VI Międzynarodowy Turniej Kosyl Cup U-11
W dniach 16-18 listopada w Łodzi odbędzie się VI międzynarodowy turniej w hokeju na lodzie Kosyl Cup U-11. Oprócz polskich drużyn wystąpią także zespoły z Ukrainy, Białorusi i Rosji.
RUNDA WSTĘPNA, Piątek 16.11.2012
grupa B (Bombonierka) | grupa R (Retkinia) |
ŁKH Łódź | HC Galicyjskie Lwy Lwów |
Feniks 02 Kaliningrad | UKS MOSM Polonia Bytom |
MOSM Tychy | Feniks 01 Kaliningrad |
HK Brest | MKS Cracovia Kraków |
Energa Stoczniowiec Gdańsk | MKS Sokoły Toruń |
MECZE GRUPOWE Piątek 16.11.2012
Grupa R, lodowisko „Retkinia”, przy ul. Popiełuszki 13b
1 | HC Galicyjskie Lwy Lwów-UKS MOSM Polonia Bytom | godz. 14.00 |
2 | Feniks 01 Kaliningrad-MKS Cracovia Kraków | godz. 15.30 |
3 | MKS Sokoły Toruń-HC Galicyjskie Lwy Lwów | godz. 17.00 |
4 | UKS MOSM Polonia Bytom-Feniks 01 Kaliningrad | godz. 18.30 |
5 | MKS Cracovia Kraków-MKS Sokoły Toruń | godz. 20.00 |
Grupa B, lodowisko „Bombonierka”, przy ul. Stefanowskiego 28
11 | ŁKH Łódź-Feniks 02 Kaliningrad | godz. 14.00 |
12 | MOSM Tychy-HK Brest | godz. 15.30 |
13 | Energa Stoczniowiec Gdańsk-ŁKH Łódź | godz. 17.00 |
14 | Feniks 02 Kaliningrad-MOSM Tychy | godz. 18.30 |
15 | HK Brest-Energa Stoczniowiec Gdańsk | godz. 20.00 |
MECZE GRUPOWE Sobota 17.11.2012
Grupa R, lodowisko „Retkinia”, przy ul. Popiełuszki 13b
6 | HC Galicyjskie Lwy Lwów-Feniks 01 Kaliningrad | godz. 08.00 |
7 | UKS MOSM Polonia Bytom-MKS Cracovia Kraków | godz. 09.30 |
8 | MKS Sokoły Toruń-Feniks 01 Kaliningrad | godz. 11.00 |
9 | MKS Cracovia Kraków-HC Galicyjskie Lwy Lwów | godz. 12.30 |
10 | UKS MOSM Polonia Bytom-MKS Sokoły Toruń | godz. 14.00 |
Grupa B, lodowisko „Bombonierka”, przy ul. Stefanowskiego 28
16 | ŁKH Łódź-MOSM Tychy | godz. 08.00 |
17 | Feniks 02 Kaliningrad-HK Brest | godz. 09.30 |
18 | Energa Stoczniowiec Gdańsk-MOSM Tychy | godz. 11.00 |
19 | HK Brest-ŁKH Łódź | godz. 12.30 |
20 | Feniks 02 Kaliningrad-Energa Stoczniowiec Gdańsk | godz. 14.00 |
Mecz Barażowy, lodowisko „Retkinia”, przy ul. Popiełuszki 13b
21 | 3 miejsce Grupa R – 3 miejsce Grupa B | godz. 17.00 |
RUNDA FINAŁOWA Sobota 17.11.2012
Grupa Finałowa B, lodowiskoRetkinia, przy ul. Popiełuszki 13b
22 | FB1 - FB4 | godz. 18.30 |
23 | FB2 - FB3 | godz. 20.00 |
Grupa Finałowa A, lodowiskoBombonierka, przy ul. Stefanowskiego 28
29 | FA1 - FA4 | godz. 18.30 |
30 | FA2 - FA3 | godz. 20.00 |
RUNDA FINAŁOWA Niedziela 18.11.2012
Grupa Finałowa B, lodowiskoRetkinia, przy ul. Popiełuszki 13b
24 | FB3 - FB4 | godz. 08.00 |
25 | FB1 - FB2 | godz. 09.30 |
26 | FB5 - FB4 | godz. 11.00 |
27 | FB3 - FB1 | godz. 12.30 |
28 | FB5 - FB2 | godz. 14.00 |
Grupa Finałowa A, lodowiskoBombonierka, przy ul. Stefanowskiego 28
31 | FA3 - FA4 | godz. 09.00 |
32 | FA5 - FA2 | godz. 10.30 |
33 | FA3 - FA1 | godz. 12.00 |
34 | FA5 - FA4 | godz. 13.30 |
35 | FA1 - FA2 | godz. 15.00 |
UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE
Lodowisko Bombonierka, przy ul. Stefanowskiego 28,
godz. 16.45 do 17.15
Wyniki na bieżąco będą dostępne na www.kosylcup.org.pl
Komentarze