NH Poland trzeci w RIGA CUP!
W dniach 17-21 kwietnia 2014 nasza drużyna NH POLAND –(select z Polski, zawodników urodzonych w 2001r), szczęśliwie dotarła do Rygi na Łotwie aby wziąć udział w prestiżowym turnieju "RIGA CUP U-13 " . W turnieju udział brały 24 zespoły min z Rosji , Łotwy, Finlandii, Litwy, Szwajcarii i Estonii.
Skład naszej drużyny :DawidWróblewski, Kuba Lewandowski,MateuszWawrzkiewicz, Szymon Bieniek, Łukasz Malcher, Mateusz Ubowski ,Patryk Kula, Jan Krzyżek, Kuba Sieradzki, Jeremi Lewy, Kuba Prokurat, MateuszSobolewski, Mateusz Bezwiński, Kacper Opiłka, Marcel Hyla, PrzemekRafalik, Siwitza Robert, Oliwier Ksiondz oraz bramkarze : Marcel Kotuła iBartosz Trawiński
Turniej rozpoczynamy od rozgrywek grupowych min z Finlandią i dwoma drużynamiz Łotwy
NH POLAND – PiTa (Finlandia) 3:3
NH POLAND – Jenoti (Łotwa) 12:0
NH POLAND - H.K.AKO (Łotwa) 0:0
Powyższe rezultaty dają namwejściówkę do dalszej gry w grupach omiejsca 1-12
NH POLAND - EVU RED ( select-Finlandia) 0:2
NH POLAND- Rauman LUKKO(Finlandia) 3:2
HK Vento 2002 (Łotwa) - NH Poland1:4
H.S Riga (Łotwa)- NH POLAND1:2
Zdobyte punkty zbliżają nas corazbliżej podium …., przechodzimy do grupy walczącej o miejsca 1-4. No i niestety spotykamy na swojej drodzeselect z Rosji , który pozbawia nas możliwości grania w finale
VitayzPodolski (select-Rosja) - NH Poland6:3
Ostatni mecz turnieju rozgrywamy także z drużyną z Rosji , walcząc o IIImiejsce
Centr2001 (Rosja)-NH Poland2:5
MAMY BRĄZ !!
KOŃCOWATABELA
1 VITYAZ PODOLSK (Russia)
2 EVU RED (Finland)
3 NH POLAND(Poland)
4 CENTR2001 (Russia)
5 H.S. RIGA01 (Latvia)
6 RAUMAN LUKKO (Finland)
7 H.C. GAZPROMBANK01 (Russia)
8 PĀRDAUGAVA 01 (Latvia)
9 H.K. AKO (Latvia)
10 KOOKOO PREDATORS (Finland)
11 H.K. VENTA2002 (Latvia)
12 H.K. TUKUMS (Latvia)
13 KLOTEN FLYERS01 (Switzerland)
14 GELEZINIS VILKAS01 (Lithuania)
15 PERKONS (Latvia)
16 DAUGAVPILS BJSS (Latvia)
17 H.C. DROZDETSKY (Russia)
18 TALLINN VIPERS (Estonia)
19 PITA (Finland)
20 EVU BLUE (Finland)
21 H.C. NEVSKY (Russia)
22 KOOKOO HURRICANES (Finland)
23 JELGAVAS LSS01 (Latvia)
24 JENOTI (Latvia)
BEST PLAYERSPER TEAM: POINT SCORING LEADER : MaximBerezhonov from Vityaz Podolsk from Russia FAIR PLAY CUP : EVU BLUEfrom Finland |
Szczegóły pod linkiem http://www.cuponline.se/games.aspx?cupid=4881 oraz http://www.nadziejahokeja.pl/nhp/wydarzenia?s=2013-2014
Komentarze