Juniorzy Młodsi. Sezon zasadniczy zakończony
Sezon zasadniczy 2010/2011 rozgrywek Juniorów Młodszych dobiegł końca. W miniony weekend drużyny rozegrały ostatnie spotkania sezonu zasadniczego. Niekwestionowanymi liderami obu grup zostały zespoły Sokołów Toruń i MMKS Nowy Targ.
Sezon 2010/2011
Część I - Grupa A
I runda
11/12.09.2010
GKS Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie 9:2/4:2
UHKS Mazowsze - MMKS Podhale3:6 / 2:17 (11/12.12)
MUKS OrlikOpole - MOSM Tychy3:2 / 4:5k
18/19.09.2010
JKH GKS Jastrzębie - MOSM Tychy3:4d / 2:3
MMKS Podhale - MUKS Orlik10:3 / 12:1
GKS Stoczniowiec - UHKS Mazowsze9:6 / 9:6
25/26.09.2010
UHKS Mazowsze - JKH GKS Jastrzębie 12:10 / 6:4
MUKS Orlik - GKS Stoczniowiec 3:7 / 3:8
MOSM Tychy - MMKS Podhale 3:7 / 1:7
2/3.10.2010
JKH GKS Jastrzębie - MMKS Podhale 2:10 / 3:16
GKS Stoczniowiec - MOSM Tychy11:3 / 8:2(11/12.12)
UHKS Mazowsze - MUKS Orlik 16:2 / 16:9
9/10.10.2010
MUKS Orlik- JKH GKS Jastrzębie6:4 / 7:6
MOSM Tychy- UHKS Mazowsze7:8d / 5:6k
MMKS Podhale - GKS Stoczniowiec8:1 / 10:3
II runda
16/17.10.2010
JKH GKS Jastrzębie - GKS Stoczniowiec2:5 / 4:5
MMKS Podhale - UHKS Mazowsze13:6 / 11:4
MOSM Tychy - MUKS Orlik3:4 / 4:3
23/24.10.2010
MOSM Tychy - JKH GKS Jastrzębie 5:2 / 3:5
MUKS Orlik - MMKS Podhale1:13 / 1:15
UHKS Mazowsze - GKS Stoczniowiec3:6 / 2:10
6/7.11.2010
JKH GKS Jastrzębie - UHKS Mazowsze 3:6(20.11) / 9:13
GKS Stoczniowiec - MUKS Orlik4:2 / 16:4
MMKS Podhale - MOSM Tychy 7:2 / 8:2
13/14.11.2010
MMKS Podhale - JKH GKS Jastrzębie 19:2 / 19:1
MOSM Tychy - GKS Stoczniowiec 5:3 / 1:4
MUKS Orlik - UHKS Mazowsze5:8/ 5:9
20/21.11.2010
JKH GKS Jastrzębie - MUKS Orlik4:3k/ 2:3 (11/12.12)
UHKS Mazowsze MOSM Tychy10:2 / 6:3 (18/19.12)
GKS Stoczniowiec - MMKS Podhale9:4 /2:3
SEZON 2010/11
GRUPAA
DRUŻYNA | M | PKT | BR | Z | ZD | ZK | PK | PD | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | MMKSNOWYTARG | 30 | 83 | 299-72 | 27 | 1 | - | - | - | 2 |
2. | GKS STOCZNIOWIEC | 30 | 70 | 209-124 | 23 | - | - | - | 1 | 6 |
3. | UHKSMAZOWSZE | 30 | 49 | 218-223 | 15 | 1 | 1 | - | - | 13 |
4. | MOSMTYCHY | 30 | 36 | 140-153 | 10 | 1 | 1 | 1 | 1 | 16 |
5. | MUKSORLIKOPOLE | 30 | 23 | 111-260 | 7 | - | - | 2 | - | 21 |
6. | JKH GKSJASTRZĘBIE | 30 | 6 | 103-248 | 1 | - | 1 | - | 1 | 25 |
TUTAJ
18/19.09.2010
KTH KM Krynica - UKH Unia Oświęcim 4:10 / 5:10
Śnieżka Dębica - MOSM Bytom 2:1 / 2:6
Sokoły Toruń - UKS Sielec Sosnowiec 4:2 / 14:1
25/26.09.2010
UKS Sielec Sosnowiec – KTH KM Krynica 1:6 / 0:8
MOSM Bytom - Sokoły Toruń 0:6 / 3:5
UKH Unia Oświęcim - Śnieżka Dębica 6:1 / 3:2
2/3.10.2010
KTH KM Krynica - Śnieżka Dębica 2:4 / 2:5
Sokoły Toruń- UKH Unia Oświęcim 4:2 / 0:11
UKS Sielec Sosnowiec - MOSM Bytom 0:3 / 2:4
9/10.10.2010
MOSM Bytom- KTH KM Krynica 7:2 / 0:5 wo (w meczu 2:0)
UKH Unia Oświęcim - UKS Sielec Sosnowiec 5:0 / 10:0
Śnieżka Dębica – Sokoły Toruń 0:6 / 2:7
II runda
16/17.10.2010
KTH KM Krynica – Sokoły Toruń 1:10 / 3:6 (12/13.10)
Śnieżka Dębica – UKS Sielec Sosnowiec 9:2 / 5:4
UKH Unia Oświęcim – MOSM Bytom 3:6 / 6:5 (10/11.12)
23/24.10.2010
UKH Unia Oświęcim – KTH KM Krynica 13:2 / 8:5
MOSM Bytom – Śnieżka Dębica 7:4 / 8:3
UKS Sielec Sosnowiec – Sokoły Toruń 3:9 / 4:6
6/7.11.2010
KTH KM Krynica – UKS Sielec Sosnowiec 11:2 / 12:4
Sokoły Toruń – MOSM Bytom 3:2k / 11:7
Śnieżka Dębica – UKH Unia Oświęcim 3:8 / 1:7
13/14.11.2010
Śnieżka Dębica – KTH KM Krynica 8:7 / 0:3
UKH Unia Oświęcim – Sokoły Toruń 2:6 / 5:2 (18/19.12)
MOSM Bytom – UKS Sielec Sosnowiec 13:3 (17.11) / 9:1 (24.11)
20/21.11.2010
KTH KM Krynica – MOSM Bytom 1:5 / 5:6
UKS Sielec– UKH Unia Oświęcim 2:13 / 0:10 19/20.11
Sokoły Toruń – Śnieżka Dębica 10:0 / 10:0
Część II – Grupa B
I runda
27.11.2010
MOSM Bytom - KTH KM Krynica7:3
Śnieżka Dębica - UKH Unia Oświęcim1:12
MKS Sokoły Toruń - UKS Sielec Sosnowiec 2:4
28.11.2010
MOSM Bytom - Śnieżka Dębica10:4
UKH Unia Oświęcim - KTH KM Krynica 8:2
4.12.2010
MKS Sokoły Toruń - MOSM Bytom 10:2
UKS Sielec Sosnowiec - UKH Unia Oświęcim 1:7
KTH KM Krynica - Śnieżka Dębica 5:6k
05.12. 2010
MKS Sokoły Toruń - UKH Unia Oświęcim5:0 walkower
UKS Sielec Sosnowiec - MOSM Bytom 7:10 (8.12)
08. 01. 2011
KTH KM Krynica - MKS Sokoły Toruń3:7
Śnieżka Dębica - UKS Sielec Sosnowiec 7:1
MOSM Bytom - UKH Unia Oświęcim 2:3
09. 01. 2011
KTH KM Krynica - UKS Sielec Sosnowiec 7:3 (12.01)
Śnieżka Dębica - MKS Sokoły Toruń 1:6 awansem 8.10
15. 01. 2011
KTH KM Krynica - MOSM Bytom8:3
UKH Unia Oświęcim - Śnieżka Dębica 9:3
UKS Sielec Sosnowiec - MKS Sokoły Toruń 3:12
16. 01. 2011
KTH KM Krynica - UKH Unia Oświęcim2:4
Śnieżka Dębica - MOSM Bytom 4:6
22. 01. 2011
MOSM Bytom - MKS Sokoły Toruń4:8
UKH Unia Oświęcim - UKS Sielec Sosnowiec 7:3
Śnieżka Dębica - KTH KM Krynica 4:6 (5.12)
23. 01. 2011
MOSM Bytom - UKS Sielec Sosnowiec5:1
UKH Unia Oświęcim - MKS Sokoły Toruń 4:6
29. 01. 2011
MKS Sokoły Toruń - KTH KM Krynica5:0 walkower
UKS Sielec Sosnowiec - Śnieżka Dębica 6:7
UKH Unia Oświęcim - MOSM Bytom 10:1 (31.01)
GRUPAB
DRUŻYNA | M | PKT | BR | Z | ZD | ZK | PK | PD | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | MKSSOKOŁYTORUŃ | 30 | 80 | 208-73 | 26 | - | 1 | - | - | 3 |
2. | UKHUNIAOŚWIĘCIM | 30 | 75 | 213-77 | 25 | - | - | - | - | 5 |
3. | UKSMOSMBYTOM | 30 | 49 | 145-139 | 16 | - | - | 1 | - | 13 |
4. | KTHKMKRYNICA | 30 | 28 | 128-171 | 9 | - | - | 1 | - | 20 |
5. | ŚNIEŻKADĘBICA | 30 | 26 | 93-179 | 8 | - | 1 | - | - | 21 |
6. | SIELEC SOSNOWIEC | 30 | 12 | 76-224 | 4 | - | - | - | - | 26 |
* tabela uwzględnia walkower za mecz 10.10 Bytom-KTHKM (0:5)
Komentarze