Newsy Młodzież

Piąte miejsce młodzieży w Niemczech

2010-04-29 15:25:00 0 Autor: skh Źródło hcgks.katowice.pl

W dniach 24-25 kwietnia w Niemieckim mieście Mannheim rozegrano turniej roczników 97/98 z udziałem HC GKS Katowice. Nasi młodzi adepci hokeja dzielnie się spisali zajmując piąte miejsce.

Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Katowice

2010-04-25 23:38:42 12 Autor: skh Źródło naprzod-janow.pl

W dniach 24-25 kwietnia na lodowisku Jantor odbył się Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Katowice (rocznik 97-98). Wygrał węgierski zespół z Dunaujvaros (Węgry), drugie miejsce przypadło MOSM Bytom a trzecie Naprzodowi Janów.

1

Lekov Cup 2010 – puchar odpłynął za ocean

2010-04-24 01:12:01 3 Autor: Waldemar Buszta Źródło własne

Select USA 96 wygrał czwartą edycję prestiżowego turnieju Lekov Cup, w którym udział wzięli chłopcy m.in. z Polski w drużynie, która startuje pod nazwą PRORINK Stars. W Pilźnie chłopcy zobaczyli, jak grają ich rówieśnicy z najlepszych selektów na świecie w roczniku 1996. Wystarczy wspomnieć, że amerykański selekt był wybierany z tysiąca zawodników. Amerykanie w finale pokonali Vyběr Czech Lions 96 bezdyskusyjnie 6:2. Po ubiegłorocznym ostatnim miejscu, w tym roku 22 miejsce na 35 zespołów można uznać za znaczną poprawę.

2

MMKS zaprasza dzieci do treningów

2010-04-22 15:50:05 0 Autor: skh Źródło MMKS Nowy Targ

Zarząd MMKS Podhale Nowy Targ proponuje dzieciom z rocznika 2000 zainteresowanym profesjonalnym uprawianiem dyscypliny hokej na lodzie możliwość uczęszczania do tworzonej klasy sportowej o tym profilu w Szkole Podstawowej nr 11 w Nowym Targu.

3

9 miejsce MMKSu Nowy Targ w Spring Challenge Cup

2010-04-19 13:34:07 3 Autor: Szymon Pyzowski Źródło Hokej.Net

Hokeiści Miejskiego Młodzieżowego Klubu Sportowego w Nowym Targu zakończyli swój udział w międzynarodowym turnieju w Pradze Spring Challenge Cup dla hokeistów urodzonych w roku 1994 i 1995. W ostatnim swoim pojedynku nowotarżanie zmierzyli się z zespołem Cougars (CAN/USA), który wygrali 9:2 i ostatecznie uplasowali się na 9 miejscu – przedostatnim –w swej dywizji.

4

Easter Cup 2010 – polskie drużyny objawieniem.

2010-04-16 19:22:04 0 Autor: Waldemar Buszta Źródło własne

Już od kilku sezonów, na przełomie marca i kwietnia w czeskim mieście Most odbywa się seria młodzieżowych turniejów hokejowych. W tym roku po raz pierwszy wystartowały tam drużyny polskie – z sukcesem!

5

MMKS Nowy Targ jedzie do Pragi na Spring Challenge Cup

2010-04-16 00:18:20 4 Autor: Szymon Pyzowski Źródło Hokej.Net

Zawodnicy MMKS Podhale Nowy Targ, których większość nie tak dawno uczestniczyła w Mistrzostwach Polski Młodzika i wywalczyła go w najbliższy weekend wybiera się do Pragi gdzie od Piątku przez trzy dni na arenach kilku lodowisk będzie uczestniczyć w mocno obsadzonym międzynarodowym turnieju Spring Challenge Cup dla hokeistów urodzonych w roku 94 i 95.

6

Sandvik Cup: Martin zwycięża, Katowice piąte

2010-04-12 00:50:40 1 Autor: skh Źródło hcgks.katowice.pl

Słowacki MHC Martin zwyciężył w międzynarodowym turnieju żaków młodszych o Puchar Śląska Sandvik Cup 2010. Piąte miejsce zajął zespół gospodarzy HC GKS Katowice.

7

Chłopcy z Polski grają w czarnych opaskach.

2010-04-11 20:17:31 6

Chłopcy z drużyny PRORINK Stars i JKH GKS Jastrzębie biorący udział w turniejach zagranicznych grają

Rozpoczęły się n/o Mistrzostwa Polski Żaków Starszych

2010-04-09 22:07:14 8

W Bytomiu rozpoczął się z udziałem 4 drużyn Ogólnopolski Międzywojewódzki Turniej Hokeja Na Lodzie

Turniej mini-hokeja na "Jastorze"

2010-04-08 10:54:44 5

Jastrzębskie lodowisko już w najbliższą sobotę, 10 kwietnia ponownie stanie się świadkiem zmagań

Nieoficjalne Mistrzostwa Polski Żaków Starszych

2010-04-07 11:13:25 15

Już w Piątek na lodowisku w Bytomiu rozpocznie się najważniejsza impreza sezonu dla kilkudziesięciu

Turniej rocznika 1999 w Jastrzębiu zakończony.

2010-04-04 22:29:35 3

Zakończył się Międzynarodowy Turniej Hokeja na Lodzie o Puchar Miasta Jastrzębie Zdrój, który

Zbliża się Lekov Cup 2010 – ze skromnym polskim udziałem.

2010-04-03 19:28:42 22

Jako jeszcze większą i jeszcze bardziej prestiżową, zapowiadają organizatorzy tegoroczną edycję

Złoty yellow team Młodzika MMKS Nowy Targ

2010-04-02 00:09:46 15

W Wielki Czwartek od rana żółtymi promieniami z góry rozjaśniało na żółto słońce miasto Nowy

Międzynarodowy turniej na "Jastorze"

2010-04-01 06:20:48 0

Polacy, Czesi i Słowacy wezmą udział w dwudniowym turnieju międzynarodowym, który odbędzie się

MP Młodzików: Finaliści w komplecie (FOTO)

2010-04-01 00:10:24 1

Finaliści Mistrzostw Polski Młodzika, które od niedzieli trwają w Nowym Targu znani. Pierwszym finalistą

Puchar Śląska SANDVIK CUP

2010-03-31 23:21:44 0

W dniach 8-10 kwietnia na lodowisku małej hali w katowickim Spodku rozpocznie się międzynarodowy turniej

UKS MOSM Bytom wygrywa turniej na Łotwie

2010-03-31 20:24:33 1

Drużyna żaków starszych UKS MOSM Bytom w miniony weekend uczestniczyła w mocno obsadzonym turnieju

MP Młodzików: Półfinaliści w komplecie

2010-03-30 23:25:47 0

Ostatnie pojedynki w grupach uzupełniły stawkę półfinalistów. Do Podhala dołączył dziś Sanok

Nie ma mocnych na UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok

2010-03-30 23:13:26 31

Młodzi adepci hokeja w Sanoku są na fali. Po sukcesach w turniejach mini-hokeja, UKS Niedźwiadki MOSiR

MP Młodzików: "Takie mecze nie podniosą wyżej polskiego hokeja".

2010-03-29 23:51:01 15

W drugim dniu rozgrywanego w Nowym Targu turnieju młodzików o randze nieoficjalnych Mistrzostw Polski

IX Sponsors Cup: Niemen Grodno po raz trzeci

2010-03-29 15:31:20 0

Drużyna Niemena Grodno zwyciężyła w IX Sponsors Cup. Był to już trzeci triumf Białorusinów w

Pomorski Mini-Hokej: Najlepsze Niedźwiadki z Gdyni

2010-03-29 14:11:52 1

Minionej niedzieli, pięć najlepszych drużyn Pomorza stanęło do rywalizacji w mini hokeju. Na tafli

Koniec sezonu w Śląskiej Lidze Mini-Hokeja

2010-03-29 12:01:48 0

W ostatni weekend poznaliśmy końcową kolejność w Śląskiej Lidze Mini-Hokeja, w której zwyciężył

Rozpoczęły się nieoficjalne Mistrzostw Polski Młodzika

2010-03-28 23:54:44 15

W Nowym Targu rozpoczął się Międzywojewódzki Turniej Młodzika zwany inaczej nieoficjalnymi Mistrzostwami

Turniej finałowy Śląskiej Ligi Mini-hokeja

2010-03-28 21:55:19 6

W dniu dzisiejszym (tj. 28.03.2010) na lodowisku „Jantor” w Katowicach-Janowie został rozegrany

Puchar Burmistrza Nowego Targu dla MMKS Podhale

2010-03-28 20:55:35 0

Cztery drużyny z Polski, Słowacji i Francji z rocznika 98 i młodszych przez dwa dni rywalizowała

8 punktów Eryka Derkowskiego w czeskich rozgrywkach

2010-03-28 16:40:02 0

W pięciu ostatnich meczach młody Polak z Tychów reprezentujący klub HC Ocelaři Třinec zdobył 8

Terminarz n/o Mistrzostw Polski Młodzików

2010-03-27 14:26:05 29

W zaplanowanym na przełomie marca i kwietnia w Nowym Targu turnieju młodzików, nazwanym nieoficjalnymi

Na co komu lód w Nowym Targu ?

2010-03-26 14:45:46 13

Jak co roku na przełomie marca i kwietnia w Nowym Targu jak bumerang powraca temat rozmrożenia tafli

Niedźwiadki MOSiR Sanok vs Team Canada

2010-03-26 13:05:04 9

30 marca o godzinie 15.00 sanocka Arena będzie miejscem niezwykłego wydarzenia. To tam zagrają przeciwko

MMKS Nowy Targ wygrywa IV Memoriał im. ś.p. Jana Kudasika

2010-03-25 23:38:26 3

Z udziałem pięciu drużyn przez dwa dni w Nowym Targu odbywała się IV edycja Memoriału im. Jana

Śląska Liga Mini-Hokeja: Cracovia w finale

2010-03-22 16:33:32 2

W drugim półfinałowym turnieju, który odbył się Janowie młodzi hokeiści Cracovii odnieśli komplet

Wysoki poziom Podhale Cup 2010. Jastrzębie bezkonkurencyjne.

2010-03-21 21:33:41 15

Zakończył się rozgrywany w Nowym Targu Międzynarodowy Turniej w Hokeju na Lodzie PODHALE CUP 2010