Newsy Młodzież

II Memoriał im. Jacka Kamińskiego rozstrzygnięty

2011-04-03 21:17:32 6 Autor: Aleksander Nowaczek Źródło Hokej.Net

Ponad setka dzieciaków z Gdyni, Gdańska , Elbląga, Malborka, Torunia, Warszawy i Łodzi przez dwa dni krzyżowała kije w Hali Olivia w ramach II Memoriału im. Jacka Kamińskiego. Zwyciężył zespół UKS Stoczniowca Gdańsk, który w finale pokonał drużynę ŁKH Łódź. Trzecie miejsce wywalczyli młodzi hokeiści UHKS Mazowsza Warszawa, którzy pod dramatycznym meczu w małym finale dopiero po serii rzutów karnych pokonali drużynę MKS Sokołów Toruń.

MMM. Bytom i Toruń zagrają o brąz

2011-04-03 12:37:12 11 Autor: Szymon Pyzowski Źródło Hokej.Net

Trzeciego dnia Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzika zwycięzcy pojedynków mogli walczyć o brązowy medal. Spotkania zakończyły się zwycięstwami Sokołów Toruń i Polonii Bytom.

1

MMM. Oświęcim i Podhale w finale

2011-04-02 12:57:38 0 Autor: Szymon Pyzowski Źródło Hokej.Net

W drugim dniu rywalizacji na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzika poznaliśmy finalistów. Zgodnie z przewidywaniami w niedzielnym finale o złoto zagrają MMKS Podhale i Unia Oświęcim, które wygrały swoje drugie mecze w grupach.

2

Puchar Śląska Sandvik Cup 2011

2011-04-02 12:49:40 9 Autor: skh Źródło Hokej.Net

W dniach 7-9 kwietnia w katowickim Spodku odbędzie się tradycyjny Międzynarodowy Turniej o Puchar Śląska Sandvik Cup 2011. Patronat nad imprezą objęli Marszałek Województwa Śląskiego Adam Matusiewicz i Prezydent Miasta Katowice Piotr Uszok.

3

Licytuj i wspieraj przyszłych hokeistów!

2011-04-01 19:36:06 3 Autor: path Źródło gkstychy.com.pl

Zachęcamy do wzięcia udziału w aukcjach oryginalnych koszulek GKS Tychy z sezonu 2010/2011 oraz reprezentacyjnej koszulki Mariusza Czerkawskiego.

4

MMM. Oświęcim i Podhale zwycięskie

2011-04-01 13:00:49 3 Autor: Szymon Pyzowski Źródło hokej-nowytarg.pl

W Nowym Targu rozpoczęły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Po I dniu wygrane na swoim koncie mają zespoły z Oświęcimia i z Nowego Targu. Unici pokonali Polonię Bytom zaś Podhale po ciężkim boju wygrało z Sielcem Sosnowiec.

5

Oświęcimianie wygrali Turniej Ośrodków Szkolenia

2011-03-31 14:21:12 4 Autor: Szymon Pyzowski Źródło Hokej.Net

W Oświęcimiu rozegrano dwudniowy Turniej Ośrodków Szkolenia Sportów Młodzieżowych (OSSM). W zawodach wzięły udział drużyny z Nowego Targu, Oświęcimia, Torunia i Gdańska. Wygrali gospodarze, którzy w decydującym meczu pokonali Nowy Targ.

6

Młodzicy zaczynają Mistrzostwa

2011-03-31 00:33:03 8 Autor: Szymon Pyzowski Źródło Hokej.Net

Od czwartku 31 marca do niedzieli 3 kwietnia w MHL w Nowym Targu trwać będzie turniej finałowy Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzika z udziałem 6 drużyn, które były najlepsze w swoich pod okręgach.

7

Młodzicy Sanoka wrócili z trzecim miejscem i okazałą nagrodą

2011-03-30 00:40:57 18

W dniach 24 – 27 marca 2011 roku drużyna „Młodzików” Ciarko KH Sanok, która już przygotowuje

Niedźwiadki z Sanoka chcą rywalizować z innymi drużynami z Polski

2011-03-29 19:09:27 16

- Jeżeli mamy podnosić poziom hokej w Polsce w tych najmłodszych grupach to nie możemy tylko jeździć

Niedzielny turniej na Jastorze.

2011-03-28 19:38:00 4

W niedzielę 27 marca br. na lodowisku „Jastor” rozegrany został TURNIEJ MINI HOKEJA NA LODZIE O

Podhale Cup 2011. Niepokonani nowotarżanie

2011-03-28 18:58:03 1

Przez 3 dni w Nowym Targu odbywał się Międzynarodowy Turniej Podhale Cup 2011 im. Jana Kudasika z

Międzynarodowy Turniej Hokeja w Jastrzębiu

2011-03-28 12:30:37 3

JKH GKS Jastrzębie serdecznie zaprasza na MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ HOKEJA NA LODZIE. Zawody organizowane

MPJ: Złoty Gdańsk, srebrny Nowy Targ i brązowy Janów

2011-03-27 19:58:47 11

W ostatnim dniu Mistrzostw Polski prawie wszystko było jasne. Stoczniowiec Gdańsk który zapewnił

MPJ: Stoczniowiec lepszy od MMKS Podhale

2011-03-26 22:10:55 14

W meczu na szczycie Mistrzostw Polski Juniorów, broniący tytułu sprzed roku Stoczniowiec Gdańsk pokonał

Turniej mini hokeja na Jastorze

2011-03-25 18:05:22 2

W niedzielę 27 marca br. na lodowisku „Jastor” rozegrany zostanie TURNIEJ MINI HOKEJA NA LODZIE

Mistrzostwa Polski Juniorów: MMKS Podhale bez porażki

2011-03-24 23:50:17 7

W trzecim dniu Mistrzostw Polski Juniorów MMKS Podhale Nowy Targ pokonał UKH Unię Oświęcim 7-1,

Terminarz turnieju Podhale Cup 2011

2011-03-24 17:51:10 54

Od piątku 25 marca do niedzieli 27 marca w MHL w Nowym Targu odbywał się będzie z udziałem sześciu

Oferta szkolenia młodzieży w niemieckim Weißwasser

2011-03-24 16:52:09 1

Młodzi hokeiści z Polski mają szansę rozwijać swoje umiejętności także poza granicami naszego

Mistrzostwa Polski Juniorów: Brylują Ekstraligowcy

2011-03-23 22:58:10 8

W drugim dniu Mistrzostw Polski Juniorów efektowne zwycięstwa odnieśli faworyci z Nowego Targu i Gdańska.

Mistrzostwa Polski Juniorów - dzień 1

2011-03-22 23:12:13 10

W pierwszym dniu Mistrzostw Polski Juniorów rozegranych w Toruniu padło 23 gole. Stoczniowiec Gdańsk

Mistrzostwa Polski Juniorów - finały

2011-03-21 18:30:21 0

Już od wtorku na toruńskim lodowisku Tor-Tor do zmagań finałowych przystąpią najlepsze zespoły

Siódmy turniej eliminacyjny w śląskiej lidze mini-hokeja

2011-03-19 19:35:41 0

W dniu 19.03.2011r. zakończył się siódmy turniej eliminacyjny grupy „B” Śląskiej Ligi Mini

Turniej o Puchar Damiana Jonak&WAF- Waha the best!

2011-03-16 19:50:32 8

W dniu 13.03.2011 na lodowisku w Bytomiu rozegrano turniej o Puchar Damiana Jonaka&WAF rocznik 2002 i

Mocny turniej na Węgrzech. Polacy też mogą jechać.

2011-03-15 20:33:53 4

W dniach 8-10 kwiecień odbędzie się międzynarodowy turniej rocznika 99-00 w węgierskiej miejscowości

Mannheim Hockey Cup U-10- subiektywnie okiem trenerów

2011-03-15 19:42:28 4

Zapraszam do lektury a tam wrażenia z turnieju w Mannheim, który rozegrała drużyna UKS MOSM POLONIA

Dzisiaj jest wielki dzień ...

2011-03-15 19:40:10 2

... krzyknął znienacka z sali mały chłopczyk (pewnie przyszły bramkarz). I miał rację. To był

Kanadyjczycy zawitali na Podhale

2011-03-14 14:36:53 4

Dwie drużyny młodzieżowe z Kanady zawitały do Nowego Targu by wszystkich oczarować swą grą i pokazać

Śląska Liga Mini Hokeja: Polonia wraca na fotel lidera

2011-03-13 14:04:43 1

W dniu 12.03.2011r. zakończył się szósty turniej eliminacyjny grupy „B” Śląskiej Ligi Mini

Turniej o Puchar Damiana Jonaka&WAF

2011-03-10 23:45:15 3

Już w najbliższą niedzielę na lodowisku w Bytomiu zostanie rozegrany turniej rocznika 2002 i młodsi

CLJ: Dwie wygrane SMSu z aktualnym Mistrzem Polski

2011-03-10 13:19:57 6

Rozegrano przedostatnią kolejkę Centralnej Ligi Juniorów. Dwie wygrane nad aktualnym jeszcze mistrzem

7. miejsce Polonii Bytom U10 w niemieckim turnieju

2011-03-09 13:05:02 0

Młodzi adepci hokeja z Bytomia zajęli siódme miejsce na dziesięć ekip w niemieckim turnieju U10

Kanadyjczycy zawładną MHL w Nowym Targu

2011-03-09 12:40:27 2

W sobotę 12 marca w MHL w Nowym Targu odbędzie się turniej Juniora Młodszego z udziałem dwóch kanadyjskich

Śląska Liga Mini Hokeja 2011

2011-03-09 12:17:30 0

W dniu 05.03.2011r. zakończył się piąty turniej eliminacyjny grupy „B” Śląskiej Ligi Mini Hokeja

Liga Słowacka. Bramki, co kilka sekund i tak do... wyniku 67:1

2011-03-08 16:29:42 9

W ramach rozgrywek ligi słowackiej, ze sobą zmierzyły się dwa zespoły z małopolski MMKS Podhale

CLJ. Spięcie na lodzie

2011-03-07 16:16:05 2

Dwa mecze na szczycie Centralnej Ligi Juniorów między MMKS Podhale a Sokołami Toruń dostarczyły