Newsy Młodzież

Drużyna PRORINK Stars ma jeszcze wolne miejsca na turniej Lekov Cup 2012.

2012-03-21 23:20:20 5 Autor: Waldemar Buszta Źródło własne

W Pilźnie w dn. 06 – 09.04.2012 odbędzie się 5 edycja największego czeskiego turnieju w kategorii młodzik. Jak od 4 lat nie braknie tam polskiej flagi.

MP Juniorów: Pierwsze wygrane Unii i Tychów

2012-03-21 22:19:18 3 Autor: skh/jamroz Źródło Hokej.Net

Za nami drugi dzień Mistrzostw Polski Juniorów odbywający się w Toruniu. Pierwsze zwycięstwo odniosła ekipa z Oświęcimia pokonując 3-1 Zagłębie Sosnowiec. W drugim spotkaniu Stoczniowiec przegrał z Tychami 1-5.

1

MP Juniorów: Stoczniowiec i Sokoły górą. Tekst roku trenera UKH

2012-03-20 23:32:11 27 Autor: skh/jamroz Źródło Hokej.Net

Za nami pierwszy dzień zmagań Mistrzostw Polski Juniorów rozgrywanych w Toruniu. W pierwszym meczu faworyzowane Podhale przegrało ze Stoczniowcem 1-2, a Sokoły Toruń zwyciężyły po karnych UKH Unię 5-4. Po meczu trener oświęcimian nie chciał wskazać najlepszego zawodnika swojej drużyny i ...

2

We wtorek ruszają kolejne mistrzostwa...

2012-03-20 00:05:27 10 Autor: S. Królicki Źródło Hokej.Net

20 marca w Toruniu rozpoczynają się Mistrzostwa Polski Juniorów (rocznik 1991 i młodsi). Złotego medalu bronią hokeiści z Gdańska, którzy w ubiegłym roku w decydującym meczu pokonali MMKS Podhale 5:2.

3

Żaki Starsze: Złoto dla MOSM Tychy

2012-03-18 20:54:16 16 Autor: skh Źródło jkh.pl

W rozgrywkach grupowych pierwsze lokaty zajęły dryżyna gospodarzy JKH GKS Jastrzębie i MOSM Tychy. W meczu o brąz MMKS Nowy Targ nie dał szans UKH Unii Oświęcim wygrywając 12:4. W finale gospodarze JKH musieli uznać wyższość drużynie MOSM Tychy, która wygrała 6:2 i triumfowała w całych zawodach.

4

Niedzielny Finał Żaka Starszego: JKH - MOSM Tychy

2012-03-17 14:09:55 3 Autor: skh Źródło Hokej.Net

W dniach 14-18 marca br. na lodowisku „Jastor” rozegrywany jest Międzywojewódzki Turniej Hokeja na Lodzie Żaka Starszego. W zawodach udział bierze 8 najlepszych drużyn z całej Polski. W finale zmierzą się drużyny z Jastrzębia i Tychów.

5

JKH gospodarzem finałów Żaka Starszego

2012-03-12 17:52:21 84 Autor: skh Źródło jkh.pl

W dniach 14-18 marca br. na lodowisku „Jastor” rozegrany będzie Międzywojewódzki Turniej Hokeja na Lodzie Żaka Starszego. W zawodach udział weźmie 8 najlepszych drużyn z całej Polski.

6

CLJ: Sokoły Toruń liderem po sezonie zasadniczym

2012-03-08 20:51:06 5 Autor: skh/jamroz Źródło Hokej.Net

W ostatni weekend zakończyła się runda zasadnicza Centralnej Ligi Juniorów. Zdecydowanym zwycięzcą zostały Sokoły z Torunia, którzy doznali tylko trzech porażek na 28 spotkań. Finały CLJ odbędą się od 20 do 25 marca.

7

MP Jun. Młodszych: Złoto dla Nowego Targu, brąz dla Torunia

2012-03-04 16:56:01 48

Marzec pięknie zaczął się dla kolebki polskiego hokeja, jaką jest Nowy Targ. MMKS Podhale w zakończonych

MP Jun. Młodszych. Podhale i Unia w finale Mistrzostw

2012-03-03 21:31:06 7

Rywalem MMKS Podhale w ½ finału Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych była drużyna z Sanoka. Mimo

XVIII OOM: Nowotarżanie z kompletem punktów

2012-03-02 15:05:51 25

W trzecim dniu XVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży rozgrywanej w Janowie poznaliśmy pary półfinałowe.

XVIII OOM: Zwycięstwa Sanoka i Torunia

2012-02-29 22:22:56 5

W drugim dniu XVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży rozgrywanej w Janowie zwycięstwa odniosły

XVIII OOM: Zwycięstwa Nowego Targu i Oświęcimia

2012-02-29 00:35:14 13

W pierwszym dniu Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży rozgrywanej w Janowie zwycięstwa odniosły zespoły

Sanok zaprasza na RIGA CUP 2012 i do gry w lidze słowackiej.

2012-02-27 13:07:35 13

Ciarko PBS Bank Klub Hokejowy Sanok zaprasza wszystkich chętnych chłopców trenujących hokej na lodzie

Już we wtorek OOM 2012 czyli finał rywalizacji Juniorów Młodszych

2012-02-26 20:55:41 21

Od 28 lutego (wtorek) na lodowisku w Janowie rozgrywany będzie finałowy turniej klubów U18 z ligi

Finały grup młodzieżowych

2012-02-20 22:38:53 0

Porażka Polaków na koniec Pee Wee Quebec

2012-02-18 18:55:13 47

W drugim spotkaniu młodzi Polacy odnieśli porażkę w Międzynarodowym Turnieju Hokeja na Lodzie PeeWee

Wakacje z kijem hokejowym pod okiem Walentego Ziętary

2012-02-18 15:03:23 2

Dla wszystkich chętnych chcących podnosić swoje umiejętności hokejowe organizowane są obozy pod

Wzmocnione JKH wygrywa w Berlinie

2012-02-14 00:27:55 12

Drużyna hokeistów rocznika 1998 pod szyldem JKH GKS Jastrzębie wzięła udział w 10 międzynarodowym

Stoczniowiec na 8 miejscu w Norway Supercup

2012-02-13 22:24:41 5

Młodzi hokeiści Energi Stoczniowca, drużyna do lat 14, zajęli 8 miejsce w międzynarodowym turnieju

Pierwsze zwycięstwo Polaków na Pee Wee Quebec

2012-02-13 18:16:55 23

W inaugurującym spotkaniu młodzi Polacy odnieśli zwycięstwo w Międzynarodowym Turnieju Hokeja na

Hokejowa Pasja - Oświęcim 2012

2012-02-12 22:25:00 1

W okresie od 15 stycznia do 15 marca na oświęcimskim lodowisku realizowany jest projekt w ramach, którego

Bielsko-Biała przyszłością hokeja?

2012-02-03 12:14:46 13

W hali pod Dębowcem Fundacja Drachma rozpoczęła szkolenie młodych hokeistów w Bielsko-Białej. W

Kolejna dotacja UE dla JKH

2012-02-01 21:57:27 17

Po raz kolejny JKH pozyskał unijne środki finansowe z myślą o dzieciach i młodzieży naszego klubu.

Juniorzy Młodsi: MMKS Podhale i UKH Unia na prowadzeniu

2012-01-26 16:50:03 52

Jeszcze tylko cztery kolejki zostały do końca sezonu zasadniczego w grupie Juniora Młodszego. Liderem

CLJ: 20 kolejek za nami

2012-01-26 15:13:18 4

Po 20 kolejkach Centralnej Ligi Juniorów na pozycji lidera umocnił się zespół z Torunia. Sokoły

Hokejowa Szkoła w Gdańsku

2012-01-13 16:41:38 10

- W Gdańsku znacznie trudniej o wymianę hokejowych doświadczeń, trenerów czy sparingi dla młodzieży

OSSM Nowy Targ wygrywa w turnieju Ośrodków

2011-12-13 14:59:52 12

W miniony weekend w Toruniu odbył się turniej OSSM w hokeju na lodzie dla zawodników urodzonych w

Młodzi Polacy zagrają w prestiżowym turnieju Pee Wee Quebec

2011-12-12 17:40:44 30

18 zawodników zostało powołanych do udziału w Międzynarodowym Turnieju Hokeja na Lodzie PeeWee –

Podsumowanie 7 Turnieju Barbórkowego

2011-12-10 14:34:53 0

W dniach 2-4.12 odbywał się u nas 7 Turniej Barbórkowy. Wspaniała tradycja podtrzymywana przez nasz

Drugie miejsce juniorów młodszych po pierwszej rundzie

2011-12-04 16:03:12 36

Zakończyła się pierwsza runda (grupy regionalne) rozgrywek słowackiej 1 Ligi Dorastu, w której startują

Podhale triumfuje w II Christmas Cup MOSiR Tychy 2011

2011-12-04 15:41:52 0

W drugiej edycji Christmas Cup MOSiR Tychy 2011 dla zawodników z rocznika 98-99 odbywających się w

II CHRISTMAS CUP MOSiR TYCHY 2011

2011-12-01 12:15:47 10

W dniach 03-04 grudnia 2011 r. w Tychach na Stadionie Zimowym przy ul. Ch. De Gaulle’a 2, rozegrany

Migawki z Kosyl Cup i Pucharu Europy Kobiet 2011

2011-11-29 15:50:36 2

Zapraszamy do pooglądania migawek z ostatniego turnieju Kosyl Cup 2011 rozgrywanego w Łodzi. Przedstawiamy

Niedźwiadki z Sanoka triumfują w "Starciu Gigantów"

2011-11-28 17:16:12 7

W sobotę na lodowisku przy. ul. Siedleckiego rozegrany został Turniej Mini Hokeja "Starcie Gigantów".

CLJ: Pierwsza porażka Sokołów

2011-11-24 19:20:19 7

Na zakończenie pierwszej fazy rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów pierwsze punkty straciły Sokoły