XVIII OOM: Zwycięstwa Nowego Targu i Oświęcimia
W pierwszym dniu Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży rozgrywanej w Janowie zwycięstwa odniosły zespoły z Nowego Targu i Oświęcimia.
Komunikatnr1
ROZGRYWEKFINAŁOWYCH
XVIII OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY
W SPORTACH ZIMOWYCH
MAŁOPOLSKA 2012
Dyscyplina:HOKEJ NA LODZIE
I.Weryfikacjaspotkańzdnia28luty2012 r.
Mecznr1.MMKS PODHALE Nowy Targ --MKS SOKOŁY Toruń
bramki:10 : 3(3 : 2; 2 : 0; 5 : 1)
punkty:3 :0
MMKS PODHALE Nowy Targ:bramkipodania
1.KOLASA SZYMON20
2.WIELKIEIWCZ FILIP13
3.GACEK MATEUSZ12
4.PLEWA SYLWESTER11
5.STYPUŁA KONRAD11
6.TOMASIK DAMIAN11
7.MIELNICZEK RADOSŁAW10
8.KMIECIK MACIEJ10
9.OLCHAWSKI DAWID10
10.MICHALSKI PRZEMYSŁAW01
11.SZLAGA PAWEŁ01
12.WRONKA PATRYK01
13.PLEWA JAKUB01
Kary:8 minut.
MKS SOKOŁY Toruń:bramkipodania
1.FRASZKO BAROTSZ10
2.GIMIŃSKI JAKUB10
3.BŁOTNICKI ŁUKASZ10
4.JAWORSKI JAKUB01
5.GAZDA REMIGIUSZ01
6.ZEMBRZUSKI DAWID01
Kary:6 minut.
Mecznr2.UKH UNIA Oświęcim --KH Sanok
bramki:4 : 3(2 : 1; 0 : 2; 0 : 1) DG 0:0K 1:0
punkty:2 : 1
UKH UNIA Oświęcim:bramkipodania
1.KOWALÓWKA MATEUSZ11
2.MALICKI PATRYK10
3.PRZYSTAŁ WOJCIECH10
4.KUDŁACIK SEBASTIAN10
5.TUMULIK ALBERT01
6.STAŃCZYK ROBERT01
7.PUCH ADRIAN01
Kary:24 minuty.
KH Sanok:bramkipodania
1.KISIELEWSKI KAROL11
2.WANAT DARIUSZ10
3.NAPARŁO PIOTR10
4.SAWICKI RADOSŁAW01
5.KORNECKI KRYSTIAN01
6.BUDZOWSKI ARTUR01
7.KAŁUŻNY ADAM01
Kary:14 minut.
KlasyfikacjapoPIERWSZYMdniu meczów.
GRUPAA
l.meczówpunktybramki
1.MMKS PODHALE Nowy Targ1310 :3
2.MKS SOKOŁY Toruń103 :10
3.GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk000 :0
GRUPAB
l.meczówpunktybramki
1.UKH UNIA Oświęcim124 :3
2.KH Sanok113 :4
3.UKS MOSM Bytom000 :0
NajlepsistrzelcyXVIII OOM w Sportach Zimowych Śląsk 2012.
nazwisko iimię | bramki | asysty | punkty | |||||
1. | WIELKIEIWCZ FILIP | 1 | 3 | 4 | NOWY TARG | |||
2. | GACEK MATEUSZ | 1 | 2 | 3 | NOWY TARG | |||
3. | KOLASA SZYMON | 2 | 0 | 2 | NOWY TARG | |||
4. | PLEWA SYLWESTER | 1 | 1 | 2 | NOWY TARG | |||
5. | STYPUŁA KONRAD | 1 | 1 | 2 | NOWY TARG | |||
6. | TOMASIK DAMIAN | 1 | 1 | 2 | NOWY TARG | |||
7. | KOWALÓWKA MATEUSZ | 1 | 1 | 2 | OŚWIĘCIM | |||
8. | KISIELEWSKI KAROL | 1 | 1 | 2 | SANOK | |||
Klasyfikacja „FAIR PLAY”
1.UKS MOSM Bytom00
2.GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk00
3.MKS SOKOŁY Toruń06
4.MMKS PODHALE Nowy Targ08
5.KH Sanok14
6.UKH UNIA Oświęcim24
Sprawydyscyplinarne.
Kary10-ciominutowe:
Komisja Sportowo - Techniczna.
SKŁAD:
Bogdan Terlecki- Sędzia Główny
Danuta Piorun- Organizator
Leszek Kubiszewski- Sędzia Koordynator
Sprawyorganizacyjne
Używane skróty w komunikatach:
O– Oświęcim;S– Sanok;G– Gdańsk;B– Bytom; NT – Nowy Targ; T - Toruń
OrganizatorSędzia Koordynator
DANUTA PIORUNLESZEK KUBISZEWSKI
Sędzia Główny
BOGDAN TERLECKI
Komentarze