Hokej.net Logo

Wyświetleń: 4359

Terminarz Centralnej Ligi Juniorów 2017/2018

2017-08-31 19:47:26

Osiem drużyn przystąpi do Centralnej Ligi Juniorów w sezonie 2017/2018. Rozgrywki rozpoczną się 23 września. Zarząd Polskiego Związku zatwierdził Terminarz Centralnej Ligi Juniorów i Regulamin Rozgrywek Młodzieżowych na sezon 2017/2018.


Terminarz rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów
Sezon: 2017/2018


1. JKH GKS Jastrzębie
2. TMH POLONIA Bytom
3. UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
4. UKH UNIA Oświęcim
5. MKS SOKOŁY Toruń
6. MKS CRACOVIA S.S.A.
7. MOSM Tychy
8. UKS NIEDŹWIADKI MOSiR Sanok


                         
1. Runda – sezon zasadniczy


23 września 2017 – Sobota (1 kolejka)
1. UKS NIEDŹWIADKI Sanok        – JKH GKS Jastrzębie
2. TMH POLONIA Bytom        – MOSM Tychy
3. UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec        – MKS CRACOVIA S.S.A.
4. UKH UNIA Oświęcim        – MKS SOKOŁY Toruń

24 września 2017 – Niedziela (2 kolejka)
5. UKS NIEDŹWIADKI Sanok        – JKH GKS Jastrzębie
6. TMH POLONIA Bytom        – MOSM Tychy
7. UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec        – MKS CRACOVIA S.S.A.
8. UKH UNIA Oświęcim        – MKS SOKOŁY Toruń

30 września 2017 – Sobota (3 kolejka)
9. MKS SOKOŁY Toruń             – UKS NIEDŹWIADKI Sanok
10. MKS CRACOVIA S.S.A.            – UKH UNIA Oświęcim       
11. MOSM Tychy                – UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
12. JKH GKS Jastrzębie            – TMH POLONIA Bytom   

1 października 2017 – Niedziela (4 kolejka)
13. MKS SOKOŁY Toruń             – UKS NIEDŹWIADKI Sanok
14. MKS CRACOVIA S.S.A.            –  UKH UNIA Oświęcim       
15. MOSM Tychy                –  UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
16. JKH GKS Jastrzębie            – TMH POLONIA Bytom


7 października 2017 – Sobota (5 kolejka)
17. TMH POLONIA Bytom            – UKS NIEDŹWIADKI Sanok                    
18. UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec        – JKH GKS Jastrzębie
19. UKH UNIA Oświęcim                    – MOSM Tychy
20. MKS SOKOŁY Toruń                  – MKS CRACOVIA S.S.A.

8 października 2017 – Niedziela (6 kolejka)
21. TMH POLONIA Bytom            – UKS NIEDŹWIADKI Sanok                    
22. UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec        – JKH GKS Jastrzębie
23. UKH UNIA Oświęcim                    – MOSM Tychy
24. MKS SOKOŁY Toruń                  – MKS CRACOVIA S.S.A.


14 października 2017 – Sobota (7 kolejka)
25. UKS NIEDŹWIADKI Sanok                         – MKS CRACOVIA S.S.A.      
26. MOSM Tychy                – MKS SOKOŁY Toruń    
27. JKH GKS Jastrzębie            – UKH UNIA Oświęcim                                         
28. TMH POLONIA Bytom            – UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
       
15 października 2017 – Niedziela (8 kolejka)
29. UKS NIEDŹWIADKI Sanok                         – MKS CRACOVIA S.S.A.      
30. MOSM Tychy                – MKS SOKOŁY Toruń    
31. JKH GKS Jastrzębie            – UKH UNIA Oświęcim                                         
32. TMH POLONIA Bytom            – UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec     
              
21 października 2017 – Sobota (9 kolejka) 
33. UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec        – UKS NIEDŹWIADKI Sanok                    
34. UKH UNIA Oświęcim                                – TMH POLONIA Bytom
35. MKS SOKOŁY Toruń                             – JKH GKS Jastrzębie     
36. MKS CRACOVIA S.S.A.               – MOSM Tychy
   
22 października 2017 – Niedziela (10 kolejka) 
37. UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec        – UKS NIEDŹWIADKI Sanok                    
38. UKH UNIA Oświęcim                                – TMH POLONIA Bytom
39. MKS SOKOŁY Toruń                             – JKH GKS Jastrzębie     
40. MKS CRACOVIA S.S.A.               – MOSM Tychy
    
 
28 października 2017 – Sobota (11 kolejka) 
41. UKS NIEDŹWIADKI Sanok           – MOSM Tychy         
42. JKH GKS Jastrzębie                  – MKS CRACOVIA S.S.A.      
43. TMH POLONIA Bytom               – MKS SOKOŁY Toruń                                                
44. UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec        – UKH UNIA Oświęcim                           
    
29 października 2017 – Niedziela (12 kolejka) 
45. UKS NIEDŹWIADKI Sanok           – MOSM Tychy         
46. JKH GKS Jastrzębie                  – MKS CRACOVIA S.S.A.      
47. TMH POLONIA Bytom               – MKS SOKOŁY Toruń                                                
48. UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec        – UKH UNIA Oświęcim                           


4 listopada 2017 – Sobota (13 kolejka) 
49. UKH UNIA Oświęcim                                   – UKS NIEDŹWIADKI Sanok  
50. MKS SOKOŁY Toruń                                    – UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec                            
51. MKS CRACOVIA S.S.A.                 – TMH POLONIA Bytom      
52. MOSM Tychy                       –  JKH GKS Jastrzębie             

5 listopada 2017 – Niedziela (14 kolejka) 
53. UKH UNIA Oświęcim                                   – UKS NIEDŹWIADKI Sanok  
54. MKS SOKOŁY Toruń                                    – UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec                            
55. MKS CRACOVIA S.S.A.                 – TMH POLONIA Bytom      
56. MOSM Tychy                       –  JKH GKS Jastrzębie   

2. Runda – sezon zasadniczy

18 listopada 2017 – Sobota (15 kolejka)
57. JKH GKS Jastrzębie            – UKS NIEDŹWIADKI Sanok
58. MOSM Tychy                – TMH POLONIA Bytom
59. MKS CRACOVIA S.S.A.            – UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec   
60. MKS SOKOŁY Toruń            – UKH UNIA Oświęcim
                    
19 listopada 2017 – Niedziela (16 kolejka)
61. JKH GKS Jastrzębie            – UKS NIEDŹWIADKI Sanok
62. MOSM Tychy                – TMH POLONIA Bytom
63. MKS CRACOVIA S.S.A.            – UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec   
64. MKS SOKOŁY Toruń            – UKH UNIA Oświęcim


25 listopada 2017 – Sobota (17 kolejka)
65. UKS NIEDŹWIADKI Sanok        – MKS SOKOŁY Toruń
66. UKH UNIA Oświęcim            – MKS CRACOVIA S.S.A.               
67. UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec        – MOSM Tychy          
68. TMH POLONIA Bytom            – JKH GKS Jastrzębie

26 listopada 2017 – Niedziela (18 kolejka)
69. UKS NIEDŹWIADKI Sanok        – MKS SOKOŁY Toruń
70. UKH UNIA Oświęcim            – MKS CRACOVIA S.S.A.               
71. UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec        – MOSM Tychy          
72. TMH POLONIA Bytom            – JKH GKS Jastrzębie


6 stycznia 2018 – Sobota (19 kolejka) 
73. UKS NIEDŹWIADKI Sanok        – TMH POLONIA Bytom                        
74. JKH GKS Jastrzębie            – UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec          
75. MOSM Tychy                – UKH UNIA Oświęcim   
76. MKS CRACOVIA S.S.A.            – MKS SOKOŁY Toruń   
 
7 stycznia 2018 – Niedziela (20 kolejka) 
77. UKS NIEDŹWIADKI Sanok        – TMH POLONIA Bytom                        
78. JKH GKS Jastrzębie            – UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec          
79. MOSM Tychy                – UKH UNIA Oświęcim   
80. MKS CRACOVIA S.S.A.            – MKS SOKOŁY Toruń
   
13 stycznia 2018 – Sobota (21 kolejka) 
81. MKS CRACOVIA S.S.A.            – UKS NIEDŹWIADKI Sanok                     
82. MKS SOKOŁY Toruń            – MOSM Tychy      
83. UKH UNIA Oświęcim            – JKH GKS Jastrzębie   
84. UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec        – TMH POLONIA Bytom   
 
14 stycznia 2018 – Niedziela (22 kolejka) 
85. MKS CRACOVIA S.S.A.            – UKS NIEDŹWIADKI Sanok                     
86. MKS SOKOŁY Toruń            – MOSM Tychy      
87. UKH UNIA Oświęcim            – JKH GKS Jastrzębie   
88. UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec        – TMH POLONIA Bytom
   
20 stycznia 2018 – Sobota (23 kolejka)
89. UKS NIEDŹWIADKI Sanok                         – UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec 
90. TMH POLONIA Bytom            – UKH UNIA Oświęcim       
91. JKH GKS Jastrzębie            –  MKS SOKOŁY Toruń                          
92. MOSM Tychy                – MKS CRACOVIA S.S.A.                
 
21 stycznia 2018 – Niedziela (24 kolejka)
93. UKS NIEDŹWIADKI Sanok                         – UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec 
94. TMH POLONIA Bytom            – UKH UNIA Oświęcim       
95. JKH GKS Jastrzębie            – MKS SOKOŁY Toruń                          
96. MOSM Tychy                – MKS CRACOVIA S.S.A.   


27 stycznia 2018 – Sobota (25 kolejka)
97. MOSM Tychy                 – UKS NIEDŹWIADKI Sanok                    
98. MKS CRACOVIA S.S.A.            – JKH GKS Jastrzębie   
99. MKS SOKOŁY Toruń                               – TMH POLONIA Bytom            
100. UKH UNIA Oświęcim            – UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec        
 
28 stycznia 2018 – Niedziela (26 kolejka)
101. MOSM Tychy                 – UKS NIEDŹWIADKI Sanok                    
102. MKS CRACOVIA S.S.A.            – JKH GKS Jastrzębie   
103. MKS SOKOŁY Toruń                               – TMH POLONIA Bytom            
104. UKH UNIA Oświęcim            – UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec        

3 lutego 2018 – Sobota (27 kolejka)
105. UKS NIEDŹWIADKI Sanok                         – UKH UNIA Oświęcim            
106. UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec                 – MKS SOKOŁY Toruń                          
107. TMH POLONIA Bytom            – MKS CRACOVIA S.S.A.           
108. JKH GKS Jastrzębie            – MOSM Tychy
       
4 lutego 2018 – Niedziela (28 kolejka)
109. UKS NIEDŹWIADKI Sanok                         – UKH UNIA Oświęcim            
110. UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec                 – MKS SOKOŁY Toruń                          
111. TMH POLONIA Bytom            – MKS CRACOVIA S.S.A.           
112. JKH GKS Jastrzębie            – MOSM Tychy      



Turniej Barażowy do Mistrzostw Polski Juniorów Starszych
(23 – 25 lutego 2018)


Kwalifikują się zespoły z miejsc: 5, 6, 7, 8 po Sezonie Zasadniczym.
Turniej barażowy rozgrywany jest systemem ,,każdy z każdym’’.
Zespoły zajmujące miejsca: 1, 2, kwalifikują się do Turnieju Finałowego Mistrzostw Polski Juniorów Starszych.
Układ meczów turnieju barażowego:
23 lutego 2018: 5 – 8, 6 – 7,
24 lutego 2018: 8 – 7, 5 – 6,
25 lutego 2018: 6 – 8, 7 – 1.


Turniej Finałowy Mistrzostw Polski Juniorów Starszych

(13 – 18 marca 2018)
Kwalifikują się zespoły z miejsc: 1, 2, 3, 4 po Sezonie Zasadniczym.
Kwalifikują się zespoły z miejsc: 1, 2, w Turnieju Barażowym do Mistrzostw Polski Juniorów Starszych.


                       Turniej Finałowy Mistrzostw Polski Juniorów

                                 Grupa A                    Grupa B

              1. I miejsce po Sezonie Zasadniczym    1. II miejsce po Sezonie Zasadniczym
              2. IV miejsce po Sezonie Zasadniczym    2. III miejsce po Sezonie Zasadniczym
              3. I miejsce w Turnieju Barażowym    3. II miejsce w Turnieju Barażowym
                         


13 – 15 marca 2018 – Mecze w grupach ćwierćfinałowych rozgrywane systemem ,,każdy z każdym’’.
Układ meczów w grupach ćwierćfinałowych (grupa A, grupa B):
13 marca 2018: 2 – pauza, 1 – 3
14 marca 2018: 3 – pauza, 1 – 2
            15 marca 2018: 1 – pauza, 3 – 2
            16 marca 2018: Dzień przerwy.

17 marca 2018: Półfinały: A1 – B2 oraz B1 – A2.
18 marca 2018: Finał: zwycięzcy półfinałów.
18 marca 2018: Mecz o brązowy medal: przegrani w półfinałach.
Pozostałe zespoły kwalifikują się wg. zdobytych punktów, bramek w fazie ćwierćfinałowej turnieju.



W poprzednim sezonie w rozgrywkach CLJ niespodziewanie triumfowali hokeiści PKH 2014 Gdańsk, którzy awansowali do finałowego turnieju z barażów. W meczu o złoto zespół znad morza pokonał MUKS Naprzód Janów 7:0. W spotkaniu o brąz JKH GKS Jastrzębie wygrał z TMH Polonią Bytom 7:4.




Powrót

Komentarze:

A gdzie Mistrz i V-Mistrz Polski juniorów 2017
Kostecki przeniósł ich na wyższy level. Do 1 ligi, i fajnie,że Rybak, taki dobry grajek, będzie grał w 1 lidze,zamiast w Automatyce w ekstra. A Kostecki go za darmo nie puści. Tak słyszałem.
Bracia Rybakowie są zawodnikami MH Automatyki natomiast nie pasowali do koncepcji trenera mam nadzieje że grą w SMS-e przekonają trenera i od stycznia zagrają w MH Automatyce
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zarejestruj się.

Zobacz również:

Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.
X