:2, 0:4, 0:1)
3 2016-12-10 00:00:00 PTH Kozice UKHK Unia Lodowisko Chwiałka Witalisa Ludwiczaka 1 : 5
(1:1, 0:2, 0:2)

24 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2016-12-11 00:00:00 TMH Polonia MUKS Naprzód OSiR 3 : 2
(1:1, 1:0, 1:1)
2 2016-12-11 00:00:00 KS 1906 Cracovia Atomówki Tychy Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 0 : 7
(0:3, 0:1, 0:3)
3 2016-12-11 00:00:00 PTH Kozice UKHK Unia Lodowisko Chwiałka Witalisa Ludwiczaka 5 : 0
walkower

25 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2017-01-21 00:00:00 PTH Kozice TMH Polonia Lodowisko Chwiałka Witalisa Ludwiczaka 0 : 26
(0:8, 0:9, 0:9)
2 2017-01-21 00:00:00 UKHK Unia GKS Stoczniowiec Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 2 : 13
(1:3, 1:5, 0:5)
3 2017-01-21 00:00:00 Atomówki Tychy MUKS Naprzód Stadion Zimowy 3 : 4
(1:1, 2:0, 0:3)

26 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2017-01-22 00:00:00 PTH Kozice TMH Polonia Lodowisko Chwiałka Witalisa Ludwiczaka 0 : 26
(0:7, 0:5, 0:14)
2 2017-01-22 00:00:00 UKHK Unia GKS Stoczniowiec Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 0 : 5
(0:0, 0:2, 0:3)
3 2017-01-22 00:00:00 Atomówki Tychy MUKS Naprzód Stadion Zimowy 3 : 5
(1:2, 1:2, 1:1)

27 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2017-01-28 00:00:00 GKS Stoczniowiec PTH Kozice Olivia 13 : 1
(5:0, 4:0, 4:1)
2 2017-01-28 00:00:00 TMH Polonia KS 1906 Cracovia OSiR 5 : 0
walkower
3 2017-01-28 12:20:00 UKHK Unia MUKS Naprzód Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 5 : 2
(0:0, 2:1, 3:1)

28 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2017-01-29 00:00:00 GKS Stoczniowiec PTH Kozice Olivia 13 : 4
(1:0, 5:2, 7:2)
2 2017-01-29 00:00:00 TMH Polonia KS 1906 Cracovia OSiR 5 : 0
walkower
3 2017-01-29 13:30:00 UKHK Unia MUKS Naprzód Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 0 : 4
(0:1, 0:2, 0:1)

Play-off

Ćwierćfinał 1

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2017-02-18 17:30:00 PTH Kozice MUKS Naprzód Lodowisko Chwiałka Witalisa Ludwiczaka 0 : 12
(0:4, 0:5, 0:3)
2 2017-02-19 11:30:00 PTH Kozice MUKS Naprzód Lodowisko Chwiałka Witalisa Ludwiczaka 1 : 10
(0:2, 0:3, 1:5)

Ćwierćfinał 2

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2017-02-04 14:00:00 UKHK Unia Atomówki Tychy Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 4 : 5 d.
(2:1, 1:2, 1:1, d. 0:1)
2 2017-02-18 14:00:00 Atomówki Tychy UKHK Unia Stadion Zimowy 4 : 2
(1:0, 2:1, 1:1)

Półfinał 1

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2017-02-25 12:00:00 Atomówki Tychy TMH Polonia Stadion Zimowy 1 : 11
(0:2, 0:4, 1:5)
2 2017-03-04 18:00:00 TMH Polonia Atomówki Tychy OSiR 7 : 0
(3:0, 3:0, 1:0)

Półfinał 2

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2017-02-25 18:30:00 MUKS Naprzód GKS Stoczniowiec Jantor 1 : 2
(0:0, 0:2, 1:0)
2 2017-03-04 18:00:00 GKS Stoczniowiec MUKS Naprzód Olivia 5 : 2
(2:1, 2:0, 1:1)

Finał

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2017-03-11 19:00:00 GKS Stoczniowiec TMH Polonia Olivia 2 : 5
(0:1, 1:0, 1:4)
2 2017-03-18 20:15:00 TMH Polonia GKS Stoczniowiec OSiR 9 : 0
(3:0, 2:0, 4:0)

o 3 miejsce

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2017-03-11 18:30:00 Atomówki Tychy MUKS Naprzód Stadion Zimowy 3 : 2
(2:1, 0:1, 1:0)
2 2017-03-18 00:00:00 MUKS Naprzód Atomówki Tychy Jantor 1 : 2
(0:0, 1:2, 0:0)
Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.
X