Sponsors Cup U12 dla Czechów, Gdańsk i Bytom na podium
W Toruniu w dniach 23-24 marca 2013 odbył się Międzynarodowy Turniej SPONSOR'S CUP U-12 dla dzieci urodzonych w 2001 roku i młodszych w hokeju na lodzie. Turniej wygrała ekipa z Czech, a miejsce na podium zajęły ekipy z Gdańska i Bytomia.
MIĘDZYNARODOWYTURNIEJ W HOKEJU NA LODZIE
SPONSORSCUP U-12
Toruń,23-24.03.2013
Końcowewyniki
Sobota23.03.2013 r.
Lodowisko„Tor-Tor” – Tafla główna A
1 | Energa StoczniowiecGdańsk – MKS Sokoły Toruń | 6- 5 |
3 | ŁKHŁódź – Feniks Kaliningrad | 6- 5 |
5 | MKSSokoły Toruń – Orli Lanskroun | 3- 4 |
7 | FeniksKaliningrad – MOSM Polonia Bytom | 1- 4 |
9 | KTHKM Krynica – MKS Sokoły Toruń | 6- 8 |
11 | CracoviaKraków – Feniks Kaliningrad | 6- 2 |
Lodowisko„Tor-Tor” – Tafla B
2 | OrliLanskroun – KTH KM Krynica | 10- 0 |
4 | MOSMPolonia Bytom – Cracovia Kraków | 6- 0 |
6 | Energa StoczniowiecGdańsk – KTH KM Krynica | 7- 1 |
8 | ŁKHŁódź – Cracovia Kraków | 4- 11 |
10 | Energa StoczniowiecGdańsk – Orli Lanskroun | 0- 6 |
12 | ŁKHŁódź – MOSM Polonia Bytom | 0- 10 |
GrupaA
Miejsce | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1 | OrliLanskroun | 3 | 9 | 20- 3 |
2 | Energa StoczniowiecGdańsk | 3 | 6 | 13- 12 |
3 | MKSSokołyToruń | 3 | 3 | 16- 16 |
4 | KTHKM Krynica | 3 | 0 | 7- 25 |
GrupaB
Miejsce | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1 | MOSMPolonia Bytom | 3 | 9 | 20- 1 |
2 | CracoviaKraków | 3 | 6 | 17- 12 |
3 | ŁKHŁódź | 3 | 3 | 10- 26 |
4 | FeniksKaliningrad | 3 | 0 | 8- 16 |
Niedziela24.03.2013 r.
Lodowisko„Tor-Tor” – Tafla główna A
13 | KTHKM Krynica– ŁKH Łódź | 6-3 |
15 | Energa StoczniowecGdańsk– MOSM Polonia Bytom | 3- 2 |
17 | ŁKHŁódź– MKS Sokoły Toruń | 0- 5 wo |
19 | MOSMPolonia Bytom– Orli Lanskroun | 1- 4 |
Lodowisko„Tor-Tor” – Tafla B
14 | MKSSokoły Toruń– Feniks Kaliningrad | 6- 1 |
16 | OrliLanskroun– Cracovia Kraków | 7- 0 |
18 | FeniksKaliningrad– KTH KM Krynica | 10- 5 |
20 | CracoviaKraków– Energa Stoczniowiec Gdańsk | 2- 9 |
GrupaFinałowa A o miejsca 1-4
Miejsce | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1 | OrliLanskroun | 3 | 9 | 17- 1 |
2 | Energa StoczniowiecGdańsk | 3 | 6 | 12- 10 |
3 | MOSMPolonia Bytom | 3 | 3 | 9- 7 |
4 | MKSCracovia Kraków | 3 | 0 | 2- 22 |
GrupaFinałowa B o miejsca 5-8
Miejsce | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1 | MKSSokoły Toruń | 3 | 9 | 19- 7 |
2 | FeniksKaliningrad | 3 | 3 | 16- 17 |
3 | KTHKM Krynica | 3 | 3 | 17- 21 |
4 | ŁKHŁódź | 3 | 3 | 9- 16 |
Końcowakolejność:
1. OrliLanskroun
2.Energa Stoczniowiec Gdańsk
3. MOSMPolonia Bytom
4. MKSCracovia Kraków
5. MKSSokoły Toruń
6.Feniks Kaliningrad
7. KTHKM Krynica
8. ŁKHŁódź
PucharFair Play -MKS Sokoły Toruń
Najlepszyzawodnik - Mordowin Viktor (nr 10, Feniks Kaliningrad)
Najlepszybramkarz - Trawiński Bartosz (nr 31, Polonia Bytom)
Najlepszyobrońca - Mares Daniel (nr 81, Orli Lanskroun)
Najlepszynapastnik - Bezwiński Mateusz (nr 97, Cracovia Kraków)
Najlepszyzawodnik MKS Sokoły - Wenker Jakub (nr 71)
Komentarze