Hokej.net Logo
         Etap:

Lista meczów w sezonach

I runda - Sezon zasadniczy

1 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2017-09-23 12:30:00 TMH Polonia Bytom MOSM Tychy OSiR 4 : 1
(2:0, 0:1, 2:0)
2 2017-09-23 15:15:00 UKS Zagłębie MKS Cracovia Stadion Zimowy 5 : 1
(3:1, 1:0, 1:0)
3 2017-09-23 16:00:00 UKS Niedźwiadki Sanok JKH GKS Jastrzębie Arena Sanok 3 : 5
(2:0, 1:3, 0:2)
4 2017-09-23 18:30:00 UKH Unia Oświęcim MKS Sokoły Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 6 : 5 d.
(3:2, 2:1, 0:2, d. 1:0)

2 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2017-09-24 10:20:00 UKH Unia Oświęcim MKS Sokoły Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 8 : 7 k.
(2:3, 3:4, 2:0, d. 0:0, k. 1:0)
2 2017-09-24 12:00:00 UKS Niedźwiadki Sanok JKH GKS Jastrzębie Arena Sanok 4 : 7
(1:3, 0:3, 3:1)
3 2017-09-24 12:00:00 TMH Polonia Bytom MOSM Tychy OSiR 2 : 5
(0:1, 1:2, 1:2)
4 2017-09-24 14:00:00 UKS Zagłębie MKS Cracovia Stadion Zimowy 6 : 1
(0:1, 2:0, 4:0)

3 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2017-09-30 00:00:00 MKS Cracovia UKH Unia Oświęcim Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 5 : 3
(2:1, 1:2, 2:0)
2 2017-09-30 13:00:00 MOSM Tychy UKS Zagłębie Stadion Zimowy 4 : 1
(1:0, 0:0, 3:1)
3 2017-09-30 15:30:00 JKH GKS Jastrzębie TMH Polonia Bytom Jastor 6 : 1
(2:1, 4:0, 0:0)
4 2017-09-30 19:30:00 MKS Sokoły UKS Niedźwiadki Sanok Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 7 : 1
(1:0, 5:0, 1:1)

4 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2017-10-01 00:00:00 MKS Cracovia UKH Unia Oświęcim Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 8 : 3
(0:1, 2:1, 6:1)
2 2017-10-01 09:00:00 JKH GKS Jastrzębie TMH Polonia Bytom Jastor 10 : 2
(3:1, 5:1, 2:0)
3 2017-10-01 09:30:00 MKS Sokoły UKS Niedźwiadki Sanok Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 7 : 5
(0:3, 2:2, 5:0)
4 2017-10-01 17:30:00 MOSM Tychy UKS Zagłębie Stadion Zimowy 3 : 7
(0:3, 2:4, 1:0)

5 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2017-10-07 10:40:00 UKH Unia Oświęcim MOSM Tychy Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 5 : 3
(2:1, 1:1, 2:1)
2 2017-10-07 15:15:00 UKS Zagłębie JKH GKS Jastrzębie Stadion Zimowy 7 : 4
(0:0, 5:1, 2:3)
3 2017-10-07 18:00:00 TMH Polonia Bytom UKS Niedźwiadki Sanok OSiR 3 : 2
(2:1, 0:0, 1:1)
4 2017-10-07 19:00:00 MKS Sokoły MKS Cracovia Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 4 : 2
(2:0, 2:0, 0:2)

6 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2017-10-08 09:30:00 MKS Sokoły MKS Cracovia Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 6 : 2
(0:1, 2:0, 4:1)
2 2017-10-08 11:20:00 UKH Unia Oświęcim MOSM Tychy Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 2 : 7
(0:2, 0:3, 2:2)
3 2017-10-08 12:30:00 TMH Polonia Bytom UKS Niedźwiadki Sanok OSiR 3 : 5
(0:1, 2:2, 1:2)
4 2017-10-08 14:00:00 UKS Zagłębie JKH GKS Jastrzębie Stadion Zimowy 5 : 6 d.
(3:2, 1:1, 1:2, d. 0:1)

7 kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2017-10-14 14:30:00 UKS Niedźwiadki Sanok MKS Cracovia Arena Sanok 1 : 2
(0:1, 1:1, 0:0)
2 2017-10-14 15:00:00 TMH Polonia Bytom UKS Zagłębie OSiR 4 : 5 d.
(2:1, 2:1, 0:2, d. 0:1)
3 2017-10-14 17:30:00 MOSM Tychy MKS Sokoły Stadion Zimowy 0 : 5
walkower
4 2017-10-14 19:30:00 JKH GKS Jastrzębie UKH Unia Oświęcim Jastor 1 : 6
(0:2, 1:3, 0:1)

8. kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2017-10-15 10:45:00 UKS Niedźwiadki Sanok MKS Cracovia Arena Sanok 1 : 3
(0:1, 0:1, 1:1)
2 2017-10-15 12:00:00 MOSM Tychy MKS Sokoły Stadion Zimowy 2 : 4
(0:2, 1:1, 1:1)
3 2017-10-15 15:00:00 TMH Polonia Bytom UKS Zagłębie OSiR 4 : 5
(0:4, 3:1, 1:0)
4 2017-10-15 19:30:00 JKH GKS Jastrzębie UKH Unia Oświęcim Jastor 5 : 0
walkower

9. kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2017-10-21 12:10:00 UKH Unia Oświęcim TMH Polonia Bytom Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 2 : 4
(0:3, 0:1, 2:0)
2 2017-10-21 12:30:00 MKS Cracovia MOSM Tychy Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 2 : 4
(1:1, 0:0, 1:3)
3 2017-10-21 14:30:00 UKS Zagłębie UKS Niedźwiadki Sanok Stadion Zimowy 4 : 6
(1:3, 3:2, 0:1)
4 2017-10-21 18:30:00 MKS Sokoły JKH GKS Jastrzębie Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 3 : 4
(2:0, 0:2, 1:2)

10. kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2017-10-22 10:00:00 MKS Sokoły JKH GKS Jastrzębie Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 3 : 6
(0:2, 1:3, 2:1)
2 2017-10-22 10:45:00 UKH Unia Oświęcim TMH Polonia Bytom Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 2 : 3
(0:2, 1:1, 1:0)
3 2017-10-22 12:30:00 MKS Cracovia MOSM Tychy Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 4 : 3
(2:1, 2:1, 0:1)
4 2017-10-22 14:00:00 UKS Zagłębie UKS Niedźwiadki Sanok Stadion Zimowy 6 : 3
(2:1, 4:1, 0:1)

11. kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2017-10-28 14:00:00 JKH GKS Jastrzębie MKS Cracovia Jastor 4 : 1
(1:1, 2:0, 1:0)
2 2017-10-28 14:00:00 UKS Niedźwiadki Sanok MOSM Tychy Arena Sanok 6 : 2
(3:0, 0:2, 3:0)
3 2017-10-28 18:00:00 MKS Sokoły TMH Polonia Bytom Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 4 : 7
(3:1, 0:3, 1:3)
4 2017-10-28 20:00:00 UKS Zagłębie UKH Unia Oświęcim Stadion Zimowy 6 : 3
(1:0, 4:2, 1:1)

12. kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2017-10-29 09:40:00 MKS Sokoły TMH Polonia Bytom Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 3 : 6
(2:1, 1:2, 0:3)
2 2017-10-29 12:00:00 UKS Niedźwiadki Sanok MOSM Tychy Arena Sanok 2 : 1
(1:1, 1:0, 0:0)
3 2017-10-29 14:00:00 JKH GKS Jastrzębie MKS Cracovia Jastor 1 : 0
(0:0, 1:0, 0:0)
4 2017-10-29 14:00:00 UKS Zagłębie UKH Unia Oświęcim Stadion Zimowy 7 : 2
(2:1, 3:0, 2:1)

13. kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2017-11-03 17:30:00 MKS Cracovia TMH Polonia Bytom Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 3 : 4
(3:1, 0:1, 0:2)
2 2017-11-04 17:00:00 MOSM Tychy JKH GKS Jastrzębie Stadion Zimowy 5 : 4 d.
(0:3, 2:1, 2:0, d. 1:0)
3 2017-11-04 19:00:00 UKS Zagłębie MKS Sokoły Stadion Zimowy 9 : 1
(4:1, 2:0, 3:0)
4 2017-11-04 20:30:00 UKH Unia Oświęcim UKS Niedźwiadki Sanok Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 4 : 5
(0:2, 4:2, 0:1)

14. kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2017-11-04 12:30:00 MKS Cracovia TMH Polonia Bytom Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 2 : 4
(0:2, 2:1, 0:1)
2 2017-11-05 11:30:00 UKH Unia Oświęcim UKS Niedźwiadki Sanok Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 9 : 4
(1:0, 4:1, 4:3)
3 2017-11-05 12:30:00 MOSM Tychy JKH GKS Jastrzębie Stadion Zimowy 5 : 4
(2:2, 0:1, 3:1)
4 2017-11-05 14:00:00 UKS Zagłębie MKS Sokoły Stadion Zimowy 8 : 1
(1:0, 3:0, 4:1)

II runda - Sezon zasadniczy

15. kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2017-11-18 15:00:00 MOSM Tychy TMH Polonia Bytom Stadion Zimowy 3 : 2 d.
(1:0, 0:1, 1:1, d. 1:0)
2 2017-11-18 19:30:00 JKH GKS Jastrzębie UKS Niedźwiadki Sanok Jastor 4 : 2
(1:0, 1:2, 2:0)
3 2017-11-18 20:00:00 MKS Sokoły UKH Unia Oświęcim Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 4 : 2
(0:0, 3:2, 1:0)
4 2017-12-02 00:00:00 MKS Cracovia UKS Zagłębie Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego więcej

16. kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2017-11-19 10:30:00 MKS Sokoły UKH Unia Oświęcim Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego 3 : 4 d.
(1:0, 1:2, 1:1, d. 0:1)
2 2017-11-19 13:45:00 JKH GKS Jastrzębie UKS Niedźwiadki Sanok Jastor 4 : 1
(2:0, 1:0, 1:1)
3 2017-11-19 13:45:00 MOSM Tychy TMH Polonia Bytom Stadion Zimowy 7 : 3
(3:2, 2:1, 2:0)
4 2017-12-03 00:00:00 MKS Cracovia UKS Zagłębie Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego więcej

17. kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2017-11-25 00:00:00 UKS Niedźwiadki Sanok MKS Sokoły Arena Sanok więcej
2 2017-11-25 00:00:00 UKH Unia Oświęcim MKS Cracovia Hala Lodowa MOSiR Oświęcim więcej
3 2017-11-25 00:00:00 UKS Zagłębie MOSM Tychy Stadion Zimowy więcej
4 2017-11-25 00:00:00 TMH Polonia Bytom JKH GKS Jastrzębie OSiR więcej

18. kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2017-11-26 00:00:00 UKS Niedźwiadki Sanok MKS Sokoły Arena Sanok więcej
2 2017-11-26 00:00:00 UKH Unia Oświęcim MKS Cracovia Hala Lodowa MOSiR Oświęcim więcej
3 2017-11-26 00:00:00 UKS Zagłębie MOSM Tychy Stadion Zimowy więcej
4 2017-11-26 00:00:00 TMH Polonia Bytom JKH GKS Jastrzębie OSiR więcej

19. kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-01-06 00:00:00 UKS Niedźwiadki Sanok TMH Polonia Bytom Arena Sanok więcej
2 2018-01-06 00:00:00 JKH GKS Jastrzębie UKS Zagłębie Jastor więcej
3 2018-01-06 00:00:00 MOSM Tychy UKH Unia Oświęcim Stadion Zimowy więcej
4 2018-01-06 00:00:00 MKS Cracovia MKS Sokoły Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego więcej

20. kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-01-07 00:00:00 UKS Niedźwiadki Sanok TMH Polonia Bytom Arena Sanok więcej
2 2018-01-07 00:00:00 JKH GKS Jastrzębie UKS Zagłębie Jastor więcej
3 2018-01-07 00:00:00 MOSM Tychy UKH Unia Oświęcim Stadion Zimowy więcej
4 2018-01-07 00:00:00 MKS Cracovia MKS Sokoły Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego więcej

21. kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-01-13 00:00:00 MKS Cracovia UKS Niedźwiadki Sanok Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego więcej
2 2018-01-13 00:00:00 MKS Sokoły MOSM Tychy Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego więcej
3 2018-01-13 00:00:00 UKH Unia Oświęcim JKH GKS Jastrzębie Hala Lodowa MOSiR Oświęcim więcej
4 2018-01-13 00:00:00 UKS Zagłębie TMH Polonia Bytom Stadion Zimowy więcej

22. kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-01-14 00:00:00 MKS Cracovia UKS Niedźwiadki Sanok Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego więcej
2 2018-01-14 00:00:00 MKS Sokoły MOSM Tychy Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego więcej
3 2018-01-14 00:00:00 UKH Unia Oświęcim JKH GKS Jastrzębie Hala Lodowa MOSiR Oświęcim więcej
4 2018-01-14 00:00:00 UKS Zagłębie TMH Polonia Bytom Stadion Zimowy więcej

23. kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-01-20 00:00:00 UKS Niedźwiadki Sanok UKS Zagłębie Arena Sanok więcej
2 2018-01-20 00:00:00 TMH Polonia Bytom UKH Unia Oświęcim OSiR więcej
3 2018-01-20 00:00:00 JKH GKS Jastrzębie MKS Sokoły Jastor więcej
4 2018-01-20 00:00:00 MOSM Tychy MKS Cracovia Stadion Zimowy więcej

24. kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-01-21 00:00:00 UKS Niedźwiadki Sanok UKS Zagłębie Arena Sanok więcej
2 2018-01-21 00:00:00 TMH Polonia Bytom UKH Unia Oświęcim OSiR więcej
3 2018-01-21 00:00:00 JKH GKS Jastrzębie MKS Sokoły Jastor więcej
4 2018-01-21 00:00:00 MOSM Tychy MKS Cracovia Stadion Zimowy więcej

25. kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-01-27 00:00:00 MOSM Tychy UKS Niedźwiadki Sanok Stadion Zimowy więcej
2 2018-01-27 00:00:00 MKS Cracovia JKH GKS Jastrzębie Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego więcej
3 2018-01-27 00:00:00 MKS Sokoły TMH Polonia Bytom Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego więcej
4 2018-01-27 00:00:00 UKH Unia Oświęcim UKS Zagłębie Hala Lodowa MOSiR Oświęcim więcej

26. kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-01-28 00:00:00 MOSM Tychy UKS Niedźwiadki Sanok Arena Sanok więcej
2 2018-01-28 00:00:00 MKS Cracovia JKH GKS Jastrzębie Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego więcej
3 2018-01-28 00:00:00 MKS Sokoły TMH Polonia Bytom Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego więcej
4 2018-01-28 00:00:00 UKH Unia Oświęcim UKS Zagłębie Hala Lodowa MOSiR Oświęcim więcej

27. kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-02-03 00:00:00 UKS Niedźwiadki Sanok UKH Unia Oświęcim Arena Sanok więcej
2 2018-02-03 00:00:00 UKS Zagłębie MKS Sokoły Stadion Zimowy więcej
3 2018-02-03 00:00:00 TMH Polonia Bytom MKS Cracovia OSiR więcej
4 2018-02-03 00:00:00 JKH GKS Jastrzębie MOSM Tychy Jastor więcej

28. kolejka

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2018-02-04 00:00:00 UKS Niedźwiadki Sanok UKH Unia Oświęcim Arena Sanok więcej
2 2018-02-04 00:00:00 UKS Zagłębie MKS Sokoły Stadion Zimowy więcej
3 2018-02-04 00:00:00 TMH Polonia Bytom MKS Cracovia OSiR więcej
4 2018-02-04 00:00:00 JKH GKS Jastrzębie MOSM Tychy Jastor więcej
Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.
X